NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Tomografia komputerowa głowy, co gdzie i jak
~~mały zły
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 15:52  
Cytuj
proszę was o wszelkie informacje dot. tego tematu a mianowicie: publicznie jak sie można dostać, do kogo sie skierować? gdzie takie badania można zrobić w Stalowej, ile sie czeka na wyniki itp itd i jeszcze jak jest możliwość to prywatnie jakie trzeba wymagania spełnić? piszcie wszystko co wiecie na ten temat
Najlepiej proszę osoby które przez takie coś już przechodziły
pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 15:52  
Cytuj

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 16:24  
Cytuj
Ja robiłem tomografie głowy w Stalowej Woli ale nie polecam.Pan Antonowicz kazał mi przynieść wyniki poprzedniej tomografii oraz rezonansu(Kielce),którą robiłem w Tarnobrzegu ponieważ On nic nie widzi i musi porównać(zerżnąć opis).Za jakiś czas robiłem tomografie kręgosłupa i żadnych zmian nie zauważono chociaż na wyniku rtg.,którego opis mieli było zwyrodnienie.Zdjęcie zawiozłem do Tarnobrzegu panu doktorowi Pawlakowi i dopatrzył się zmian,a opis był na kartce formatu A-4.Niestety za nieuctwo i ślepotę naszych "lekarzy"musiałem zapłacić.Niestety bóle nie biorą się z niczego.Samą tomografie można zrobić w Stalowej Woli ale zdjęcie trzeba zawieźć do Tarnobrzegu żeby można było zdjagnozować chorobę.Myślę,że nie jestem odosobnionym przypadkiem ponieważ mój szwagier też przechodził podobną sytuacje.Niestety żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie do naszych konowałów ze Stalowej Woli.
P.S.
Operacja się udała tylko pacjent nie przeżył
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia

 
 
 
 
~~asa
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 16:27  
Cytuj
całą Polska ...

a zastanów się co robiles w skzole ? na studiach ?
cieszyles sie jak cos przepadało chytry jak praktyki sie "odpie****" ... ?

to samo robili lekraze - którzy teraz nas lecza ...

//słowa
//moderator

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 16:33  
Cytuj
Obserwując twoje komentarze muszę stwierdzić (jakość gramatyczna, stylistyczna i bogactwo merytoryczne), że ciebie znajomi w szkole też często nie widywali.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 17:48  
Cytuj
Przenosze do dzialu "Nasze miasto"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~&&7
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 18:25  
Cytuj
Polecam Dr Pawlaka w Tarnobrzegu.

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 27 Sie 2008r. 23:21  
Cytuj
nie wiedziałem,że na forum zbiera się oceny za stylistykę i gramatykę.Pewnie jesteś lekarzem i chciałeś się odgryźć ale tu nie oto chodzi.Ja jak nie potrafię czegoś zrobić to się nie podejmuje.Lekarz ma bardzo odpowiedzialny zawód i musi uczyć się niestety cały czas,jeżeli tego nie robi lub olewał naukę to powinien zająć się czymś innym a nie leczeniem ludzi i igrać ze zdrowiem swoich pacjentów.Podwyżkę wiedzieli jak wywalczyć niby dla dobra pacjentów ale ja osobiście tej zmiany na lepsze nie zauważyłem wręcz przeciwnie.Do pracy trzeba wstawić się na określoną godzinę i o określonej godzinie ją skończyć,a panowie lekarze jak przed podwyżkami tak i po traktują nas jak piąte koło u wozu.Czy znacie takich lekarzy,którzy przychodzą punktualnie do gabinetu przyjmować?Jeżeli tak to ja mam chyba pecha.

 
 
 
 
~~lena
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 11:48  
Cytuj
Ja miałam robioną Tomografie głowy i rezonans magnetyczny. Skierowanie dostałam od neurologa, bo bardzo czesto i bez powodu bolała mnie głowa. Niestety ja jeszcze w zeszłym roku mieszkałam na śląsku, więc wszystkie te badania robiłam na śląsku. Wyniki miałam na drugi dzień. Nie wiem jak to wygląda w Stalowej, ale radziłabym iść do neurologa i powiedzieć co dolega.

 
 
 
 
~~Wieśka
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 13:47  
Cytuj
oj czhyba raczej nie do naszych,bo najczęstsza diagnoza to :SYMULACJA.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:08  
Cytuj
Ja miałam robioną Tomografie głowy i rezonans magnetyczny. Skierowanie dostałam od neurologa, bo bardzo czesto i bez powodu bolała mnie głowa.
Mnie usunęli cystę z zatoki szczękowej i z opakowania pyralginy dziennie zszedłem do tabletki na tydzień
Rtg zatok skierowanie do laryngologa i na operację, i po bólu
Też zacząłem od neurologai(obecnie pęknięty dysk z uciskiem na nerwy)
Zachwalam RM w Stalowej Woli Bez kolejki(3dni -Lublin 2 miesiące!!)obsługa na poziomie europejskim
Pozdrawiam
K.S

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 9 Gru 2008r. 14:11  
Cytuj
Pierwsze dwa zdania to cytat z Leny
Pozdrawiam
K.S

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 13:43  
Cytuj
I okazało się że nie było potrzeby usuwania dysku l-5!!!!!
Po dwóch miesiącach od wypadnięcia dysku i sekwestracji ok. 1 cm do kanału i porażonej łydce -ból w plecach znikną ,można chodzić, ćwiczyć mięśnie kręgosłupa i brzucha głównie
zastanówcie się więc przed podpisaniem zgody na operację
Pozdrawiamgood

 
 
 
 
~~bubu
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 14:18  
Cytuj
CYTAT
Ja robiłem tomografie głowy w Stalowej Woli ale nie polecam.Pan Antonowicz kazał mi przynieść wyniki poprzedniej tomografii oraz rezonansu(Kielce),którą robiłem w Tarnobrzegu ponieważ On nic nie widzi i musi porównać(zerżnąć opis).Za jakiś czas robiłem tomografie kręgosłupa i żadnych zmian nie zauważono chociaż na wyniku rtg.,którego opis mieli było zwyrodnienie.Zdjęcie zawiozłem do Tarnobrzegu panu doktorowi Pawlakowi i dopatrzył się zmian,a opis był na kartce formatu A-4.Niestety za nieuctwo i ślepotę naszych \"lekarzy\"musiałem zapłacić.Niestety bóle nie biorą się z niczego.Samą tomografie można zrobić w Stalowej Woli ale zdjęcie trzeba zawieźć do Tarnobrzegu żeby można było zdjagnozować chorobę.Myślę,że nie jestem odosobnionym przypadkiem ponieważ mój szwagier też przechodził podobną sytuacje.Niestety żeby się leczyć trzeba mieć końskie zdrowie do naszych konowałów ze Stalowej Woli.
P.S.
Operacja się udała tylko pacjent nie przeżył
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia




Po Antonowiczu nie spodziewaj się wiele,nie jest lekarzem,skończył wydział sanitarny w Rosji:cwaniak:

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 08:55  
Cytuj
http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Neurochirurgia/Lubelskie/D21,W06,20,1.html
Spróbujcie tutaj ,doktor Osuchowski jest tak miłą osobą ,że...chce się chorowaćgood
A poważnie mówiąc :konkretny ,miły i normalny człowiek
http://www.praxis.lublin.pl/
A tutaj zapisy telefoniczne koszt wizyty 100 PLN.Niestety kolejka ogromna bo dr. Kamieniak to specjalista dużego formatu
Oczywiście wszystkie te adresy odwiedzałem z aktualnym zdjęciem rezonansu magnetycznego
Życzę zdrowiagood

 
 
 
 
~~:-)
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 09:38  
Cytuj
Operacjantus nieudantus,
Pacjentus wykitantusumiech

 
 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 19:11  
Cytuj
jak aktualnie jest teraz z tomografia w stw ? ile sie czeka prywatnie i jaki jest koszt? kogo polecacie? kolezanke strasznie boli glowa i juz nie ma cierpliwosci do swojego lekarza a martwi sie ze to cos powaznego

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 122
Dołączył: 21 Maja 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 19:43  
Cytuj
Ja miałam 2 razy robioną tomografię ale nigdy w Stalowej bo wiecznie jest zepsuty. Sama miałam problemy z bólem głowy i za pierwszym razem jechałam do szpitala do Rzeszowa a za 2 razem byłam w Nisku w pazdzierniku 2013 roku ZA DARMO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 20:07  
Cytuj
Miałam rezonans magnetyczny głowy w sandomierzu.Na NFZ.Czekałam niespełna miesiąć.Wczesniej nie mogłam sie doczekac u Goli, bo gdy dzwoniłam na poczatku grudnia to terminy na koniec marca.Prywatnie rezonans głowy z kontrastem to koszt 700złotych.
Oczywiscie na badanie w ramach funduszu trzeba miec skierowanie od neurologa.
Podaję numer do rejestracji w Sandomierzu, moze sie przyda 15 8330527.
Dopiero teraz zauważyłam,ze pytanie dotyczy tomografii ale może ktos skorzysta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1233
Dołączył: 3 Gru 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Sty 2014r. 22:04  
Cytuj
kolega robił w tgb i jest bardzo zadowolonysmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 18:13  
Cytuj
Jak teraz wygląda sytuacja z tomografią komputerową w Stalowej u nas robić czy gdzieś indziej się wybrac?
Interesuje mnie wukonanie tomografii odcinka lędzwiowego.
Gdzie polecacie i jaki jest koszt prywatnie?
Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 18:47  
Cytuj
W Stalowej w szpitalu działa jeszcze stary tomograf - nowy może będzie czynny od kwietnia ( problemy z instalacją) - patrz wiadomości na str. głównej. Na stary na NFZ 2-3 miesiące - Nie polecam starego !!.Prywatnie też robią. W Nisku nie robią prywatnie - na NFZ ok. 3 miesiące oczekiwania. U Goli zrobisz na NFZ -też długa kolejka a prywatnie czekasz 2-3 dni góra. U Goli opisy dobre, bo opisuje człowiek ze Śląska elektronicznie. Koszt w zależności czy z kontrastem czy bez 400 - 500 zł. Powodzenia !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 20:03  
Cytuj
A u Goli tomograf dobry jest? Interesuje mnie tylko prywatna wizyta.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 213
Dołączył: 27 Gru 2014r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 21:03  
Cytuj
Od czerwca 2014 dr Gola ma najnowocześniejszy tomograf w rejonie - korzystałem. Bez problemów prywatnie i szybko oraz profesjonalny opis badania. Nieporównywalnie z pracownią TK w szpitalu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Sty 2014r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Lut 2015r. 21:15  
Cytuj
ASKLEPIOS polecam , podpisuje sie pod tym co pisane o Antonowiczu - odradzam mi robil tomograf z kontrastem i nie zobaczyl 3,5 cm guza odradzam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 315
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lut 2015r. 10:25  
Cytuj
Dzięki za wszelkie informacje, udam się do Goli na tomograf związku z zdaniami Waszymi.

Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »