NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
dotacja z PUP,
Posty: 2
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2010r. 12:27  
Cytuj
czy ktos z was starał sie o dotacje na rozpoczecie działalnośći w PUP,ktoś moze dostał i chce podpowiedzieć innym od czego zacząc?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2010r. 12:27  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 89
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2010r. 13:10  
Cytuj
Ja się troszkę tym interesowałam, mój kolega dostał taką dotację z PUP (max 18,5 tys.), natomiast ja czekam na dotacje POKL (max. 40 tys). Wchodzisz na stronkę PUP Stalowa Wola http://pupstalowawola.pl/, po lewej stronie klikasz na dokumenty do pobrania, znajduje się tam regulamin przyznawania dotacji na działalność oraz wzory wszystkich wniosków. Wypełniasz wnioski i idziesz z nimi do urzędu pracy, wówczas już cię pokierują i rozpocznie się cała biurokratyczna procedura. Powodzenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Marz 2010r. 22:44  
Cytuj
najgorzej jest przewidzieć co będzie potrzebne? bo po akceptacji projektu o zmiany trudno, są możliwe, ale trzeba pisać kolejne papiery, sama procedura nie jest zawiła, Panie chętnie pomagają i prowadzą "za rączkę" co by się błędów ustrzec. umiech
Więc zacząć trzeba od pójścia do Pań i one dadzą plik papierów z informacją co i jak, ta wizyta jest najtrudniejsza, bo Panie gadkę mają obcykaną i recytują ją tak, że niewiele zrozumiesz, ale kiwaj głową weź papiery i w domu na spokojnie przejrzyj smiech2
potem to już z górki jezyk
ps. pozdrowienia dla PUP uśmiech

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 27 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 22:15  
Cytuj
dostałam w tamtym roku.trzeba myśleć jakby na wyrost w planowaniu wydatków żeby przy zmianie czegoś inna rzecz weszła na jej miejsce wtedy pozbędziemy się zbędnych podań o zmianę kosztów,napisz po prostu wszystko co ci potrzebne do prowadzenia danej działalności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »