NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
obsługa AVANTI,
~~rozczarowana
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 21:06  
Cytuj
Jestem bardzo rozczarowana po ostatnim odwiedzeniu AVANTI,byłam tam ze znajomymi chcac spedzić miły wieczór a skończyło sie tylko zdenerwowaniem i rozczarowaniem
najpierw czekaliśmy aż kelnerka do nas podejdzie chyba ze 30 min a potem przyjmując zamówienie niepotrafiła zapamiętać 4 pozycji ale jak by tego było mało to pomieszała zamówienia i dostaliśmy nietaką pizze zmuszajac w ten sposób do czekania na prawidłową nastepne 30 min !!!!
nawet nas za to nie przeprosiła na tym nie koniec na rachunek też musieliśmy czekac kolejne 30min ale juz daliśmy spokój i poprosiliśmy o niego bo niewiem czy koło 23 byśmy go mozee dostali.
a w momecie kiedy zapytaliśmy czy jakis gratis w ramach taj obsługi :blee: dostaniemy oczywiscie miły pan z obsługi wyjaśnił nam ze nic nie dostaniemy bo niby za co.!!!!
nam nie chodziło o kase tyklo o jakośc i kulture obsługi której tam brakuje!!!
wiec napewno moja noga tam nie postanie i bardzo mi z tego powodu przykro bo maja najlepsza pizze w mieście a obsługe najgorsza, a kiedys była najlepsza własnie obsługa
oj szkoda szkoda:blee::blee::blee::blee::blee::blee:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 21:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 21:56  
Cytuj
Zgadzam soe. ostatnio bylam tam ze znajomymi i nie dosc ze czekalismy na zlozenie zamowniea to na konie co rachunku pani zupelnie zapomniala. Zeby bylo smieszniej jak podeszlam do niej uregulowac naleznosc to stalam przy kasie z 10 minut az laskawa kelnereczka skonczyla nawijac przez sowja komoreczke. Granda. Ten lokal jak widac schodzi na psy

 
 
 
 
~~bejtyzjerzowygo
ff
Wysłany: 14 Wrz 2008r. 21:56  
Cytuj
szkoda dszkoda to se pracuj za piontke za godzine i usluguj i jeszxcze sluchaj jak som ludzie niezadowolone no czy ty jestes ogarnienta jakos kurna wes sie ogarnij i se tak pracuj tak jak jusz mowilem ale sie zdenerwowalem no kurna

 
 
 
 
~~wika
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:24  
Cytuj
A nikt nie karze jedne z druga tam pracowac, a moze akurat na ich miesce przyszedłby tabun lepszych kelnerek i bardziej kulturalnych. Jak sie niepodoba to szukac ine pracy. A skoro tam robia widocznie im ta praca za te pieniadze odpowiada

 
 
 
 
~~Ewcia
ff
Wysłany: 15 Wrz 2008r. 11:50  
Cytuj
Zgadzam się w zupełności,że w Awanti jest chamska i niekompetentna obsługa. Ostatni raz byłam tam jakieś 2 lata temu (widze, że nadal jest tak samo..)i powiedziałm, że moja noga w tym lokalu już nie postanie. Zamówliliśmy pizzę i cole z lodówki taką w małych butelkach. Co do pizzy to po dość długim oczekiewniu dostaliśmy wreszcie ale nie to. Zamawialiśmy z szynka i czymś tam jeszcze a dostaliśmy ciasto z samym serem. Nie zauwazyliśmyy tego w pierwszej chwili tylko już w momencie polania sosem i pzrełozenia na talerz. Po zwróceniu uwagi obsłudze, że tu nie ma żadnych dodatków usłyszeliśmy że.... (i tu jest najlepsze) pewnie zjedliśmy juz te dodatki a teraz reklamujemy. Myślałam, że normalnie z krzesła spadnę... a oni powiedzieli,że nam nie uwzględnią tzn. jakas panienka za barem tak osą dział. Dodam,że ta cola też jak podali to już była przelana do szklanek i ciepła, co by znaczyło, że nam nalali pewnie jakiegoś "sikacza z biedronki" Dodam , że nie chcileli nam uwzględnić reklamacji za tą pizzę bo ostatecznie powiedziałam że możemy zapłacic tylko za taką a z serem (jeszcze panieniki z obsługi się śmiały bezczelnie za kotarą z kucharką). Ostaecznie zapłaciliśmy ten rachunkek (do dzisiaj żałuję, ze nie wezwałem policji, ale byłam tak wkurzona), że powiedziałam ,żę nigdy już tu nic nie kupię. Przestrzegam wszystkich przed tą pizzerią.

 
 
 
 
~~rene
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 00:37  
Cytuj
Avanti to najgorsza sprluna na Poniatowskiego, syf i brak profesjonalnej obslugi. A ta nowa laska co ja przyjeli to nieporozumienie chyba jakies.
Chyba dorabia po godzinach na zapleczu bo jak by u mnie pracowala, to dawno bym ja wypie.....lil na zbity pysk, bo nie dosc ze nic nie potrafi, to jeszcze klientow odstarsza id tego lokalu.
jezel chodzi o miejsce w rankingu pizzeri w miescie to Avanti laduje na ostatnim miejscu tej dlugiej lity.

 
 
 
 
~~gostek
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:13  
Cytuj
Jeśli można,to chciałbym się dołączyć do krytyki obsługi w tej pizzerii. Byłem tam w tamtym roku i byłem bardzo niezadowolony z jakości obsługi tzn. ma sie wrażenie ignoranctwa ze strony obsługi,czekasz na karte,czekasz na kelnerkę o ile Cię zauważy, czekasz na rachunek a jak już sam podejdziesz do baru to wszyscy udają że Cie tam nie ma i omijają z daleka. Byłem tam i w tym roku na wakacjach i muszę stwierdzić,że nic się pod tym względem nie zmieniło a moż ei pogorszyło. Nie mogę tego zrozumieć bo ma się wrażenie, jakby klient przychodząc do tej pizzerii obsłudze wyrządzał jakąś krzywdę a chyba podstawowym obowiązkiem kelnerki jest miła obsługa klienta,ale mogę się mylić...

 
 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 10:31  
Cytuj
Ja mam inne doswiadczenia, obsluga jest bardzo mila i kompetentna, pizza wysmienita, a wasze oskarzenia dotyczace ignorowania was przez kelnerki sa wyssane z palca, dziewczyny staraja sie zeby wszyscy byli zadowoleni i nikt nie musi czekac przy kasie. Powyzsze posty to pewnie akcja konkurencji, ktora slabo sobie radzi. Sami przyjdzcie i sprawdzie, zapraszam na pyszna pizze i pozdrawiam.

 
 
 
 
~~po kliencie
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 11:06  
Cytuj
Chyba wlaściciel, a nie klient.

 
 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 08:45  
Cytuj
CYTAT
Ja mam inne doswiadczenia, obsluga jest bardzo mila i kompetentna, pizza wysmienita, a wasze oskarzenia dotyczace ignorowania was przez kelnerki sa wyssane z palca, dziewczyny staraja sie zeby wszyscy byli zadowoleni i nikt nie musi czekac przy kasie. Powyzsze posty to pewnie akcja konkurencji, ktora slabo sobie radzi. Sami przyjdzcie i sprawdzie, zapraszam na pyszna pizze i pozdrawiam.


Niestety muszą czekać. Ja czekałam i ostatnio sie po raz kolejny przekonałam, bo znowu trafiłam na ta blonynke kelnereczke, która wisiała na swoje komórce a ja stałam jak kołek przy ladzie z portfelem w dłoni. Ciekawe czy lala by zauważyła jakby ktos bez rachunku wyszedł. Chyba racze nie bo tak była pochłonieta rozmową , a do mnie reka co jakis czas kiwała zebym chwile poczekała. Więc drogi włascicielu kamery sobie zainstaluj zamiast tu takie pochwały pisać.

 
 
 
 
~~gosia26
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:19  
Cytuj
bylam wczoraj w tej pizzeri i obslugiwal mnie młody kelner byl bardzo przyjemny i uprzejmy, pizza ktora zamowilam byla pyszna i nie musialam dlugo czekac. co do kelnerki to nie mialam przyjemnosci jej widziec. lokal oceniam na dobry z plusem ;*

 
 
 
 
~~katarrzyynka022
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 15:02  
Cytuj
Co do lokalu i tego co tam podaja nie mam zadnych zastrzezen bo pod tym wzgledem jest tam najlepsza pizza w Stalowej Woli. Co do obslugi to rowniez nie mialm nigdy nie miłych doswiadczen, wrecz przeciwnie zgadzam sie co do oceny tego milego pana. ostatnio mnie obslugiwal. uwazam ze obsluga ( przynajmniej ta z ktora ja sie spotykam) jest fachowa i dobrze wyszkolona. Nawet jeżeli ten fakt by mi nie odpowiadal to nie zdecydowala bym sie na zmiane tej pizzeri na inna bo lepszej nie ma a po za tym nie mam warto rezygnowac z tak dobrej pizzy,a jak komus bardzo nie odpowiadaja kelnerzy to zawsze mozna zamowic na telefon prawda?! pozdrawiam umiechgood

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 16:51  
Cytuj
Tylko dlatego że sobie pozwalacie na to obsługa traktuje was nie odpowiednio . Ja jestem bardzo nie cierpliwym i szczerym do bólu człowiekiem i jak cos mi nie pasuje to jebie takich pracowników a jak sycza to rozmawiam z szefem i zawsze to jeszcze mnie przepraszaja wiec zamiast płakac na forum poprostu mowcie otwarcie co wam nie pasi to tych ludzi bo tak zawsze bedzie czekac po 30 min na pizze czy na łaskawoac obsługi jezyk

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 01:51  
Cytuj
Bardzo ciekawe... czekacie na wszystko - na karte, na pizze, na kelnerke, tylko po co na rachunek? Po prostu wyjdźcie bez rachunku a zobaczycie jak się obsługa rozrusza. A najlepsza pizza jest własnej roboty i nikt wam nie pomyli składników.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »