NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Konserwacja podwozia,
Posty: 2
Dołączył: 26 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 09:32  
Cytuj
Mam pytanie.

Czy orientuje się ktoś z was gdzie w Stalowej Woli można zrobić solidnie konserwacje podwozia i ile kosztuje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 09:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 16:07  
Cytuj
a ile chcesz wydac? ile zaplacic za robocizne? bo same srodki to beda kosztowac cos kolo 200 zl... a i czy masz dziury na progach i nie tylko?

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 26 Sie 2008r. 19:23  
Cytuj
ale jaką konserwację ?

pobabranie kitem ?

tak naprawde dobra konserwacja podwozia = rozebranie wszytskiego + piaskowanie i od nowa całe malowanie. Koszty ogromne.

 
 
 
 
~~gykon
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 07:03  
Cytuj
ja robiłem konserwacje na jesieni 2007 roku na Warchołach przy głównej ulicy na Rzeszów jest centrum ogrodnicze i przez płot w takim jasno zielonym domu gość robi konserwacje jest bardzo solidny i jestem bardzo zadowolony nazywa sie p. Wiesiek szczerze polecam.

 
 
 
 
~~gda
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
jestem bardzo zadowolony


z czego ?
z jego usmiechu ? że był miły ? tani ? że wyrobił się w jeden dzień ?

byłeś choć pod swoim autem ? widziałeś co on tam robił (czym i jak ?) wiesz co to znaczy korozja ? jakei zahocdza tam procesy i jak mozna z nimi walczyc ?

przy walce z korozją naważniejsza rzecz to oczyszczenie powierzchni. Nałożyć srodek zabezpieczajacy potrafi kazdy.

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 11:58  
Cytuj
Nie mam dziór w progach, troche mi rdza bierze sam spód,
chodzi mi o oczyszczenie tego podwozia i pomalowanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 12:29  
Cytuj
Początkiem września też będę robił konserwację. Ja udam się do pana Krzysztofa Warzochy na ul. Różanej w Charzewicach (na obwodnicy na skrzyżowaniu z Brandwicką skręt w lewo w ww. Brandwicką i za chwilę w prawo w wąską ubitą Różaną, przy tablicy blacharstwo, mechanika pojazdowa).
Mój ojciec od dobrych kilku lat naprawia u niego i nigdy nie narzekał na jakość usługi czy wygórowane ceny, więc i ja stając się nie dawno posiadaczem 4 kółek będę u tego gościa serwisował.
Niestety ceny ci nie podam, ja oprócz konserwacji będę wymieniał strumienicę, będzie mała kosmetyczna poprawka przy masce + inna drobna naprawa, więc znam tylko całościową cenę wszystkich tych usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~gda2
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 13:13  
Cytuj
proste pytanie:
- czy użuwa klucza dynamometrycznego ? ma jego legalizację aktualną ?

i już nie robi się tak wesoło ...

 
 
 
 
~~gda2
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 13:15  
Cytuj
90% to gwałciciele mechaniki !!

nie rozumieją zjawisk i procesów zachodzących przy samochodach.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »