NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 4 »
Dziwne znaki na chodnikach, co to jest? Wie ktoś?,
~~Niesek
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:08  
Cytuj
Witam. Nie wiem czy widzieliście ale u nas w mieście organizują jakąś akcję chyba. W paru miejscach już widziałem jakiś miecz, szable czy coś takiego z szarfą biało-czerwoną wysprejowane na chodnikach. Nie wiecie co to jest? kto to maluje?
Zobaczcie sami, na rogu Centrum4, jak byś szedł od strony Lotos.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 09:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 11:57  
Cytuj
Miecz i biała szarfa? Widziałem kiedyś gdzieś taki znak wymalowany przez jakichś naziolów podających się za narodowców, ale niekonieczni musi być to co myślę. Szkoda, że nie mogę na razie zobaczyć - jestem w Toruniu do czwartku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 12:03  
Cytuj
CYTAT
Miecz i biała szarfa? Widziałem kiedyś gdzieś taki znak wymalowany przez jakichś naziolów podających się za narodowców, ale niekonieczni musi być to co myślę. Szkoda, że nie mogę na razie zobaczyć - jestem w Toruniu do czwartku.


Pozdrów Rydzyka. I zapytaj w siedzibie kiedy na antenę wróci prof. Wolniewicz umiech

 
 
 
 
~~hmm
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 12:18  
Cytuj
Sam sie zdziwiłem bo widziałem takie coś koło szkoły "7" na chodniku.

 
 
 
 
~~hmmm
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 12:20  
Cytuj
jest to taki miecz...jednak to prawda. Czyżby jakaś grupa...powstała w Stalowej Woli albo dała o sobie znać ??

http://wybor(...)732.html

 
 
 
 
~~lewak
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 12:47  
Cytuj
szczerbiec - symbol młodziezy wszechpolskiej

 
 
 
 
~~malunki
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 12:55  
Cytuj
To jest znak hitlerowców malowany na ulicach Stalowej Woli

 
 
 
 
~~monia 25
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 13:33  
Cytuj
hej mysle ze to chodzi o to zeby deptac ten znak...bo nie na darmo ktos maluje je na chodnikach po ktorych zazwyczaj sie chodzi umiech wiec spacerujmy...milego deptaniaumiechpozdrawiam

 
 
 
 
~~ramzesc
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 14:44  
Cytuj
monia jaka masz przyjemnosc w deptaniu patriotycznych symboli przedwojennej Polski? ludzie ,ktorzy w tamtych czasach uzywali Miecza Chrobrego jako symbolu byli w 100% anty nazistowscy i z nazistami walczyli.czemu wy slepi ludzie wrzucacie ludzi do jednego worka?? czemu w dzisiejszych czasach czlowiek nie moze byc patriota bo od razu nazywany jest nazista???? troszke logiki bando liberalnych kretynow!!
wiem ze dla takich ludzi jak wy parada pedalstwa na ulicach miast jest czym fajniejszym w porownaniu do historii Polski ale to juz wasz problem, zastanowcie sie w jakim kolorowo tolerancyjnym i zdegradowanym i nacpanym spoleczenstwie przyjdzie kiedys dorastac waszym dzieciom!!!

 
 
 
 
~~Niesek
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 15:04  
Cytuj
Wiem już co to jest!
http://SzczerbiecChrobrego.pl

 
 
 
 
~~adasd
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 15:43  
Cytuj
Walczyli z nazistami? Mozliwe, bo walczyli z kazdym obcym i kazdym ktory nie pasowal do 'idealu rasowego'.

 
 
 
 
~~wur
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 19:31  
Cytuj
CYTAT
czemu wy slepi ludzie wrzucacie ludzi do jednego worka?? czemu w dzisiejszych czasach czlowiek nie moze byc patriota bo od razu nazywany jest nazista???? troszke logiki bando liberalnych kretynow!!


Zagadka: Kto to jest - lysy, glany, skrora, ma jakies miecze wytatuowane na ramionach, nosi przy sobie kastet i gada w kolko o czystosci rasowej i obronie przed obcym najezdzca. No jak dla mnie to sie kwalifikuje do tego jednego wora.

 
 
 
 
~~slavo
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 20:28  
Cytuj
zgadzam sie z wurem...napewno to jakis debil nie ma co z czasem robic i rysuje po chodnikach...odpowiednie sluzby sie powinny tym zajac i zlapac "złoczynce" i kazac mu cifem to zmywac w calym miesciesmiech2,yo

 
 
 
 
~~gienio
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 22:50  
Cytuj
Bardzo fajna akcja. Nie mam nic przeciwko aby wraz z datą 17.09.(agresja sowiecka na Polskę - dla tych którzy nie wiedzą) pojawiały się patriotyczne symbole, nie tylko miecz Chrobrego ale równiez np. symbol Polski walczącej itp.

 
 
 
 
~~do ramzesc
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 23:55  
Cytuj
do ramzesc cy cuś...weż sie cwelu połóż i nie pieprz głupot , patrioto buraczany , a najlepiej weż se koło i pirdol... się w czoło....jak se chcą to niech se na rondzie takie znaki anonimowe pierd...ą to se będą samochody po nich jeżdzić...:zły:

 
 
 
 
~~Pawlo
ff
Wysłany: 16 Wrz 2008r. 23:56  
Cytuj
Ciekawa sprawa. Wygląda na to, że to jakaś zorganizowana akcja. Widziałem taki malunek gdzieś na hali. Trzeba przyznać, że fachowa robota. Nie wiedziałem co to jest, ale kumpel mi powiedział, że ot jest jakiś symbol narodowców i że oni chcą w ten sposób coś tam uczcić. Nie wiem co dokładnie, jakaś tam polityka, ale z tego co piszą na googlach i w wikipedi to nic groźnego, a może nawet wręcz pożytecznego.

 
 
 
 
~~wur
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 01:24  
Cytuj
To pewnie stalowo wolski oddzial NOPu, dosc aktywnie dzialaja. Jak zobaczycie lysych w bojowkach robiacych 'rzymski' salut to wlasnie oni - najczesciej sa w okolicy parku z siatami piwaumiech W praktyce to rozdaja ulotki i prowadza akcje uswiadamiajace ludzi, ze dziadek byl w wermachcie to zle, a w WP to dobrze. Ciezko ocenic na ile to jacys ekstremisci bo jeszcze nikogo nie atakowali jakos bardziej bezposrednio, ale tak czy tak ciezko by im bylo wejsc w mundurach do planety - wlasciwie to gdziekolwiek gdzie patrza kto wchodziumiech

 
 
 
 
~~wur
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 01:31  
Cytuj
Jeszcze tak doczytalem, ze oni nie lubia Geremka, nie lubia kogokolwiek innej narodowosci. Bojkotuja akcje promujace obca kulture (np. ukrainska), rozwieszaja 'zakazy pedalowania' - czyli maja cos do rowerzystowsmiech2 Niby sa psudo-legalni i policja ich represjonuje, ale swoje akcje urzadzaja w nocy.

Ich glowna strona jest na bakier z kodowaniem. Dodatkowo jak na prawdziwych narodowcow kontaktuja sie z analogicznymi organizacjami z innych krajow - to juz wyglada na lekkie zapetlenie...

O dziwo nie bojkotuja zachodnich komputerow, ani maszynek do golenia.


Lol, najpierw widze hasla antyaborcyjne, a zaraz potem 'bomby na izrael' - ci ludzie nie moga sie zdecydowac... To mam nikogo nie zabijac, zeby potem leciec z bombami na izrael?! To jakis apsurt!

Ogolnie jak widzisz kogos kto jest dokladnym przeciwienstwem otwartego umyslu to wlasnie nop-man.

 
 
 
 
~~Olek
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:07  
Cytuj
Słyszałem już że w odpowiedzi na akcję rozpowszechnania symboli hitlerowskich zostanie przeprowadzony po ulicach miasta manifestacja antynazistowska z wielką przekreśloną flagą
Obrazek good

 
 
 
 
~~FranzSchuber
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:43  
Cytuj
Ale z Was idioci. Mylicie pojęcia.

 
 
 
 
~~Stw
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 12:45  
Cytuj
Szczerbiec symbolem faszystowskim? Ocknijcie sie ludzie, poczytajcie troche. Ignoranci jestescie i de..le !

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 15:34  
Cytuj
To nie jest symbol nazistowski, ale ludzie ktorzy go rozpowszechaniaja to lysi skrajni nacjonalisci, ktorzy jak tylko mieli by bron to by strzelali do ludzi na ulicach - wiec nie wiem co gorsze... Zreszta szerzenie nazizmu jest zakazane, nawet 'prywatnie' jak to robi niby NOP.

 
 
 
 
~~gienio
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 16:55  
Cytuj
nop tego nie maluje, po pierwsze dlatego, że nop nie uzywa symbolu miecza Chrobrego tylko symbolu Falangi (taka ręka z mieczem). Poza tym w St.W. nop chyba nie istnieje. To chyba jacyś bardziej umiarkowani patrioci dokonują tych malunków, bo miecz Chrobrego aż tak skrajnie mi się nie kojarzy.

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:38  
Cytuj
Na 100% istnieje stalowo wolska bojowka NOPu - oficjalna lub nie, ciezko wyczaic bo oni w ogole dzialaja pol legalnie. Akcja malowania nacionalistycznych symboli nie oznacza, ze trzeba sie podpisac, ale wystarczy strzelic znaczek typu 'bombarduj izrael' tudziez miecz chrobrego, ktory zostal przywlaszczony przez skrajna prawice i kilku jeszcze skrajniejszych.

 
 
 
 
~~Kamil
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:40  
Cytuj
Ja popieram akcje, nie ma nic przeciwko, ludzie dowiedzą się co to jest szczerbiec - miecz koronacyjny królów Polski - nie jakiś nazistowski symbol.

PS. Ktoś widział jak to malują? Na pewno łysi goście? Skoro widzieliście dlaczego nie zgłaszacie tego na policje? Bierność na ulicy - \"aktywność\" na forum - porażkasmiech2

 
 
 
 
1 2 3 4 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »