NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 5 »
Niżańscy radni dali 30 tys.zł. na pomnik Chrystusa,
~~hehe
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 16:56  
Cytuj
- Nie można marnować publicznych pieniędzy. Jeśli ktoś jest za budową pomnika, to niech wyda pieniądze z własnej kieszeni, a nie publicznego budżetu - grzmiała Anna Stępień, radna z Niska. - Nie oszukujmy się, w centrum Niska nie będzie to miejsca zadumy.
- A co się stanie, jeśli o budowę kolejnych pomników zgłosi się pozostałe siedem parafii? - pytał radny Adam Madej. - Czy miasto również sfinansuje budowy tych pomników?
Zarządzono przerwę i zebrał się klub radnych PiS i LPR. Później sprawy potoczyły się błyskawicznie. Większością głosów tego klubu przyjęto zmiany budżetowe, w tym przekazanie 30 tysięcy złotych na budowę pomnika Chrystusa Króla.

źródło: echodnia.eu

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 16:56  
Cytuj

 
 
 
 
~~wielokropek
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 17:39  
Cytuj
Spoko, spoko, pomnik potrzebny, zeby bylo gdzie sie na piwo umawiac.

 
 
 
 
~~niżanka
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 18:04  
Cytuj
:zawstydzony:Skandal...w biały dzień. Wstyd mi że mieszkam w Nisku!!! I rzygać mi sie chce na to co robią radni!!! A jeszcze nie tak dawno miałąm szacunekdo włądz tego miasta a przede wszystkim do pana ślusarczyka - myślałam ze chce coś zrobic dla nas a on tam siedzi tylko dla kasy i nic pozatym!!!
Jeszcze nie tak dawno bali sie kupców to moze w koncu zazcna sie bac nas zwykłych sarych mieszkańców tej bądż co bądz "WIOCHY" gdzie kosciół i pomnik to najważniejsze inwestycje. Ampowinno kanaloizacje przed PUP'em albo w centrum miasta wysadzić - niech powstanie fonntanna z fekaliami, to moze przypomną sobie że są ważniejsze inwestycje niz stawianie pomników.

 
 
 
 
~~Hondi
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 19:04  
Cytuj
A co to za niżanka, jakiś dyżurny strateg PZPR-u i komunistycznego betonu. Dorwała się do internetu i próbuje gryźć, ale łamią się jej zęby. Tylko patrzeć, jak wyrżnie na tej wyboistej drodze o glebę, bo wyboje tutaj wielkie i trudno utrzymać równowagę. No i czy lenin doceni to poświęcenie? Czy stalin pogratuluje? Czy jaruzelski rzuci jakiś dodatek do chlebowego? Marne perspektywy z takim szczuciem. A ona służy i służy, na wszystkich czterech łapkach.

 
 
 
 
~~Hondi
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 19:42  
Cytuj
Tak - jak powiedzialem wczesniej tak zaprawde jest. Powinnismy caly nasz majatek rzucic w wir duchowienstwa, tak zeby przelozylo sie to na dobrobyt nas wszystkich - bo przeciez z pomnikow wszyscy korzystamy. Pod pomnikiem mozna sie schowac podczas deszczu, w zimie ogrzeje a w razie czego i zjesc sie da.

 
 
 
 
~~zeus
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 20:06  
Cytuj
A Hondi to chyba wielka służebnica naszego kleru, który nie zważając na ludzi i potrzeby miasta żąda wystawki, znaku, pomnika. Tu oto ludzie (radniPiS i LPR) w Nisku mają daleko co inni myślą i to że są ważniejsze sprawy w mieście np. modernizacja ujęć wody czy zawalająca się kanalizacja ściekowa.
Mam nadzieję że niżanie zapamiętają (a jak nie to napewno poczują)te trafne decyzje i wybiorą w najbliższych wyborach postawią na ludzi odpowiedzialnych, a nie karierowiczów wydających publiczne pieniądze wiadomo na co.

 
 
 
 
~~batman
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 21:00  
Cytuj
Tak Panowie i Panie, gówna zalewają Nisko a radni mimo przeciwności ludzi zafundowali sobie wydatek na pomniczek Chrystusa Króla.Najlepiej będzie jak na środku miasta powstanie a ten stary to trzeba zburzyć.Pewnie na terenie kościoła już miejsca brakuje na pomniki.Nisko się zapadnie w gównach i ciemnościach, taką dziurę będą omijać inwestorzy,ludzie młodzi a zostaną tylko staruchy i moherowe berety.

 
 
 
 
~~Hondi
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 21:59  
Cytuj
A co to za batman, jakiś dyżurny strateg PZPR-u i komunistycznego betonu. Dorwał się do internetu i próbuje gryźć, ale łamią się jego zęby. Tylko patrzeć, jak wyrżnie na tej wyboistej drodze o glebę, bo wyboje tutaj wielkie i trudno utrzymać równowagę. No i czy lenin doceni to poświęcenie? Czy stalin pogratuluje? Czy jaruzelski rzuci jakiś dodatek do chlebowego? Marne perspektywy z takim szczuciem. A on służy i służy, na wszystkich czterech łapkach.

 
 
 
 
~~niżanka
ff
Wysłany: 8 Wrz 2008r. 22:19  
Cytuj
Hondi tobie to sie w głowie równo poprzestawiało.
w kółko to samo piszesz, jednego cytatu sie dorwałes i kurcze wydaje ci sie ze błyszczysz inteligencja. Dobrze że ci sie tylko wydaje bo inni swoje o tobie myślą. I wiesz mam nadzieje ze mieszkasz w Nisku przy drodze z dziurawą kanalizacją, a któregoś pięknego dnia się obudzisz - niedaleko ciebie zatka sie kolektor i wszyswtkie gówna z 1000-lecia wylądują u ciebie w domu. straż może bedzie na jakiejś interwencji i nikt nie bedzie ci mógł pomóc w wypompowaniu tych gówien z domu. Wtedy moze zrozumiesz ze są ważniejsze rzeczy do zrobienia. A jak ci pomnik postawią to przynajmiej będziesz miał gdzie się pomodlić żeby moje marzenia sie nie spełniły i kanalizacje szybko naprawili.:blee:

 
 
 
 
~~wrrr.....
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 01:32  
Cytuj
zarty zartami głupawe komentarze "modlitewnych" rowniez ale to jest SKANDAL!!!!!!!! ciemno, głucho, starch sie poruszac po tej mieścinie,dziura na dziurze zawalone płoty az wstyd patrzec na ogolny obraz NISKA a ci sobie jaja jakies robia i pomniki stawiaja... ale po co WAM to ?pytam po co? w czym pomoze?????????!!!!!!!! oświeci nizanska droge do sukcesu??? do rozwoju, do polepszenia warunków do zycia i bytowania tak by ludzie nie chcieli z tej "dziury" uciekac??!!!!!!co za grajdoł... teraz to juz tylko nasr....ć na srodku tych "plant" zeby uświetnic to wszystko.:wśceikły::wśceikły::wśceikły:

 
 
 
 
~~batman
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 12:05  
Cytuj
Dzięki "niżanka" za słowa wsparcia.Takich jak "Hondi" powinniśmy chyba zignorować bo to jakiś skrzywiony jest.Wyobraź sobie "Hondi" że nie jesteśmy dyżurnymi sekretarza partii, tylko mieszkańcami
Niska i szlag nas trafia jak na łamach forum pojawiają się takie posty.Radni naszego miasta w ogóle nie liczą się z opinią publiczną, mają to w d.... ,ale za to Burmistrz doszukuje się obrazy swojego dobrego imienia i powiadamia policję i prokuraturę o zaistniałym przestępstwie.Wszystko to żenada, brak słów.Istnieje też strona Niska ale tam takie same starocie jak i tu.Dodam jeszcze ,że nie dość jednego postu na ten wrażliwy temat to pojawił się następny o podobnym tytule, ciekaw jestem po co skoro i tak nikt nie zwraca na to uwagi.Ciekaw jestem jak przyjdą następne wybory, jak goście będą się zachowywać i ilu z tych co kończy się kadencja będzie starała się jeszcze raz dopchać do żłobu.

 
 
 
 
~~oko
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 22:19  
Cytuj
Wiekszosc mieni sie ze sa katolikami - pamietajcie - Chrystus Król kiedys Wam to przypomni - obys nigdy nie zalowal swoich slow !

 
 
 
 
~~nizanka
ff
Wysłany: 9 Wrz 2008r. 22:36  
Cytuj
OKO wierzyć to jedno a stawiać pomniki i chodzić do kościoła dla pokazu to drugie.
Pewnie jak pomnik powstanie przy liceum to za rok bedzie zapomniany jak ten na sandomierskiej, ktoś pozamiata wkoło niego no i moze odmaluje. i taka inwestycja będzie rok stała i znowu czekała na świeto, żeby ktokolwiek sobie o nim przypomniał.A czy wy wiecie o jakim pomniku posze?....tak -wiedziałam ze nie macie najmniejszego pojęcia. A czy macie pojęcie ile jest pomników w Nisku?...HA ale bedzie o jeden więcej.

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 00:43  
Cytuj
Wlasnie radni bardzo sie licza ze zdaniem mieszkancow. Mochery (czyli 40% elektroatu niska) zauwazy fizycznie pomink, a tego ze jest kasa na inwestycje, albo mlodzi maja prace to nie widac...

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 07:45  
Cytuj
Komuna nie umarła. Pierwszych sekretarzy mamy teraz na parafiach umiech Dlatego też nie dziwię się, że w kraju który ma duże bezrobocie, w którym dzieci w zimie nie jedzą często nawet jednego posiłku dziennie wystawia się igrzyska dla szamanów i kacyków. Jak republika bananowa to na całego umiech Ciekawe, kiedy odbębnią następne modły o deszcz w Sejmie.

 
 
 
 
~~Belotto
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 16:25  
Cytuj
Wspaniała decyzja niżańskich radnych. Gratulujemy i dziękujemy. Bez Boga ani do proga, jak mówi przysłowie. Cieszymy się. Tak trzymać.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 16:42  
Cytuj
CYTAT
...w którym dzieci w zimie nie jedzą często nawet jednego posiłku dziennie


Tak, brakuje jeszcze zdania, że ludzie często żyją w szałasach i korę obgryzają. Nie dramatyzuj, nie lamentuj; budowa pomnika to kretyński pomysł, ale po to co pisać, że dzieci ani jednego posiłku często nie jedzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Michał
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 16:55  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
...w którym dzieci w zimie nie jedzą często nawet jednego posiłku dziennie


Tak, brakuje jeszcze zdania, że ludzie często żyją w szałasach i korę obgryzają. Nie dramatyzuj, nie lamentuj; budowa pomnika to kretyński pomysł, ale po to co pisać, że dzieci ani jednego posiłku często nie jedzą.



Po to trzeba pisać o takich rzeczach aby radni w pierwszej kolejności jak już są środki zapewnili dzieciom posiłki w szkołach, dofinansowani im naukę, wypoczynek, zapewniki podręczniki, wyposażyli szkoły w komputery a na końcu stawiali pomniki.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 19:53  
Cytuj
Tak, brakuje jeszcze zdania, że ludzie często żyją w szałasach i korę obgryzają. Nie dramatyzuj, nie lamentuj; budowa pomnika to kretyński pomysł, ale po to co pisać, że dzieci ani jednego posiłku często nie jedzą.[/cytat]

Ja wiem, bo to prawda? Polecam info z różnych stron organizacji pozarządowych działających w szeroko pojętej tematyce biedy.
I dlatego trzeba o tym pisać. A 30 klocków naprawdę można zagospodarować w mądrzejszy sposób. I nie jest to dramatyzowanie, ale podsumowanie rzeczywistości.
A jakie są warunki lokalowe w Twojej okolicy to nie wiem, ale mówią, że szałasy są ekologiczne... smiech2

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 19:55  
Cytuj
a wpis miał oczywiście brzmieć "jednego ciepłego posiłku dziennie".

 
 
 
 
~~Artobet
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:42  
Cytuj
Widać ożywienie skamieniałej, zeschłej, betonowej bolszewii, która próbuje wyryczeć swoją frustrację. Wyrazy współczucia i życzenia, by całkowicie nie przegrać życia.

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 21:52  
Cytuj
CYTAT
Widać ożywienie skamieniałej, zeschłej, betonowej bolszewii, która próbuje wyryczeć swoją frustrację. Wyrazy współczucia i życzenia, by całkowicie nie przegrać życia.


Wklejanie tych samych cytatów powinno być traktowane jako spam. To moja propozycja na usprawnienie portalu umiech
No, chyba że to handicup dla tych, co nie są w stanie napisać więcej niż dwa zdania (aczkolwiek złożone) dziennie umiech

 
 
 
 
~~Artobet
ff
Wysłany: 10 Wrz 2008r. 22:45  
Cytuj
Widać wielkie ożywienie skamieniałej, zeschłej, betonowej bolszewii, która próbuje wyryczeć swoją frustrację.

 
 
 
 
~~XXX
ff
Wysłany: 12 Wrz 2008r. 22:24  
Cytuj
NO W TYM NISKU MACIE iNTERESUJĄCY MODEL MYŚLENIA . CHCĄ MIEĆ POMNICZEK CHRYSTUSA KRÓLA TO NIECH MAJĄ MYŚLĘ ŻE WIĘKSZOŚĆ LUDZI CHCE I PO CO TE TARABANY? WSPÓLNIE RAZEM DOGADUJCIE SIĘ I NIEPOPADAJCIE W KRYZYS MYŚLENIA . TEGO WAM ŻYCZĘ POZDRAWIAM NISKO

 
 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Wrz 2008r. 14:23  
Cytuj
Czytam Hondiego i śmiać mi się chce. Czy to nie proboszcz, który dorwał się do internetu i chce świat nawracać? Jest taki jeden porąbaniec w Toruniu, który przyjmie cię z otwartymi rękami. Może pomożesz przy odwiertach.
A tak po za tym, pozdrawiam Niżan :-)

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »