NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
KUL W STALOWEJ WOLI,
~~ktos
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 17:10  
Cytuj
prawda jest taka ,ze studia zaoczne nigdznie nie stoja na wysokim poziomie. Jest ogromna roznica miedzy studiami dziennymi a zaocznymi

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 17:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~z kulu
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 17:35  
Cytuj
CYTAT
prawda jest taka ,ze studia zaoczne nigdznie nie stoja na wysokim poziomie. Jest ogromna roznica miedzy studiami dziennymi a zaocznymi


A prawda jest taka że gówno wiesz. Na zaocznych jest 80% materiału tego co na dziennych wiec nie ma wielkiej różnicy. Do tego wykładaja ci sami wykładowcy co na dziennych

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 18:34  
Cytuj
chyba na kulu...

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
prawda jest taka ,ze studia zaoczne nigdznie nie stoja na wysokim poziomie. Jest ogromna roznica miedzy studiami dziennymi a zaocznymi


A prawda jest taka że gówno wiesz. Na zaocznych jest 80% materiału tego co na dziennych wiec nie ma wielkiej różnicy. Do tego wykładaja ci sami wykładowcy co na dziennych

nie wykladaja ci sami wykladowcy. Na dziennych przerabia sie o wiele wiecej materialu i dokladniej niz na zaocznych. Na zaocznych tez do zaliczenia egzaminu wymagaja duzo mniej niz na dziennych.

 
 
 
 
~~ciekawski
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 20:46  
Cytuj
A jak jest z prawem ? Bo wybieram się do Stalowej na ten kierunek i ciekawi mnie, czy na prawdę jest tak źle, czy jednak prawo trzyma przyzwoity poziom ?

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 21:00  
Cytuj
na prawie jest dobry poziom, przyjezdzaja niemal wszyscy z lbn i jak wszedzie sa przedmioty nudnie i ciekawiej prowadzone

 
 
 
 
~~absolwentka
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
A jak jest z prawem ? Bo wybieram się do Stalowej na ten kierunek i ciekawi mnie, czy na prawdę jest tak źle, czy jednak prawo trzyma przyzwoity poziom ?


Skoro wybierasz się na prawo (nieważne gdzie) to życzę Ci mnóstwa cierpliwości - sama skończyłam w tym roku prawo (na UMCSie) i jedno o tym kierunku mogę powiedziec - musisz mieć oczy dookoła głowy i najlepiej wszystko robic samodzielnie, nie liczyć na nikogo, bo jak się zagapisz to ci nóż w plecy wsadzą. I chodzi zarówno o kolegów studentów, jak i o wszelkiej maści prowadzacych zajęcia. Tak czy owak życzę Ci powodzenia umiech

 
 
 
 
~~gtu
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 22:58  
Cytuj
prawo trzyma przyzwoity poziom

 
 
 
 
~~miyo19
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 23:04  
Cytuj
a co myślicie o socjologii ?

 
 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 00:30  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A jak jest z prawem ? Bo wybieram się do Stalowej na ten kierunek i ciekawi mnie, czy na prawdę jest tak źle, czy jednak prawo trzyma przyzwoity poziom ?


Skoro wybierasz się na prawo (nieważne gdzie) to życzę Ci mnóstwa cierpliwości - sama skończyłam w tym roku prawo (na UMCSie) i jedno o tym kierunku mogę powiedziec - musisz mieć oczy dookoła głowy i najlepiej wszystko robic samodzielnie, nie liczyć na nikogo, bo jak się zagapisz to ci nóż w plecy wsadzą. I chodzi zarówno o kolegów studentów, jak i o wszelkiej maści prowadzacych zajęcia. Tak czy owak życzę Ci powodzenia umiech


Takie rzeczy moja droga, to mozna pisac o kazdym kierunku na kazdej uczelni. Trzeba sie uczyc i tyle.

 
 
 
 
~~absolwentka
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 10:54  
Cytuj
tu nie chodzi o nauke, tylko o to ze na kazdym wydziale prawa jeden drugiemu wilkiem, a najgorsi to sa "mlodzi" doktoranci, którzy np. skonczyli studia rok, czy 2 lata wstecz, a teraz zachowuja sie jakby nigdy nie studiowali i bez przerwy kłody pod nogi niewiele młodszym kolegom, jeszcze studentom:/ żenua

 
 
 
 
~~Gazol
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 11:38  
Cytuj
CYTAT
tu nie chodzi o nauke, tylko o to ze na kazdym wydziale prawa jeden drugiemu wilkiem, a najgorsi to sa \"mlodzi\" doktoranci, którzy np. skonczyli studia rok, czy 2 lata wstecz, a teraz zachowuja sie jakby nigdy nie studiowali i bez przerwy kłody pod nogi niewiele młodszym kolegom, jeszcze studentom:/ żenua


Zaraz, zaraz. Albo się wymaga i wówczas te kłody, albo się nie wymaga, wówczas jeżdzenie po poziomie jak w tym temacie.
Po prostu trzeba się uczyć umiech

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 13:16  
Cytuj
Na studiach, czy zaocznych czy dziennych, najwięcej zależy od Ciebie. Żaden poziom uczelni itp. bzdety nie zastąpią Twojej chęci do nauki i zdolności. Jak ich nie masz, to będziesz jednym z tych co płaczą pod gabinetami, bo zamiast popracować dwa miechy przed sesją woleli się bawić i marnować czas umiech A jeśli masz samodyscyplinę i detereminację to sobie poradzisz nieważne z dyplomem jakiej uczelni. Ten papier i tak wyląduje u pracodwacy zakopany w szafie pani kadrowej umiech

 
 
 
 
~~niunia
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 13:39  
Cytuj
Hejka mam takie pytanko do studentow zaocznych na kulu czy ciezko zdac egzaminy? studiuje w stalowej pedagogike - zaocznie . Bede wdzieczna za informacje.

 
 
 
 
~~aleale
ff
Wysłany: 3 Lis 2008r. 17:46  
Cytuj
no fakt ze z tym poziomem na Kul w Stalowej Woli to jest nienajlepiej-ale nie zawsze tak było. Kilka lat temu cała kadra była z Lublina i na pierwszym i drugim roku naprawdę było ciężko. Potem było już coraz lżej. Magisterkę zrobiłem w tym roku na kierunku socjologia. Dodam jeszcze że nie czuje się takim strasznym matołem jak niektórzy piszą ale mam swoje halonie wiem

 
 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 11:03  
Cytuj
Kul jak Kul za duzo religii i tyle !

 
 
 
 
~~Jarek
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 18:58  
Cytuj
To prawda, na KULu w Stalowej nie nauczy się zbyt wiele, ja zrobiłem tu licencjat z ekonomii(zaoczne, zacząłem w 2004), jeszcze I rok był jako taki dobrze, większośc kadry z Lublina itp. Ale później to już całkiem wydawanie pieniędzy w błoto. Kilka przedmiotów z wykładowcami z Ukrainy...i były sytuacje kiedy pierwsze zajecia z pewnego przedmiotu mieliśmy w połowie maja, a następnego dnia już mieliśmy wpisy, oczywiście wszyscy 5.0....tak więc jakość tych studiów pozostawia wiele do życzenia. Praktycznie brak egzaminów, pisać tylko referaciki i zdane. Owszem, fajnie jest mieć taki luzik i wieczne wakacje, ale po co jeszcze za to płacić, pracę po tym też ciężko znaleźć(odczułem to na własnej skórze gdy zanoszę CV po firmach). Obecnie magisterkę robie w Krakowie na dawnej akademii ekon., lekko nie jest, jeździć tak daleko też się nie chce ale przynajmniej wiem że płacę za dobre studia a nie to co tutaj. Ogólnie jeśli ktoś planuje studia i chce wybrać KUL w Stalowej Woli to ZDECYDOWANIE ODRADZAM...chyba że potrzebny jest tylko papierek...

 
 
 
 
~~Niunia
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 09:17  
Cytuj
Jakie macie jeszcze opinie o KULU ?

 
 
 
 
~~Mireks
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 09:31  
Cytuj
:boksuj:Jak wam nie pasuje Kul to wybierajcie inne uczelnie a nie teraz piszecie że wam sie nie podoba niski poziom jest .Dzięki Kulowi macie teraz dyplomy więc nie spinajcie sie teraz .Zawsze jeszcze są studia podyplomowe.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 10:21  
Cytuj
Dzięki bazarkowi w Warszawie też można mieć dyplom, więc chyba też nie ma co się spinać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 10:41  
Cytuj
A to o KUL chodzi zdziwiony A ja myślałem, że KULT w Stalowej Woli neutralny

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Dzięki bazarkowi w Warszawie też można mieć dyplom, więc chyba też nie ma co się spinać.



Człowieku normalnie szkoda gadać , jeżeli ktoś chce się uczyć to się uczy .... no chyba że chodzi mu tylko o papier....

 
 
 
 
~~Gosc
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 21:25  
Cytuj
Ja tez jestem absolwentem KUL i zdecydowanie odradzam Wam.
Wierzcie mi tam się od Was niczego nie wymaga. Zajęcia często przepadają lub są przedwczesnie kończone. Wykładowcy z Ukrainy nawet nie znają języka polskiego. Szkoda waszych pieniędzy bo pracy po KULu w Stalowej nie znajdziecie.

 
 
 
 
~~narcyza
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 21:35  
Cytuj
Skończyłam studia licencjackie z ekonomi na KUL, a teraz magisterkę robię w Rzeszowie.
Aby sobie wyobrazić jaka jest różnica to można porównać przedszkole z gimnazjum. Dodatkowo mam teraz motywację do nauki bo za srednią 4.0 jestem zwolniona z połowy czesnego - a na KULu zwolniona była jedna albo dwie osoby z największą srednią na roku - heh.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »