NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
cuchnący handel na ul.okulickiego, miłośnik spacerów
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 14:55  
Cytuj
Czy ktoś nie wie jak wygląda w St.Woli ul.Okulickiego????
Nie tak dawno zostały przeprowadzone porządki zwiazane z handlem przed hala targową, gdyz drobni sprzedawcy kwiatów ,
jajek , owoców itd. stwarzali bałagan i nie wpływali , ponoć,pozytywnie
na wizerunek centrum miasta.I co? ,tam wprowadzony został zakaz handlu ,a co dalej z odcinkiem ulicy koło wiaduktu?????
Na chodniku tuż pod wiaduktem rozłożone są szmaty i kwitnie
"śmierdzący"/ przepraszam za słownictwo/ interes.Trudno przejechać wózkiem , a nawet przejść piechotą.Unoszący się fetor już teraz -zimą daje się we znaki.Nie wiem co na to mieszkańcy i pracownicy sąsiadujących lokali.
Nie wiem co na to stalowowolska policja, gdyż amatorzy tego typu zakupów włażą pod koła w trakcie przebierania towarów.
Nie jest to chyba targowisko, chociaż z tego co się dowiedziałem od tych "handlowców" pobierane są opłaty, a więc
administratorzy placu targowego zaakceptowali taki stan rzeczy,aby przez cały tydzień czerpać sobie korzyści.
Zapraszam na spacer - sąsiedztwo Biedronki,Statoila,Biesiadowa.......luksusik w centrum miasta.miłośnik spacerów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 14:55  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 14:59  
Cytuj
Tak, zniszczyć pozamykać, spalić i wywalić w końcu zakazać i deportować na syberię.

Prościej oczywiście wyznaczyć inne miejsce.
Tylko jakie ?

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 15:05  
Cytuj
Poprostu na targowisku, w lasku, koło torów , ale nie centralnie przy ulicy !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 15:32  
Cytuj
ziutka masz problem to idz do zarzadcy placu targowego - biuro w domu rzemieślnika i tam porozmawiaj. Mi bardziej przeszkadzza syf jaki pozostawiają po sobie handlujący Bułgarzy , Polacy itd bo sprzątanie tego jest z moich podatków

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 15:40  
Cytuj
Bleyd, za przeproszeniem, z dupy nie z twoich podatków.
Każdy handlowiec płaci placowe i z tej kasy zarządca MUSI zapewnić czystość na terenie placu, a to ze tego nie robi to już jest druga strona medalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 15:45  
Cytuj
Hej człowieczku z jakich twoich podatków ??????
teren zarządzany jest przez Vodex /czy jak to się tam piszę poprawnie/ i nie z podatków jak już tak ściemniasz,że płacisz, tylko firma zbiera kaskę i zatrudnia w ramach swojej działalności osoby do sprzątania i ludzie mają pracę i całe miasto bazar, lepszy czy gorszy , ale w miejscu do tego wyznaczonym i o to chodzi , a nie o to kto sprzedaje.
Chcesz spróbować to wyjdź z towarem i zobaczysz jakie to "łatwe,lekkie i przyjemne".A i nie zapomnij najpierw założyć działalności gospodarczej i zgłosić się do ZUS....
a jeszcze sobie miejsce znajdź i za nie zapłać.I chwal się podatkami.........

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 15:50  
Cytuj
Bleyd z podatkiem to faktycznie nie tak jest.
A ty ziuta tak się nie rzucaj jak się tak czepiasz aby wszyscy mieli działalność załozoną to czep Się Bułgarów, pewnie sama handlujesz szmatami i tak Cię to boli że gość ma ruch pod wiaduktem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
pewnie sama handlujesz szmatami i tak Cię to boli że gość ma ruch pod wiaduktem


Pewnie tak sądząc po poniższym cytacie
CYTAT
Trudno przejechać wózkiem , a nawet przejść piechotą.

Dzisiaj widziałem jak właśnie od garaży przy torach jakaś kobieta ciągnęła wózek z rozkładanymi stołami. Przechodziłem dzisiaj koło tych szmat i jakoś mnie smród nie odwrócił w drugą stronę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 16:05  
Cytuj
to pewnie ta sama osoba co jej przeszkadza mająca powstać galeriaumiech. Ziuta właściciel tego handlu zawsze tam stoi więc idź i do niego żale wylewaj a nie tu na forum anonimowo jape drzesz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 825
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 18:35  
Cytuj
ziutka60 to nie ja!umiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 19:22  
Cytuj
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tak wyglada bazar zdaje sie w poneidzialek czy wtorek po godzinie 16jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: stalow wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 20:04  
Cytuj
Panno Pino. Zrob zdjecia po 16.00 kolo garazy gdzie stoja Bulgarzy w Sobote , bo te zdjecia to jest nic . Polak po sobie posprzata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2010r. 20:30  
Cytuj
nom, ale to jest sprawa firmy sprzątającej..., ludziska zawsze śmiecą, powiedziałbym, że mają to we krwi umiech , ale jest firma która dostaje kasę za sprzątanie i to im trzeba te zdjęcia na mail'a wysłać z wiadomością do urzędu płacącego i finito, a rynek stalowej to jest rynek stalowej, ludziska robią co mogą, żeby się utrzymać... ich bym zostawił w spokoju.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
Panno Pino. Zrob zdjecia po 16.00 kolo garazy gdzie stoja Bulgarzy w Sobote , bo te zdjecia to jest nic . Polak po sobie posprzata.


Zgadzam sie z Toba tam do dopiero syf jakigo siwat nie widzial. Jak sie doda do kupy ten bajzer co pozostawia po sobie KAZDY miasto wyglada jak wyglada

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 08:04  
Cytuj
Niestety nie każde miasto tak wygląda w swoim centum.Smiecie są na przedmieściach.
ECHELON ja nie mam takiego interesu- może to jest twój szczyt marzeń i jeszcze jedno o 7.34 przejeżdzałem i zapraszam !!!
Tylko zwolniłem i uchyliłem szybę - smród.I mało tego wiaterek powiał , a towar chłopinie " odleciał" na asfalcik.
I myślicie,że przejął się tym ,że auteczka hamowały jedno za drugim.
Kurczę którędy Wy jeździcie????-Opłotkami.Nie widzicie tego
Może ktoś zrobi z tym porządek ???Piękna wizytówka.
A takie cuchnące second end-y to do zamkniętych pomieszczeń- kto sobie lubi za darmo powdychać, podziwiać niech sobie idzie.
Ja nie muszę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 09:05  
Cytuj
ziutka60 szukasz kwadratowych jaj.jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 09:41  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Panno Pino. Zrob zdjecia po 16.00 kolo garazy gdzie stoja Bulgarzy w Sobote , bo te zdjecia to jest nic . Polak po sobie posprzata.


Zgadzam sie z Toba tam do dopiero syf jakigo siwat nie widzial. Jak sie doda do kupy ten bajzer co pozostawia po sobie KAZDY miasto wyglada jak wyglada


zarumieniony zdjęcie nr 2 (zdjęcia Panny Pino) pokazuje gdzie jest problem nie twierdzę, że jedyny, ludzie wyrzucają śmieci jak należy do pojemników, ale jak są pełne to reszta ląduje obok?
wiatr robi resztę i po 16 jest bajzel, może jest za mało pojemników?
, a jeśli chodzi o "latająco-śmierdzący towar" to nawet nie wiem o co chodzi... nie wiemjezyk

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
a jeśli chodzi o "latająco-śmierdzący towar" to nawet nie wiem o co chodzi...


Nie ty jeden, tylko ziutka wie umiech.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ch.
ch.
ch.
Posty: 13
Dołączył: 26 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Marz 2010r. 19:03  
Cytuj
Teren całego placu targowego podlega pod Klub ZKS... pieniądze na sprzątanie całego placu pochodzą z co miesięcznych rezerwacji miejsc (od 50 do nawet 300zł) w zależności od części placu i wielkości miejsca ceny są różne... prócz tego każdy handlujący czy to nowymi bądź używanymi towarami płaci codziennie placowe. W tym momencie nie mam zamiaru bronic całej tej bandy bułgarów ale uwierzcie ,że Polak też potrafi. Mam tu na myśli pozostawiając po sobie śmieci i nie mam na myśli foli ,pudełek po produktach lecz o workach ze śmiećmi z domu. Jak wiadomo w Polsce popularne jest wyrzucanie do osiedlowych kontenerów odpadów przez właścicieli domków jedno rodzinnych ale handlarze znają lepszy sposób zostawić na rynku. Tak owszem bułgarzy to wrzód na tyłku Polaków którzy handlują ale nie należy mierzyć wszystkich jedną miarą 15% z nich to uczciwi ludzie którzy od paru lat mieszkają w tym kraju mają działalność płacą podatki i są uczciwi lecz są oceniani tak jak pozostałe 85% czyli jako "brudasy, złodzieje" ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 17:04  
Cytuj
Więcej na temat niby Bułgarów dowiecie sie na stronie :www.bulgar.ubf.pl
Patrzcie FAQ.To nie są Bułgarzy-rodowici wyglądają tak jak my i wiara taka sama tyle że w obrządku prawosławnym. To Turcy których tam 2 miliony.Zostali po wojnie-bogatsi wyjechali tzn Teodor Ziwkow ich wykopał a to co zostało to ich dawali do sprzątania ulic za to co zrobili w Bułgarii wcześniej.Mają paszporty Bułgarskie ale uważają się za Turków,takiej mowy używaja w domach.Znają po kilka języków choć nie umieją najczęściej pisać,znam ich od 10 lat bo w Radomiu jest ich jak mrówek.Bez zasad ,moralności-liczy się dla nich kasa i tą umieją z determinacją zarabiać.Choć wierzą w islam to mówią że Bóg jest jeden,kłamią jak ... w każdej sytuacji,część z nich jak im bida zajrzy do ty... puszczają swoje kobietysciana na trasy.Szkoda gadać,trzebaby ich wygnać do Turcji.Tak jak Niemcy zdobywają Europę bez karabinów a biedni ludzie którzy ich dobrze nie znaja i dali się im okłamać i zmylić poklaskują im a nie które upośledzone polskie kobiety robią sobie z nimi dzieci a później siedzą i płaczą bo nie wzięły pod uwagę tego że przepaść kulturowa jest tak wielka (jeśli to co oni mają to kultura),że wpółżycie z takim domowym terrorystą jest nie możliwe.Dodam że w 99% zależy im na pozwoleniach i na mieszkaniu,po to im polki.Są zagrożeniem dla polskich zasad i kultury.Jedyne co prawdziwe to to że łączą się w 10-20 osobowe grupy i kupują towar taniej niż nadęci Polacy,albo wykupują od zbankrutowanych którym w Polsce się nie udało.Firmy mają ale nie płacą składek a polskie urzędy mogą imm skoczyć tak samo jak kontrol która może to samo bo nie wymagają dowodów opłat.Hehehe.Są pomysłowi.i jeszcze jedno:w Polsce jest bieda (Radom-największe bezrobocie w kraju-32%)a Oni dają towar tej naszej biedocie do której sam należę.Ale po tym jak poznałem ich świńską kulturę i nawyki wolę iść do ciucholandu.Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »