NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
puby w Stalowej Woli,
~~gol
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 14:08  
Cytuj
Chcę się zapytać o puby, normalne zwykłe, przyjemne miejsca gdzie sie można niedrogo napić piwa, jest ono dostepne w różnych gatunkach, nie ma szpanu i bardzo głośnej muzyki,można pogadać z kumplami albo dziewczyną. W Stalowej Woli oczywiście. Wszystkie znane i popularne puby z centrum miasta ze względu na stałe zasiadające tam towarzycha /przyjaciele królika/ już mnie denerwują.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 14:08  
Cytuj

 
 
 
 
~~bejtyzjerzowygo
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 14:17  
Cytuj
ja lubie aj

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 14:17  
Cytuj
To właściwie czego ty szukasz? Bo ani nie wiem gdzie my mamy centrum, ani też istniejące knajpy nie są skupione w jednym miejscu, są raczej rozsiane po Stalowej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Majka
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 14:24  
Cytuj
Idealnym miejscem dla Ciebie wydaje się być Jazz Rock w Jubilacie. Lokal oddalony od centrum, przyjemnie i spokojnie za wyjątkiem piątków, bo wtedy są tam koncerty. Przychodzę tam z moim facetem dosyć często.zakochany

 
 
 
 
~~gol
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 14:48  
Cytuj
CYTAT
To właściwie czego ty szukasz? Bo ani nie wiem gdzie my mamy centrum, ani też istniejące knajpy nie są skupione w jednym miejscu, są raczej rozsiane po Stalowej.


Ładnie są rozsiane: Reset, Max, Irladzki, AJ,Bajer, Alternatywy, wszystko w odległości od siebie po 5 minut drogi. Wszędzie bywam i aż mnie mdli.A przecież bez knajpeczki nie wyobrażam sobie życia. Co bym robił w piąrek, sobotę i na tygodniu.

 
 
 
 
~~Mix
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 15:14  
Cytuj
My ostatnio chodzimy czasem do Czarnego Kota - dawny Stek House. Tam kiedyś złaziło się bardzo nieciekawe towarzystwo. Teraz jest spokojniutko, zadne łyse dresy tam nie chodzą. Piwko niedrogo a najważniejsze że możesz sobie zamówić pizze z jakiej chcesz plackarni,jeszcze dostaniesz talerze. Przed każdą dyskoteką tam wciągamy po kilka czrnych kotków (drink) i fruuuu.

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 15:18  
Cytuj
Tak , w Kocie się poprawiło jak pogonili dresów. Ale kochany tam sie jada ZAPIEKANKI.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 15:23  
Cytuj
ale w Kocie dowody sprawdzają ......niestety

 
 
 
 
~~czarny
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 16:40  
Cytuj
i bardzo dobrze że sprawdzają dowody młodocianym - będziesz miał jeszcze czas na spożywanie alkoholu umiech

Czarny Kot to dosyć sympatyczn knajpka, jak dla mnie jedyna z klimatem w Stalowej - chodź Krzyś w Kryjówce też ma klimat ale czynne do godziny 18 ;/
W czarnym jest cisza i spokój, fajna atmosfera, nuta również umiech za barem ludzie z którymi zawsze można o wszystkim pogadać - a i wspomniany Czarny Kot jest wspaniały w smaku umiech zapiekanki palce lizać chodź częściej faktycznie zamawiam pizze siedząc tam umiech

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 18:45  
Cytuj
Choć daleko mamy - okolice Skarpy na Poniatowskiego - ale zawsze jak jestem w Stalowej to idziemy do Kota. Fajny bilard jest i reegge często grają. A te zapieksy to są kultowe. Każdy w Kocie wsuwa zapieksy.

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 18:50  
Cytuj
Ale raz jak byłam na imprezie zamkniętej to mi nie sprawdzili dowodu i piwka popiłam i Tomuś mnie do domku zanosił na barana. Bo ja wygladam na 21 lat.

 
 
 
 
~~stały bywalec
ff
Wysłany: 1 Wrz 2008r. 22:36  
Cytuj
dowody sprawdzają tylko i wyłącznie dla Was i dla siebie - Wy możecie mieć sprawe jako że jesteście małoletni i spożywacie alkohol a oni za sprzedaż (a co taka barmanka jest winna umiech )
Ja tam lubie czarnego i to bardzo i zapraszam wszystkich do sprawdzenia - wkrótce będzie strona www umiech

 
 
 
 
~~Krzyssss
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 11:31  
Cytuj
zgadzam sie.Czarny najlepszy pub w Stalowej Woli.

 
 
 
 
~~yogi
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 12:18  
Cytuj
No bajer to bedzie istnial jeszcze tylko miesiacumiech z tego co mi wiadomoumiech wiec juz jeden pub w centru mmniej... tylko dlaczego wlasnie bajer...:/zdziwiony

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 13:01  
Cytuj
Joker jest fajny ale juz tam nie chodzę, bo nie mają normalnego piwa tylko Perłę i Zwierzyniec - fuj!

 
 
 
 
~~ono
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 13:12  
Cytuj
Chyba sie wszyscy zgodzicie że knajpy w STW chylą się ku upadkowi. W wakacje świecą pustkami. Juz o 24-tej miasto śpi. Na tygodniu w każdej knajpie pozajmowane po 2-3 stoliki.
Można się różnie wypowiadać, jeden lubi to drugi tamto, ale to dziwne że wszędzie pustki. No może jeszcze po południu w tych tańszych żulki siedzą ale nocą zero życia. Faktycznie w każdej knajpie znanej na mieście zawsze te same gęby. Na dyskotekach wsioki.
Pytanie: gdzie w Stalowej można niedrogo wynajć lokal na imprezę 25 - 30 0sobową.

 
 
 
 
~~kituś
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 13:14  
Cytuj
Jeśli ci chodzi o wynajęcie zamknietego lokalu to będzie problem. Chciałam wynająć na 18-tkę ale ceny z kosmosu.

 
 
 
 
~~Gosza
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 13:23  
Cytuj
Gdzie konkretnie jest ten Czarny Kot. Kiedyś była knajpka o takiej nazwie na białych domach. Myślałam że już nie istnieją.
DLACZEGO NIE MAJA REKLAMY.
Ja chodzę teraz do Maksa,ale tam choć ładnie nie ma fajnej aury. W londonie za drooooogo i za sztywno.

 
 
 
 
~~cycu
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 13:39  
Cytuj
Czarny kot jest na Porebach w tym budynkach obok przedszkola i szkoły 12stki, gdzie znajduje sie miedzy innymi sklep żabka.

A Bejra szkoda niesamowicie, lokal zrobiony z dobrym pomysłem i w dobrej lokalizacji...

 
 
 
 
~~Asik
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 19:21  
Cytuj
A no bajera zajebiscie szkoda...:/ jedyny fajny ogrodek...

 
 
 
 
~~misieq
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 19:27  
Cytuj
i dobrze, nic ciekawego w tym burger barze nie bylo, tylko drogo!! , polecam A&J albo Burger Bar, przyjemnie i przedewszystkim tanio

 
 
 
 
~~misieq
ff
Wysłany: 2 Wrz 2008r. 19:28  
Cytuj
miało byc bajer bar, a polecam burger bar

 
 
 
 
~~Puzio
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 07:55  
Cytuj
Dlaczego likwidują Bajera???

 
 
 
 
~~irex
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 09:41  
Cytuj
Mieszkam na Porębach i czasem chodzę do Czarnego. Ale troche trwało żeby moja paczka sie przekonała że można tam pójść.
Knajpy które były tam wcześniej miejscowa blokeria zmiotła z powierzchni ziemi. Myślę że mają tam problem z panującą na mieście opinią o tym miejscu. Obecnie całkowicie niesłuszną.
Jakoś sobie z blokresami poradzili. Knajpka ma klimat zwłaszcza gdy palą w kominku.

 
 
 
 
~~irex
ff
Wysłany: 3 Wrz 2008r. 09:47  
Cytuj
CYTAT
Chyba sie wszyscy zgodzicie że knajpy w STW chylą się ku upadkowi. W wakacje świecą pustkami. Juz o 24-tej miasto śpi. Na tygodniu w każdej knajpie pozajmowane po 2-3 stoliki.
Można się różnie wypowiadać, jeden lubi to drugi tamto, ale to dziwne że wszędzie pustki. No może jeszcze po południu w tych tańszych żulki siedzą ale nocą zero życia. Faktycznie w każdej knajpie znanej na mieście zawsze te same gęby. Na dyskotekach wsioki.
Pytanie: gdzie w Stalowej można niedrogo wynajć lokal na imprezę 25 - 30 0sobową.


Stalowa Wola siedzi w Londynie i Dublinie. Reszta siedzi w domu. Wszystko drożeje więc na piwko niewiele zostaje. Latem ludzie piją w krzakach, na ławkach. Mandat 200 złotych, coś o tym wiem.

 
 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »