NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Firma Gal-Drew Uwaga!, Niewypłacalność i bezczelność
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2010r. 20:20  
Cytuj
Witam, chcę uwrażliwić wszystkich forumowiczów na firmę Gal-Drew z Niska.Jeśli macie z tą firmą jakieś rozliczenia finansowe-radzę realizować je na poziomie gotówkowym, aby uniknąć wszelkich późniejszych kłopotów neutralny
Jeśli nie chcesz zostać "bezczelnym" (upominajac się o swoje pieniądze), lepiej tę firmę omijaj z daleka sciana
Przestrzegam, a może ktoś z Was miał z panem Rz. też jakieś przejścia i odzyskał swoja kasę? Może ma ktoś pomysł jak to zrobić? (wjechanie kilku rosłych gości nie wchodzi w grę) zaklopotany , choć to pewnie najlepszy sposób wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2010r. 20:20  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2010r. 21:10  
Cytuj
Kolego nie jest pierwszy ktorego oszukał Andrzejek kretacz i oszust. Zlodziej i szuja. Omijajcie go z daleka. A co do naleznosci polecam sprawe sadowa.

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2010r. 21:19  
Cytuj
A no widzisz... na razie dałam sprawę do windykacyjnej firmy, zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli będzie taka konieczność dam sprawę do sądu,chociażby tylko ze względua na tą chorą, pyskatą babę,która siedzi w ksiegowosci.Nie wiem kim ona jest, ale jak na zwykłego pracownika jest zbyt zuchwała nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Marz 2010r. 21:52  
Cytuj
podobno wielu tam "osiwiało", mój znajomy, też bujał się z nim parę lat..., dziwne, że ktoś jeszcze nie zna jego reputacji?
windykację z Pruszkowa bym polecał jezyk

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2010r. 09:14  
Cytuj
Ta pani w ksiegowosci to jest jego kochanica wiec sie niczego nie boi,i zachowuje sie jak ja wychowano w domu zaklopotany

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2010r. 11:38  
Cytuj
No to ją raczej chowano, niz wychowywano. Widzę,ze oboje są siebie warci. Nie wiedziałam,ze ta firma ma taką opinię. Jak by mi się tylko obiło coś wcześniej o uszy, to na pewno nie chciałabym mieć z TYM PAŃSTWEM nic wspólnego. Są ludzie i swinie,cóż poradzić nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 25 Wrz 2007r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2010r. 14:00  
Cytuj
To daj znać czy firma windykacyjna pomogła ściągnąć należności, ja mam podobny problem z inną firmą i też myślę o windykacji. A takie firmy powinno się piętnować aby nie naciągała innych.

agatta
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2010r. 21:07  
Cytuj
proponuje sprawe zglosic do Panstwowej Inspekcji Pracy ale nie do tarnobrzega tylko do rzeszowa napewno pomoga odzyskac wam pieniadze zrobia kontrole firma dostanie kare i moze przestanie dochodzic do tego o czym piszecie, ja wam Wierze i tez co nie co o nich slyszalem. Nie o taka Polske Walczyl Moj ojciec to jest nie do pomyslenia co pracodawcy robia z ludzmi jak mozna komus nie wyplacic pieniedzy??????????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2010r. 21:26  
Cytuj
Józef69, ja u niego nie pracowałam, lecz ma niezapłacona u mnie f-rę na przelew,więc mnie inspekcja pracy nie pomoże zarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Marz 2010r. 21:36  
Cytuj
a no w sumie inspekcja nie pomoże ale jeszcze sady sa....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 14:51  
Cytuj
Witajcie,jesteście ze Stalowej woli, czy z okolic ja mam sposóbna na odzyskanie naleznożćni, nawet jeśli komuś wydaje się, że sa niesciągalne. Jeśli jesteście zainteresowani napiszcie mi na adres e-mailowy : hope9_(at)_o2.pl czego dotyczą płatności i czy jesteście firmą , czy osobą prywatną (DANE) i jakie sa to kwoty, wszelkie szczegóły otrzymacie w e-mailu zwrotnym. //moderowano - nie piszemy z caps lockiem - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 16:12  
Cytuj
Jak komornikiem nie jesteś to na 100% satysfakcji nie możesz zagwarantować (pewnie nawet nie na 50%), bo zwykli windykatorzy są skuteczni na tych miękkich dłużników bez wiedzy jak ustrzec się przed wierzycielami. No chyba, że zaoferujesz dłużnikowi przejażdżkę w plener z paroma sportowcami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 17:22  
Cytuj
Komornik tak dla twojej wiedzy tez nic nie moze dopóki nie otrzyma Wyroku z klauzulą wykonalności , a to długa, długa droga.., a jak ktoś ma dodatkowo dobrego adwokata to na wyrok też trzeba będzie długo czeka. Wierz mi ,że są inne sposoby szybkie i skuteczne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 17:23  
Cytuj
Dodam,że nie jestem windykatorem.wykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 17:27  
Cytuj
Jasne, że i komornik szybko sprawy nie załatwi, procedura trochę trwa, ale jest najskuteczniejszy obok specjalistów od nietypowego egzekwowania długów. Ciekawe zatem czy myślimy o tych samych szybkich i skutecznych sposobach jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 17:38  
Cytuj
nie ja na pewno nie myślę o tym , o czym ty myślisz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 17:40  
Cytuj
CYTAT
Jasne, że i komornik szybko sprawy nie załatwi, procedura trochę trwa, ale jest najskuteczniejszy obok specjalistów od nietypowego egzekwowania długów. Ciekawe zatem czy myślimy o tych samych szybkich i skutecznych sposobach jezyk.


Nieważne jak ,nieważne kto. Ważne aby był skuteczny.umiech

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
MFW
MFW
MFW
Posty: 22
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 19:18  
Cytuj
Mam dla Ciebie prostą propozycję. Facet prowadzi działalność gospodarczą, nie wywiązuje się z zobowiązań finansowych. Wstąp do nas - Fundacja Feniks - tel. 723 462 757, pomożemy napisać wniosek o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej prowadzonego przez niego podmiotu gospodarczego i gwarantuję, że w ciągu 30 dni otrzymasz zwrot należnych kwot.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 19:26  
Cytuj
MFM wniosek o ogłoszenie upadłości musi być poparty grubymi i rzeczowymi dowodami i na pewno Sąd tego nie uwzględni, w przypadku obrony tej wierzytelności tzn. jeżeli klient udowodni,że ta wierzytelność się nie należy, a to tylko taki chwyt, to wszyscy zaraz składaliby wnioski o upadłośc. Przerabiałem to, więc tak szybko się nie da. a poza tym co to za Fundacja Fenik, bo z tego co wyczytałem w internecie zajmujecie się pomoca niepełnosprawnym i w dodatku piszecie wnioski do Sądu. Co jedno ma wspólnego z drugim.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Marz 2010r. 20:45  
Cytuj
Madrea, nie wyobrażam sobie załatwienia sprawy w sposób niezgodny z prawem, więc odpuść sobie, chyba ,ze w cywilizowany sposób-prześlij mi na priva ogólnikowo co chcesz zrobić, bo jakoś nie pojmuję.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
Madrea, nie wyobrażam sobie załatwienia sprawy w sposób niezgodny z prawem, więc odpuść sobie, chyba ,ze w cywilizowany sposób-prześlij mi na priva ogólnikowo co chcesz zrobić, bo jakoś nie pojmuję.zaklopotany


To jest załatwienie sprawy w sposób jak najbardziej prawny. Proszę nie mylić tego z rozbojem, to w ogóle nie wchodzi w grę . Przeslij czego dotyczy należńoś z czego ona wynika najlepiej byłoby pzresłać o ile masz scan faktury, tak bym mógł zobaczyć szczegóły. Resztę dowiesz się w e-mailu zwrotnym. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 09:13  
Cytuj
Na razie jest sprawa u windykatora, z którą jest podpisana umowa, zostawie im pole do popisu, a jeśli chodzi o moje dane i inne szczegóły-dlaczego miałabym powierzyć je komuś, kogo nie znam, nie znając sposobu załatwienia sprawy i nie wiedząc jakie ta osoba ma zamiary? co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2010r. 19:14  
Cytuj
CYTAT
OK. CHCIAŁEM POMÓC, ALE TO NIE MNIE MA ZALEŻEĆ NA POZYTYWNYM ZAŁATWIENIU SPRAWY. POZA TYM ZA SWOJĄ PORADĘ NIE POBIERAM OPŁAT W ODRÓŻNIENIU OD WINDYKATORA.
// moderowano nie piszemy z caps lockiem smiech2good

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2010r. 20:01  
Cytuj
zaklopotany Mam pytanko jeszcze odnośnie tematu:czy znacie jeszcze jakieś nieuczciwe firmy na lokalnym rynku,których należy się wystrzegać,żeby uniknąć na przyszłość sądów,windykatorów, a przede wszystkim nerwów? placze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 09:57  
Cytuj
CYTAT
zaklopotany Mam pytanko jeszcze odnośnie tematu:czy znacie jeszcze jakieś nieuczciwe firmy na lokalnym rynku,których należy się wystrzegać,żeby uniknąć na przyszłość sądów,windykatorów, a przede wszystkim nerwów? placze

Uwaga na Auto-Serwis Gondek wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Wg różnych klientów z którymi mam do czynienia, często pojawiają się negatywne opinie na temat fachowości i solidności firmy: AUTO-SERWIS GONDEK ZE STALOWEJ WOLI. A mianowicie często skarżą się na to, że fachowość ich pozostawia wiele do życzenia i ,że trzeba uważać na różnego rodzaju części, które twierdzą,że wymieniają, choć tego nie robią. Jakość tych częśći nie jest najlepsza ( nie zawsze oryginalna), ale za to ceny bardzo wysokie !!! Dlatego uważajcie i sprawdzajcie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »