NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
ks edward madej,
~~ola
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 17:29  
Cytuj
co sądzicie o księdzu edwardzie madeju good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 17:29  
Cytuj

 
 
 
 
~~klonik
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 17:34  
Cytuj
Powiem tak : ks Madej jest chyba najgorszą mendom w stalowej w czarnych braciach materialista, patrzy tylko skogo najwięcej kasy zedrzeć nieważne czy ślub chrzciny czy tez pogrzeb nie wydaje zezwoleń na śluby w innych parafiach bez okazania " srogiego argumentu" dla Mnie to nie ksiądz, mało tego smierdzi mu z buziumiech Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 17:36  
Cytuj
A co mamy sądzić?
A co sądzicie o pani Jadzi ze spożywczego na Poniatowskiego 80? Albo co sądzicie o misiu Uszatku albo o Koralgolu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klonik
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 17:40  
Cytuj
Pani jadzi nieznam bo niemieszkam w tych rejonachumiech a jesli się o uszatka rozchodzi to jest spoko koleśumiech znam takich, którzy jak się Uszatek kończył płakali do Tvsmiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~goga
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 19:42  
Cytuj
Ola, czyżby spotkał Cię ten zaszczyt, że uczy Cię religii?
Jako nauczyciel jest jak dla mnie nieciekawy, podobnie jak z kazaniami ... mówi w koło to samo i tak przez 20min ... ale prywatnie nie mam nic do Niego ... wszystko da się z Nim załatwić ... ślub brałam w zeszłym roku i dałam tyle ile uważałam, nie mówił, że trzeba dać tyle a tyle ... moi znajomi też nie mają nic do Niego ... ale słyszałam różne opinie o Nim. Każdy musi sprawdzić na własnej skórzechytry

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 20:27  
Cytuj
z tego co słyszałem to większość ludzi w mieście nie ma o nim dobrego zdania

 
 
 
 
~~heniu
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 20:28  
Cytuj
załatwić to z księżmi można wszystko jeśli masz interes i zapłacisz (ślub, pogrzeb i inne) u innych proboszczów w stalówce też

 
 
 
 
~~Hondu
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 22:11  
Cytuj
A co to za ola, jakiś dyżurny strateg PZPR-u i komunistycznego betonu. Dorwała się do internetu i próbuje gryźć, ale łamią się jej zęby. Tylko patrzeć, jak wyrżnie na tej wyboistej drodze o glebę, bo wyboje tutaj wielkie i trudno utrzymać równowagę. No i czy lenin doceni to poświęcenie? Czy stalin pogratuluje? Czy jaruzelski rzuci jakiś dodatek do chlebowego? Marne perspektywy z takim szczuciem. A ona służy i służy, na wszystkich czterech łapkach.

 
 
 
 
~~ktoś
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 22:29  
Cytuj
My nie jestesmy od sadzenia?
Dlaczego mamy sadzic?

 
 
 
 
~~kakadu
ff
Wysłany: 5 Wrz 2008r. 23:57  
Cytuj
CYTAT
A co to za ola, jakiś dyżurny strateg PZPR-u i komunistycznego betonu. Dorwała się do internetu i próbuje gryźć, ale łamią się jej zęby. Tylko patrzeć, jak wyrżnie na tej wyboistej drodze o glebę, bo wyboje tutaj wielkie i trudno utrzymać równowagę. No i czy lenin doceni to poświęcenie? Czy stalin pogratuluje? Czy jaruzelski rzuci jakiś dodatek do chlebowego? Marne perspektywy z takim szczuciem. A ona służy i służy, na wszystkich czterech łapkach.

 
 
 
 
~~Kleo
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 09:55  
Cytuj
jedyna osoba co do niego nic nie ma to chyba jego.."dziewczyna". Jest beznadziejnym ksiedzem, upierdliwy, nudny, zaklamany,jak on moze kogos spowiadac skoro ma takie rzeczy na sumieniu. A jesli chodzi o slub....zostawie jego glupie odzyki i komentarze ..bez komentarza. Boi to szkoda slow nawet na czlowieka tego pokroju. A z powolaniem to sie minal jak Kaczynski

 
 
 
 
~~ nnn
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
A co to za ola, jakiś dyżurny strateg PZPR-u i komunistycznego betonu. Dorwała się do internetu i próbuje gryźć, ale łamią się jej zęby. Tylko patrzeć, jak wyrżnie na tej wyboistej drodze o glebę, bo wyboje tutaj wielkie i trudno utrzymać równowagę. No i czy lenin doceni to poświęcenie? Czy stalin pogratuluje? Czy jaruzelski rzuci jakiś dodatek do chlebowego? Marne perspektywy z takim szczuciem. A ona służy i służy, na wszystkich czterech łapkach.

 
 
 
 
~~ajjjj
ff
Wysłany: 6 Wrz 2008r. 20:49  
Cytuj
Ola, po co tutaj wogole zakladasz takie tematy? I co Cie obchodza opinie innych... powinnas mniec swoja opinie i sie jej trzymac... (a co sodziasz o temacie: \"co sadzicie o Oli?\" chciałabys zobaczyc tutaj taki temat?) szkoda mi Cie...
ps. zajmij sie soba... dobiero pozniej kims...

 
 
 
 
~~ortograf
ff
Wysłany: 7 Wrz 2008r. 00:13  
Cytuj
~klonik weź się za ortografię, bo oczy bolą jak się patrzy na twoje wypociny!
~ola jak piszesz imię i nazwisko to zawsze z dużej litery!

 
 
 
 
~~ANTONIK 11
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 20:48  
Cytuj
KTOŚ ZŁOŚLIWY REALIZUJE SWOJE WŁASNE POGLĄDY ,ATAKUJĄC TAK WSPANIAŁEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA MADEJA . DAJCIE JEMU SPOKÓJ NAPRAWDĘ UFAJMY SOBIE A BĘDZIEMY MIELI SIĘ LEPIEJ . POZDRAWIAM KSIĘDZA MADEJA I MIESZKAŃCÓW NASZEGO PIĘKNEGO MIASTA

 
 
 
 
~~Tomek
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
KTOŚ ZŁOŚLIWY REALIZUJE SWOJE WŁASNE POGLĄDY ,ATAKUJĄC TAK WSPANIAŁEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA MADEJA . DAJCIE JEMU SPOKÓJ NAPRAWDĘ UFAJMY SOBIE A BĘDZIEMY MIELI SIĘ LEPIEJ . POZDRAWIAM KSIĘDZA MADEJA I MIESZKAŃCÓW NASZEGO PIĘKNEGO MIASTA


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Tomek
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 22:01  
Cytuj
CYTAT
KTOŚ ZŁOŚLIWY REALIZUJE SWOJE WŁASNE POGLĄDY ,ATAKUJĄC TAK WSPANIAŁEGO KSIĘDZA PROBOSZCZA MADEJA . DAJCIE JEMU SPOKÓJ NAPRAWDĘ UFAJMY SOBIE A BĘDZIEMY MIELI SIĘ LEPIEJ . POZDRAWIAM KSIĘDZA MADEJA I MIESZKAŃCÓW NASZEGO PIĘKNEGO MIASTA


smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Rabbit-Master
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 07:35  
Cytuj
Diabeł zamieszkał w wioski naszej progach.....mieszka w kościele, mają go za Boga...

 
 
 
 
~~wstyd
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 09:01  
Cytuj
a teraz kogo się czepicie ?

 
 
 
 
~~klonik
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
~klonik weź się za ortografię, bo oczy bolą jak się patrzy na twoje wypociny!
~ola jak piszesz imię i nazwisko to zawsze z dużej litery!


Pisze jak chceumiech Tutaj konkursu ortograficznego niema jełopie

 
 
 
 
~~Remi
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 09:29  
Cytuj
Nie jest dobrym ksiedzem a co dopiero człowiekiem. A grzeszy ze ohohoho.:wśceikły:

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 10:45  
Cytuj
Temat troszkę dziwny... Ksiądz jak ksiądz umiech Ma swoje poglądy i prikazy służbowe tyle umiech A że są to poglądy i pragmatyka służbowa aktualne 2 tys. lat temu to już sprawa zupełnie drugorzędna.

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
jedyna osoba co do niego nic nie ma to chyba jego..\\\"dziewczyna\\\". Jest beznadziejnym ksiedzem, upierdliwy, nudny, zaklamany,jak on moze kogos spowiadac skoro ma takie rzeczy na sumieniu. A jesli chodzi o slub....zostawie jego glupie odzyki i komentarze ..bez komentarza. Boi to szkoda slow nawet na czlowieka tego pokroju. A z powolaniem to sie minal jak Kaczynski
myślałam ze on jest czysty jak łza a tu jakaś ;dziewczyna; zdziwiony

 
 
 
 
~~ola
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:42  
Cytuj
zdziwiony
CYTAT
Nie jest dobrym ksiedzem a co dopiero człowiekiem. A grzeszy ze ohohoho.:wśceikły:
nie wierzę że to prawda co piszesz

 
 
 
 
~~Artobet
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:45  
Cytuj
Widać ożywienie skamieniałej, zeschłej, betonowej bolszewii, która próbuje wyryczeć swoją frustrację. Wyrazy współczucia i życzenia, by całkowicie nie przegrać życia.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »