NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Firma Gal-Drew Uwaga!, Niewypłacalność i bezczelność
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 10:08  
Cytuj
CYTAT

Uwaga na Auto-Serwis Gondek wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Wg różnych klientów z którymi mam do czynienia, często pojawiają się negatywne opinie na temat fachowości i solidności firmy: AUTO-SERWIS GONDEK ZE STALOWEJ WOLI. A mianowicie często skarżą się na to, że fachowość ich pozostawia wiele do życzenia i ,że trzeba uważać na różnego rodzaju części, które twierdzą,że wymieniają, choć tego nie robią. Jakość tych częśći nie jest najlepsza ( nie zawsze oryginalna), ale za to ceny bardzo wysokie !!! Dlatego uważajcie i sprawdzajcie.


Bez urazy ale to Twój pierwszy post i wypowiadasz się w imieniu innych, nie ma słowa o Twoich doświadczeniach w tym zakładzie. Konkurencja ?


"Jakość tych częsci nie jest najlepsza(nie zawsze oryginalna)"

Jest takie coś jak zamienniki i nie rozumiem ludzi którzy przed robotą nie dogadają się z mechanikiem jakich częsci ma urzyć i jaka będzie dokładna cena za częsci i za robote.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 10:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 10:14  
Cytuj
A czym ta firma sie w ogole zajmuje? ja pierwsze co o niej slysze....cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 10:43  
Cytuj
Wojku, witam na forum przedstawiciela Gal-Drewu i dziekuję za zwrot należnosci (tak, mam przelew-doszedł dziś rano) Dzięki forum odzyskałam swoje pieniadze!
Niech sie samochód dobrze sprawuje i służy jak najdłuzej w pracy. Do naszej firmy juz niestety nie zapraszam.
Ps. Proszę sie nie wysilać anty reklamą, gdyż na brak zadowolonych klientów nie narzekamy.
Życzę wesołego Alleluja, mimo wszystko cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 12:06  
Cytuj
Witam, " anonse" żonę właściciela AUTO-SERWIS słynącą na wszystkich forach z ciętego języka. Niestety, nie jestem przedstawicielem firmy, ale osobą , która ma do czynienia z niezadowolonymi klientami, których wasza firma obsługiwała i którzy czują się oszukani, bo po pierwsze robicie im naprawę nie konsultując z nimi co i za ile , a później wystawiacie ogromne rachunki. Mam nadzieję,że ktoś przeczyta tego posta, kto korzystał z waszych usług. Ja równiez nie narzekam na brak klientów i życzę zimnej wody na święta na otrzeżwienie umysłu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 12:18  
Cytuj
podobaja mi się osoby które logują się tylko w celu oczerniania innych i myslą że nikt się nie kapnie iż to konkurencja bądż złośliwość
WOJKU70 dołączył 2 kwietnia 2010

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 12:21  
Cytuj
I nie wiedzieć czemu ci rzekomi niezadowoleni klienci przychodzą do wojku wypłakiwać się w mankiet na jakiś serwis smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 13:46  
Cytuj
Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Ci Wojku za komplement air kiss , ale nie rób mi proszę reklamy, bo jest mi do niczego nie potrzebna.
Jedyne co mogę jeszcze dodać w tym temacie, to fakt,że byliście Państwo bardzo zadowoleni z usług w/w firmy do czasu, gdy się okazało,że nie da sie jednak wymigać od płacenia własnych rachunków cool

Ps.Zgadzam sie z moimi przedmówcami i skoro jesteś takim dobrym psychoterapeutą, załóż kółko różańcowe byłych oszukanych przez Gondka ok , odklepcie kilka zdrowasiek,pozakładajcie mocherowe berety i będzie podwójny zysk: przestaniesz pisać głupoty i jeszcze Bozia się do ciebie uśmiechnie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 2 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 13:46  
Cytuj
CYTAT
Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Ci Wojku za komplement air kiss , ale nie rób mi proszę reklamy, bo jest mi do niczego nie potrzebna.
Jedyne co mogę jeszcze dodać w tym temacie, to fakt,że byliście Państwo bardzo zadowoleni z usług w/w firmy do czasu, gdy się okazało,że nie da sie jednak wymigać od płacenia własnych rachunków cool

Ps.Zgadzam sie z moimi przedmówcami i skoro jesteś takim dobrym psychoterapeutą, załóż kółko różańcowe byłych oszukanych przez Gondka ok , odklepcie kilka zdrowasiek,pozakładajcie mocherowe berety i będzie podwójny zysk: przestaniesz pisać głupoty i jeszcze Bozia się do ciebie uśmiechnie


W imieniu firmy Gal-Drew oficjalnie informuję, że nigdy nie miałem przyjemności poznać właścicieli firmy Auto-Serwis Gondek, nigdy nie zlecałem im żadnej naprawy samochodu, nie miałem również przyjemności rozmawiać z którąkolwiek z osób tam pracujących. Wszelkie nieporozumienia jakie mają miejsce na Forum, wynikają z braku profesjonalizmu firmy Auto-Serwis Gondek w zakresie obsługi i realizacji zleceń, bo wygląda na to, że każdy może przyjechać, skorzystać z naprawy nie mając mojego zlecenia, a następnie kosztami obciążyć firmę Gal-Drew. Tak też miało to miejsce w tym przypadku. Bak profesjonalizmu firmy Auto-Serwis Gondek doprowadził do obecnego stanu rzeczy. Firma Auto - Serwis wykonała usługę bez mojej wiedzy, zgody, bez mojego zlecenia, wystawiając na firmę Gal-Drew fakturę i żądając zapłaty. Dodam, że nigdy wcześniej firma Gal-Drew nie korzystała z usług w/w firmy.
Taki sposób załatwiania spraw ( wypisywanie, szkalowanie) świadczy jedynie o poziomie właścicieli.
Z poważaniem właściciel : Andrzej Rzekieć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 30 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 13:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak podziękować Ci Wojku za komplement air kiss , ale nie rób mi proszę reklamy, bo jest mi do niczego nie potrzebna.
Jedyne co mogę jeszcze dodać w tym temacie, to fakt,że byliście Państwo bardzo zadowoleni z usług w/w firmy do czasu, gdy się okazało,że nie da sie jednak wymigać od płacenia własnych rachunków cool

Ps.Zgadzam sie z moimi przedmówcami i skoro jesteś takim dobrym psychoterapeutą, załóż kółko różańcowe byłych oszukanych przez Gondka ok , odklepcie kilka zdrowasiek,pozakładajcie mocherowe berety i będzie podwójny zysk: przestaniesz pisać głupoty i jeszcze Bozia się do ciebie uśmiechnie


W imieniu firmy Gal-Drew oficjalnie informuję, że nigdy nie miałem przyjemności poznać właścicieli firmy Auto-Serwis Gondek, nigdy nie zlecałem im żadnej naprawy samochodu, nie miałem również przyjemności rozmawiać z którąkolwiek z osób tam pracujących. Wszelkie nieporozumienia jakie mają miejsce na Forum, wynikają z braku profesjonalizmu firmy Auto-Serwis Gondek w zakresie obsługi i realizacji zleceń, bo wygląda na to, że każdy może przyjechać, skorzystać z naprawy nie mając mojego zlecenia, a następnie kosztami obciążyć firmę Gal-Drew. Tak też miało to miejsce w tym przypadku. Bak profesjonalizmu firmy Auto-Serwis Gondek doprowadził do obecnego stanu rzeczy. Firma Auto - Serwis wykonała usługę bez mojej wiedzy, zgody, bez mojego zlecenia, wystawiając na firmę Gal-Drew fakturę i żądając zapłaty. Dodam, że nigdy wcześniej firma Gal-Drew nie korzystała z usług w/w firmy.
Taki sposób załatwiania spraw ( wypisywanie, szkalowanie) świadczy jedynie o poziomie właścicieli.
Z poważaniem właściciel : Andrzej Rzekieć



Wygląda na to,że pani anoanse i jej firma , nie do końca przedstawiła sprawę jasno, pomawiając i oczerniając firmę Gal-Drew, a chciałem pomóc. Nie do końca są święci, ale zawsze w sprawach tak jest ,że wina leży po obu stronach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 389
Dołączył: 7 Paź 2009r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Kwie 2010r. 14:33  
Cytuj
A czy wiedzą Państwo o monitoringusciana na warsztacie,pięciu kamerach, a zarazem rejestratorze, który nagrywa kto, gdzie i kiedy korzysta z naszych usług?? wykrzyknikzapytanie
Czy mam zamieścić nagranie?? zapytanie
Proszę się nie pogrążać i ośmieszać
Pozdrawiam świątecznie ...


Do Madera: Proszę się także nie ośmieszać rzekomą pomocą, gdyż jedyne co, chciał Pan się dowiedzieć kto napisał wreszcie szczerą prawdę.Po to był potrzebny scan f-ry :cwaniak:
Gołym okiem było widać o co chodzi, no i jeszcze ta wizyta człowieka od Was,który twierdził,że pierwszy raz sie to Wam zdarzyło.
Proszę zerknąć do Krajowego Rejestru Dłużników i wszystko jasne chytry

Gondek Ewelina,żona Gondka, właściciela warsztatu, alias Nonsens umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »