NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
ROTRANS instruktorzy,
~~anka
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 10:20  
Cytuj
Witam zamierzam zapisac sie tam na PJ mozecie polecić jakiegoś wyrozumiałego instruktora dla kobiety całkowitego laika. dz

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 10:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~edzia
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 10:22  
Cytuj
A czeg akurat tam ja plecam Elke ta sa fajni instruktorzy Pan Kochan jest bardzo sympatyczny

 
 
 
 
~~~garfield
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 12:22  
Cytuj
ja polecam Pana Marka Nizińskiego, on pracuje dla Rotransu w oddziale Nisko, ale jak powiesz w Rotransie w Stalowej, że chcesz z nim jeździć, to na pewno Cię weźmie. Facet jest do rany przyłóż - ja po jego \"godzinach\" zdałam za pierwszym razem. Najważniejsze to to, że ma anielską cierpliwość i poświęca Ci całą swoją uwagę, a nie wozi w ramach Twoich godzin innych kursantów, pokazując im co robisz źle (a z obserwacji i z opowieści kolegów i koleżanek wiem, że większość właśnie takie numery wykręca). Pozdrawiam i życzę powodzenia.

 
 
 
 
~~NaTyldziePicza
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 13:38  
Cytuj
W Rotransie polecam p. Kutyłę. Też jest z Niska, ale problemu to raczej nie sprawia. Jako jeden z nielicznych spędza więcej czasu z kursantami w Tarnobrzegu, a to jest chyba ważne, jeśli chce się zdać egzamin?;)

 
 
 
 
~~kierowca
ff
Wysłany: 28 Sie 2008r. 23:14  
Cytuj
Polecam pana Marka Nizińsiego;profesjonalizm, wysoka kutura osobista, anielska cierpliwosc.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2008r. 13:09  
Cytuj
edzia ale pojechałaś z tą elką. nie znam akurat tego pana o którym mowisz ale ogólnie firmę i właściciela tak i odradzam tą szkołę jazdy przynajmniej na c lub d. znam kilka osób równie nie zadowolonych jak ja.

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »