NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
BAGPAK - Produkcja opakowań aluminiowych,
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Czy naprawde jest tam ruch 4-ro brygadowy?


100% jest tam 4-brygadówka. Byłem tam u nich w biurze i babka z kadr pierwsze o czym mnie poinformowala to że jest tam system 4-brygadowy/ Tylko z tego powodu nie wziąłem tej roboty bo mam dosć pracy na 4 brygadówce

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Wrz 2008r. 20:56  
Cytuj

 
 
 
 
~~wiesiek
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 19:38  
Cytuj
witam wszystkich zniecierpliwionych morze zuce swiatlo na cala sprawe co do firmy bagpak .
po pierwsze to produkcja stalowa nie aluminiowa
praca na ta chwile od poniedzialku do piatku od 8do16 ale w planach 5 brygadowy ruch
praca nie fizyczna ludzie potrzebni do obslugi wpelni zautomatyzowanej lini wpelni bezobslugowej i bardzo nowoczesnej wiekszosc maszyn to prototypy kobiety potrzebne do pakowania praca bardzo czysta i czasami nudna a tym panom co pisza jakies wymyslone historie gratuluje fantazji co do zarobkow to powiem tylko tyle alutec jest slaby a ijeszcze co do biura na hutniczej to blef tam znajduje sie biuro rachunkowe prywatne i calkiem obce.:szok:

 
 
 
 
~~aja
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 21:01  
Cytuj
Dzięki Wiesiek.Może wiesz czy są jeszcze przyjęcia czy już mają obsadę?

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 21:33  
Cytuj
CYTAT
witam wszystkich zniecierpliwionych morze zuce swiatlo na cala sprawe co do firmy bagpak .
po pierwsze to produkcja stalowa nie aluminiowa
praca na ta chwile od poniedzialku do piatku od 8do16 ale w planach 5 brygadowy ruch
praca nie fizyczna ludzie potrzebni do obslugi wpelni zautomatyzowanej lini wpelni bezobslugowej i bardzo nowoczesnej wiekszosc maszyn to prototypy kobiety potrzebne do pakowania praca bardzo czysta i czasami nudna a tym panom co pisza jakies wymyslone historie gratuluje fantazji co do zarobkow to powiem tylko tyle alutec jest slaby a ijeszcze co do biura na hutniczej to blef tam znajduje sie biuro rachunkowe prywatne i calkiem obce.:szok:


Niezły kit wciskasz. Zacznijmy od tego ze nie ma takiego czegos jak 5 brygadowy ruch, jest 4 brygadowy ruch i taki tam obowiązuje bo byłem tam w biurze firmy na ulicy Grabskiego i kobieta ktora prowadziła ze mna rozmowe powiedziała wyrażnie ze jest ruch 4 brygadowy więc nie ładuj ludziom sciemy ze praca jest po poniedzilaku do piatku.

 
 
 
 
~~ahaha
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 22:42  
Cytuj
Ale kłutnie A powidzcie mi panowie jakie tam są zarobki lub jakie bedą czyżby znowu 1500 brutto

 
 
 
 
~~ahaha
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 22:42  
Cytuj
Ale kłutnie A powidzcie mi panowie jakie tam są zarobki lub jakie bedą czyżby znowu 1500 brutto

 
 
 
 
~~ruchowiec
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 22:46  
Cytuj
Zacznijmy od tego ze nie ma takiego czegos jak 5 brygadowy ruch, jest 4 brygadowy ruch i taki tam obowiązuje.


To nie slyszałeś o pięciobrygadówce????
Teraz zgodnie z kodeksem pracy i definicją doby pracowniczej a także wytycznymi PIP musi być pięć brygad.

 
 
 
 
~~wiesiek
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 07:07  
Cytuj
bylem rozmawialem a co z tymi co tam pracuja oni wiedza chyba dobrze co tam sie dzieje a ludzie co tam byli i niepracuja to oznaka tego ze sie nienadaja itowszystko

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
bylem rozmawialem a co z tymi co tam pracuja oni wiedza chyba dobrze co tam sie dzieje a ludzie co tam byli i niepracuja to oznaka tego ze sie nienadaja itowszystko



Gościu, wiem ze to było skierowane do mnie wiec powiem ci ze chcieli mnie zatrudnić ale ja sie nie zdecydowałem bo ja mam dość juz pracy na 4 brygadówce.( robiłem dłuższy czas na Uniwheels) A tak wogole ludzie zamiast tutaj sie wypytywac ile tam brygad, jaka jest praca to pojedzcie tam do biura i wszystko wam tam powie kobieta z kadr, o zarobkach też wam ona powie. Wkońcu to nie jest koniec świata i dotrzeć tam można łatwa, jeśli sie nie cche komuśc isc na nogach badz nie cche sie jechac rowerem a nie posiada ktoś z was samochodu to można tam dojechać komunikacją miejką, linią nr 5

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 12:03  
Cytuj
czy przyjmuja tam tez do biura do pracy, czy tylko na produkcje?

 
 
 
 
~~wiesiek
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 16:55  
Cytuj
Gościu, wiem ze to było skierowane do mnie wiec powiem ci ze chcieli mnie zatrudnić ale ja sie nie zdecydowałem bo ja mam dość juz pracy na 4 brygadówce.( robiłem dłuższy czas na Uniwheels) A tak wogole ludzie zamiast tutaj sie wypytywac ile tam brygad, jaka jest praca to pojedzcie tam do biura i wszystko wam tam powie kobieta z kadr, o zarobkach też wam ona powie. Wkońcu to nie jest koniec świata i dotrzeć tam można łatwa, jeśli sie nie cche komuśc isc na nogach badz nie cche sie jechac rowerem a nie posiada ktoś z was samochodu to można tam dojechać komunikacją miejką, linią nr 5[/cytat]




wiesz co ja to powiem tylko tyle nie mow ze niechciales bo w to nie uwierze co morze powiesz ze w rialu jest lepiej chyba nie a morze alutec co terz nie a jak nie masz ochoty pracowac na 4 brygadowce a moze to tylko pretekst moze tobie sie wogule niechce pracowac mam dla ciebie porade idz do tesco tam niema 4 brygadowki i niepisz takich zeczy ze ty wiesz i co nierub zamieszania bo akurat jesli chodzi o bagpak to wiem co pisze wiec moja rada tesco

 
 
 
 
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 19:53  
Cytuj
wiesz co ja to powiem tylko tyle nie mow ze niechciales bo w to nie uwierze co morze powiesz ze w rialu jest lepiej chyba nie a morze alutec co terz nie a jak nie masz ochoty pracowac na 4 brygadowce a moze to tylko pretekst moze tobie sie wogule niechce pracowac mam dla ciebie porade idz do tesco tam niema 4 brygadowki i niepisz takich zeczy ze ty wiesz i co nierub zamieszania bo akurat jesli chodzi o bagpak to wiem co pisze wiec moja rada tesco [/cytat]


Hehe człowieczku, robote dostałem na Hucie, co prawda za mniejsza kasę ale dostałem. Wydaje mi sie ze ty takie glupoty tu piszesz bo ciebie nikt nie cche zatrudnić z tego powodu ze jesteś analfabetą. może czy też pisze sie tak jak ja to napisałem a nie przez "rz" jak ty to piszesz. Naucz sie gramatyki, zapoznaj sie z sytuacja jaka jest w tym zakładzie i się wypowiadaj. Mi radzisz do Tesco isc, mnie przynjamniej by tam zatrudnili a ciebie zapewne to i tam nie ccha

 
 
 
 
~~k11
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 13:21  
Cytuj
byłam, pytałam i dowiedziałam się tego o czym pisze wiesiek

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 13:37  
Cytuj
A jak wygląda ten ruch 5 - brygadowy?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~artek288
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 14:41  
Cytuj
wiesiek mowi cala prawde i tylko prawde.pracuje w tej firmie.5cio brygadowka wyglada w ten sposob ze jest normalnie 4y brygady ktora chodzi na cztero brygadowke a 5ta brygada ma pierwsze zmiany.osoby z 5tej brygady sa wstawiani za pracownikow z pozostalych 4ech brygad ktorzy chca naprzyklad wolny dzien lub ida na urlop.moja rada,zainteresowanych praca prosze o kontak z pania anna taletanska ktora jest w siedzibie firmy od poniedzialku do piatku od rana do 15stej godziny.pozdrawiamsmiech2

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 15:17  
Cytuj
Czyli jednak czterobrygadówka. Aż tak zdesperowany nie jestem i raczej odpuszczę sobie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~szukajaca pracy
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
byłam, pytałam i dowiedziałam się tego o czym pisze wiesiek


a nie wiesz moze na jakie stanowiska szukaja??

 
 
 
 
~~~~pracownik
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 20:52  
Cytuj
jak tam kierownictwo?
soko?
:wśceikły:

 
 
 
 
~~luki
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 01:23  
Cytuj
jakiego doswiadczenia wymagaja??

 
 
 
 
~~krzysiek
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 13:07  
Cytuj
A koło jakiego zakładu jest ta firma bo chce sie tam wybrać i żeby bardzo nie błądzić?

 
 
 
 
~~szukajaca pracy
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 13:22  
Cytuj
wlasnie tez bym sie tam wybrala?? a czy to jest wreszcie produkcja stalowa czy aluminiowa??

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~wiesiek
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 19:43  
Cytuj
goodprodukcja stalowa a jesli chcecie cos osiagnac wysylajcie cv na email podania_(at)_plusnet.pl nie jedzcie tam sie dowiadywac bo was nie wpuszcza tylko email oferta jakich ludzi przyjmuja znajdziecie na stronie bezrobocia w stalowej woli

 
 
 
 
~~HSW
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 21:18  
Cytuj
No i koledzy wyżej zapomnieli dodać ze na umowie nie ma stawki miesięcznego wynagrodzenia brutto lecz jest jedynie stawka godzinowa brutto co jest istotne na wynagrodzenie przy ustawowo wolnych od pracy dniach świątecznych. Obecnie mają tam pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16 ale to się zmieni tak szybko jak tylko im się uda uruchomić i zsynchronizować linie produkcyjną. Wtedy będzie robota szła na okrągło w piątki światki i niedziele 24h. Czy cztero czy pieco brygadowy system co za różnica to i to jest przewalone.

 
 
 
 
~~wiesiek
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 10:53  
Cytuj
CYTAT
No i koledzy wyżej zapomnieli dodać ze na umowie nie ma stawki miesięcznego wynagrodzenia brutto lecz jest jedynie stawka godzinowa brutto co jest istotne na wynagrodzenie przy ustawowo wolnych od pracy dniach świątecznych. Obecnie mają tam pracę od poniedziałku do piątku od 8 do 16 ale to się zmieni tak szybko jak tylko im się uda uruchomić i zsynchronizować linie produkcyjną. Wtedy będzie robota szła na okrągło w piątki światki i niedziele 24h. Czy cztero czy pieco brygadowy system co za różnica to i to jest przewalone.


no niewiem czy tak przewalone chuta ma duzo takich wydzialow gdzie jest naprawde przewalone i kasa marna a jednak ludzie pracuja i niemaja wyjscia a co do placy tak rzeczywisciw jest ale to sie zmieni tak szybko jak uruchomia linie umiech

 
 
 
 
~~gość
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 14:51  
Cytuj
podobno dają na umowie próbnej 2200 brutto a potem podnoszą. Jak na produkcje pensyjka ok. a robota lekka.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »