NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
sport, sportowe fakty
~~daniel123
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 13:46  
Cytuj
nie wiem jak to mozliwe w tym klubie ze ludzie ktorzy kiedys byli u wladzy ciagle tam sa i ciagle jest zle.pan zak ksiegowy za czasow swietnosci kosza z redmonem karolakiem i innymi dlug byl i bylale kasa byla na wszystko.pozniej pan lompe jak z czlowieka ktory sprawdzal stan tech spreztu w klubie kaloryfer itp.facey zostal dyrektorem sportowym?dziwne?pozniej prezesem zostal pan zak a dyr pa jarecki jak bylogoraco o posade to zak zlozyl rezygnacje i zostal dyrektorem.i tak wkolo.pan jarecki jest dobrym czlowiekiemale dalsie zmanipulowac.tym wszystkimdalej rzadzi zak i koledzy tylko smiech bierze ze az tak bardzo ze nikt tego wczesniej nie widzial.ja chce dla sportu jak najlepiej niech nie bedzie tak jak jest mysle ze sa firmy ktore dalyby pieniadze ale wiadomo chca wiedziec na co te pieniadze pojda zrozumcie to ludzie postawcie sie na ich miejscu.wiem co mowie i to sa moje przemyslenia mam nadzieje ze wiekszosc to rozumie.pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 13:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 16:45  
Cytuj
Starałem się zrozumieć ale to jest totalny bełkot! :blee: Człowieku zwolnij trochę i pisz porządnie bo tego nie da się czytać! :ysz:

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2008r. 16:53  
Cytuj
W ramach tych zmian, o których ~daniel123 próbuje coś napisać proponuję obsadzić go na rzecznika klubu, będzie miał dobry kontakt z lokalnymi mediami smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »