NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Mafia porywa ludzi na pobranie narządów,
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 14:17  
Cytuj
CYTAT
Jeżeli poddaję temat do dyskusji z cytatu prasowego czy innych forów, oznacza to, że nie chcę ingerować i komentować informacji. Zostawiam to forumowiczom. Znowu widać, że jesteś wychowany na współczesnych mediach, gdzie każda informacja jest opatrzona komentarzem dziennikarza. Ukierunkowuje odbiorcę, jak ten ma odbierać tę informację. To takie nowoczesne dziennikarstwo. Ja tego nie robię. Odbiorca ma myśleć.
A z tymi galeriami to po raz kolejny potwierdziłeś moją teorię o sobie umiech


Odbiorca tak, a ty już nie musisz???
Nie odpowiedziałeś na moje pytanie o zakupy. Gdzie tacy szeroko myślący jak ty kupują np. ubrania????

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 14:17  
Cytuj

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 15:45  
Cytuj
Andrzejek, nie musisz się o mnie martwić i o moich znajomych.
Jeśli ja zakładam nowy temat to nie ważne, czy on się składa z cytatu czy z moich przemyśleń - proponuję jakąś dyskusję. Ustosunkowanie się do tematu od razu w pierwszym poście nadaje kierunek dyskusji, a ja tego nie chcę. Swoje zdanie wyrażam w postach niżej wpisanych.
Pytasz, czemu mam brak szacunku do innych. Jeśli ktoś z góry określa inną grupę osób jako jołopy, to mam go szanować? Iść na zakupy do galerii to przenośnia. Chodzi o model życia. O model konsumpcyjny, gdzie obok pracy zawodowej, telewizji i spędzania wolnego czasu w galeriach handlowych, ludzie nie robią nic innego. Ja się śmieję z takich ludzi. I żebyś wiedział, unikam wielkich sklepów jak ognia. Spożywcze zakupy robię w sklepach osiedlowych, a odzież kupuję w sklepach internetowych. Wolny czas spędzam zupełnie inaczej aniżeli na konsumpcji w hipermarketach.

A wracając do tego bonifacego, który wyzwał od jołopów. Też ma wyprany mózg i pewne rzeczy nie docierają do jego świadomości. Pamiętacie aferę w Łodzi? Łowcy skór? Kto by pomyślał? Niewiarygodne. Gdyby nie dociekliwi dziennikarze, nigdy nie ujrzałaby ona światła dziennego. Czemu ta teoria o mafii wycinającej narządy ma być nieprawdziwa? Bo jest niewiarygodna?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 16:06  
Cytuj
Jednak tekst "żeby nie dzwonili po karetkę" sprostować należało. Ktoś kto pisze takie pierdoły od razu prezentuje się niewiarygodnie i niepoważnie.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 16:17  
Cytuj
A coście się tej karetki tak czepili? Chyba odbiorców forum nie macie za osoby niepełnosprawne intelektualnie, które biorą wszystko do serca. To są przemyślenia autora postu na onecie i skoro on tak uważa, to jego sprawa i ma prawo do publikowania swoich przemyśleń. Odbiorca powinien weryfikować i zastanawiać się nad wszystkim, co czyta. W tym celu są też moje posty - wzywam do myślenia, a nie bezmyślnego odbierania papki, którą serwują nam media. Właśnie ten cytowany post z onetu zawiera to, o co się kłóci ze mną Andrzejek. Informację i komentarz. Informacja kończy się na zdaniu: Za tym stoją naprawdę potężne pieniądze i potężne struktury mafijne na całym świecie.
Potem zaczyna się komentarz autora, czyli jego rady, które tak krytykujecie. Ja jestem przeciwnikiem takiego budowania informacji, a jak już mówiłem, skoro cytuję kogoś to nie mogę niczego zmieniać.
Zobaczcie, ile ta wypowiedź na onecie ma pozytywnych ocen. Ludzie myślą podobnie.
Przypomina mi się pewna historia z USA. Ktoś pozwał do sądu producenta Red Bulla, bo ten ktoś wyskoczył z któregoś tam piętra i myślał, że będzie latał, jak mówi reklama produktu.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 16:49  
Cytuj
I tu jeszcze ciekawy komentarz w temacie:

Porwania na narządy to prawda. Mafia nawet dba o PR i jak ktoś to opisze ten proceder to zawsze ich ludzie wypisują historię o dzieciach ginących w galerii handlowej. To jest słynna urban legend i jej opisywanie ma zdyskredytować rzeczywiste wpisy o porwaniach na narządy.
Jak widać sprawa jest poważna, bo w zeszłym roku w Niemczech dziennikarzowi który się tego przyglądał raptem zaczęło się komplikować życie. Nie, nikt mu nie groził. Najpierw ktoś rozmawiał z redaktorem naczelnym gazety i ten mu zabronił zajmować się tematem. To go wzięło na ambicje i sam nad tym pracował. W ciągu miesiąca zarekwirowano mu samochód bo był podobno kradziony, a kupił nowy w salonie, otrzymał wezwania na sprawy sądowe z wsteczną datą, bank wypowiedział mu wszystkie kredyty a jego żonie prowadzącej mały sklepik urząd podatkowy zajął konto i towar, bo były nieprawidłowości.
Gość to opisał w internecie, założył stronę. Strona została zablokowana, a jej kopia zindeksowana przez google zniknęła, mimo tego że nieraz google trzyma je bardzo długo.
Radzę uważać na siebie.

http://wiado(...)MDAxLmpz

Mały chłopiec zagubił się w galerii handlowej. Rodzina powiadomiła ochronę. Zamknięto wszystkie drzwi i zaczęto poszukiwania. Chłopca znaleziono w łazience. Był już ostrzyżony i gotowy do wysyłki.

http://wiado(...)MDAxLmpz

W Poznaniu w Plazie. Uciekli, ponieważ matka krzyczała i zrobiła raban.
Jak ginie dziecko to szukają: ubrany tak i tak, włosy kolor i długość tak i tak....

A małego ogolili i mieli przebrać - acha i już był nafaszerowany narkotykami (medykamentami).

moje zdanie jako ojca - MASAKRA!

http://wiado(...)MDAxLmpz

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Marz 2010r. 17:54  
Cytuj
Wyborco, łowco teorii spiskowych,co prawda nie jest to na temat który tak ciekawie opisałeś ale może Cię to zainteresuje. http://wiado(...)art.html umiech

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »