NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
dentyści..................,
Posty: 8
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:13  
Cytuj
Wczoraj z ogromnym bólem zęba,weszłam do dentystów LORKOWSKI&Musialik....prosiłam o wizytę,nawet wieczorem,byle prędko....i zamknęli mi drzwi przed nosem.Panowie przyjmują tylko na zapisy!Ok!Zawsze u nich leczymy zęby!tyle kasy zostawialiśmy!I co?!dowiedziałam się że mogłam tydzień temu się zapisać,bo we wtorek zacznie mnie boleć ząb!!!Jestem,rozżalona,zła!Myślicie że można coś z tym zrobić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:16  
Cytuj
nie maja obowiązku przyjmować po godzinach czy wrzucać cie w kolejkę umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:23  
Cytuj
nie mają wiem,ale gdzie ludzkie współczucie?myślałam,że to "moi lekarze"pewnie mi pomogą...do nich zawsze chodziłam.żal...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:28  
Cytuj
A nie jest tak, że pacjentów z bólem trzeba przyjmować od razu, bez kolejki i bez zapisywania? Jeśli gabinet ma podpisaną umowę z NFZ tak właśnie powinien zrobić dentysta, o ile gabinet jest otwarty a co do prywatnych gabinetów to nie wiem, nikt im nie narzuca takich wymogów ale chyba zwykła przyzwoitość nakazuje pomóc w takiej kryzysowej sytuacji... Właśnie w takich sytuacjach można poznać człowieka...
I z takich przypadków można poznać też czy lekarz pomaga ludziom tylko dlatego, że ma z tego kasę, czy że chce pomóc...

Mijaj zdrów otwarte okna !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:29  
Cytuj
Siło jedyne co możesz zrobić to zmienić dentystę na jakiegoś z ludzkimi odruchami... umiech
(nie olewa się lojalnego klienta z bólem)

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 15:37  
Cytuj
No Ci dentyści nie okazali się być"ludżmi"...napiszę natomiast,że na ul.Poniatowskiego przyjął mnie pan Trafidło,weszłam pierwszy raz z ulicy zobaczyłam szyld,spytałam czy tu na zapisy?powiedział że tak,ale spytał czy coś się stało?Powiedziałam,że bardzo boli,i przyjął mnie!między swoimi zapisanymi pacjentami,nie znając mnie!
//moderowano - nie pisz z caps lockiem!!!!!!!! - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 16:16  
Cytuj
Bywałem u jednego i drugiego. Teraz, cóż... chodzę do trzeciego. I na razie jest ok, tzn. efekty leczenia są znacznie trwalsze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Marz 2010r. 16:36  
Cytuj
Kilka lat temu miałem to samo z nimi. Bolała mnie bardzo szóstka. Chciałem prywatnie, bo w przychodni kolejki. Nie dało rady. Wolne miejsce dopiero na drugi dzień wieczorem. To nic, że zwijałem się z bólu. Nie i już.
Pojechałem do Rzeszowa do chirurga kobiety i bez żadnych problemów usunęła mi zęba, mimo że, miała pełno pacjentów.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »