NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
dzielnica Rozwadów bezpieczna ?????????,
Posty: 8
Dołączył: 30 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2010r. 15:43  
Cytuj
zapytanie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2010r. 15:43  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2010r. 15:55  
Cytuj
nie wiem czy beSpieczna ale wiem ze raczej bezpieczna umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2010r. 17:12  
Cytuj
Ta dzielnica to temat rzeka, mogę co nieco obiektywnie o niej napisać bo sam z tamtąd pochodzę chociaż teraz już tam nie mieszkam. Zasadniczo jest tam bezpiecznie, śmia mi się chce jak ktoś mówi że Rozwadów to czy tamto bo żule menele i obskurne kamieniczki. Tak prawdę mówiąc to trzeba jedynie uważać jak działa planeta bo jak się bydło zjeżdza to czasem jakiemuś chamowi coś może odbić i będzie szukał guza. Co do żulików, owszem i są, ale prawdę mówiąc są oni nie szkodliwi, ich największy bastion to okolice rynku na zachodniej ścianie, czyli ta naprzeciwko kościoła i uliczki wokół niej, a dokładnie to Kościuszki i Jagielońska. Pozatym że byli są i będą to nic z ich strony raczej nie grozi, wiadomo, wkurza człowieka jak jakiś baran śpi an ławce albo pod jakimś sklepem stoi kilku dreszczy ale jedyne co może człowieka w nich najbardziej wkurzyć to to że czasem sikają gdzie nie trzeba ewentualnie czasem posępią jakiegoś grosza. Ogólnie Rozwadów ma swoja specyfike, może się z tego zrobić ciekawy temat, bo to temat rzeka. W następncyh postach napiszę coś więcej.smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 62
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Marz 2010r. 19:18  
Cytuj
no teraz moze i jest bezpiecznie ale mimo wszystko nie radze prosić nikogo o poczęstowanie papierosem smiech2 smiech2smiech2 wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 28 Marz 2010r. 06:37  
Cytuj
smiech2smiech2smiech2 Papierosa nie prosic bo mozna wyłapać.

A tak na serio jezyk Każde osiedle jest bezpieczne na swój sposób. Na kazdym terytorium znajdzie sie baran (nie obrazajac zwierzat) lub grupa takich samych, którzy szukaja dreszczyka emocji. Robi się bezpieczniej w miescie bo wiekszosc tych degeneratów albo siedzi w puszce albo za granicami Polski umiech

Pozdrowienia dla Siwego i Antka z Rozwadowa !!! smiech2

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »