NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
BAGPAK - Produkcja opakowań aluminiowych,
~~aja
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 15:46  
Cytuj
podobno masę osób wysłało CV ale na razie się firma nie odzywa .Proszę jak się dowiecie że zaczeli przyjmować na następne zmiany to dajcie znać!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 15:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~HSW
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 22:48  
Cytuj
Z tym 2200 brutto na próbnym okresie to jaka totalna bzdura !
Maja tam pensje zróżnicowane w zależności od zajmowanego stanowiska. Są maszyny które wymagają od operatora większego skupienia, znajomości jej obsługi, niektóre maszyny są trudniejsze w obsłudze niektóre łatwiejsze. Ogólnie jako fizyczna robota jest nie bardzo wyczerpująca, więcej pracownicy muszą używać głowy niż mięśni. Maszyny mają nowoczesne nie jakieś stare łomy na korbki. Na pewno emerytom przy takiej produkcji będzie ciążku się odnaleźć no chyba ze mieli do czynienia już z czymś z dzienny CNC może jakiejś automatyki. Przede wszystkim wszystko jest do opanowania i nauczenia się nikt tam pewnie wcześniej nie miał do czynienia z tego typu urządzeniami kwestia opanowania wiedzy.Wracając do zarobków to jakieś 1600 - 2000 brutto na próbnym w zależności od prezentowanych umiejętności i od zajmowanego stanowiska.
Przyjęcia jakieś pewnie przewidują ale dopiero jak będą startować na trzy zmiany. Jakiś czas temu byłem tam i widząc ich stan zaawansowania bardzo wątpię żeby to było w tym roku. Ale jakichś pojedynczych pracowników będą do tego czasu przyjmować, ktoś tam się nie sprawdzi ktoś się zwolni kogoś zwolnią i zawsze ruch minimalny będzie.

 
 
 
 
~~HSW
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 22:53  
Cytuj
P.S. Na pewno też i płeć piękna będzie tez przyjmowana umiech Wiec dziewczyny, warto tam pchnąć swoje CV.

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 08:19  
Cytuj
i ja pchnełam ;) a jaki będzie odzew zobaczymyyyy.

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 12:38  
Cytuj
i ja tez pchnelam umiech)

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 12:55  
Cytuj
Heheh
Ja też bym sobie pchnął ale mam żonę good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 13:43  
Cytuj
buurek nie dowcipkujumiech bo żona Ci daaaaaaa ;)

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 13:55  
Cytuj
Na to liczę :zawstydzony:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~`go
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 14:45  
Cytuj
Wie ktoś może czy do biur też przyjmują czy obsada juz jest?

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 14:58  
Cytuj
CYTAT
i ja pchnełam ;) a jaki będzie odzew zobaczymyyyy.


Czyli na jaki adres to trzeba wysyłać? podania_(at)_plusnet.pl? Z jakimś dopiskiem, tematem, preferencją stanowiska czy po prostu walimy cv i jak się skontatkują to coś zaproponują?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 16:37  
Cytuj
nic mi nie wiadomom czy do biur mają obsadę czy nie .. ja wysłałam swoje aplikacje na taki adres jaki był podany w ogłoszeniu .. a jak przeczytaja to może zadzwonią jak sie im pewnie zachceee ;o )))

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 20:01  
Cytuj
tez licze na jakies fajne zatrudnienie w biurze jezyk ale wiadomo jak to z liczeniem...umiech

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 07:56  
Cytuj
ja też licze ale chyba sie przelicze ;) wiesz jak to jest ...

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 07:59  
Cytuj
tzn: "umiesz liczyć licz na siebie" no i takie tam ...

 
 
 
 
~~tomek
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 08:24  
Cytuj
CYTAT
tez licze na jakies fajne zatrudnienie w biurze jezyk ale wiadomo jak to z liczeniem...umiech
na twoim miejscu nie liczyła bym na zatrudnienie w biurze bo tam obsada już jest raczej na produkcję a i tam liczba ma być ograniczona jezeli chodzi o kobiety.

 
 
 
 
~~ona
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 12:13  
Cytuj
na twoim miejscu nie liczyła bym na zatrudnienie w biurze bo tam obsada już jest raczej na produkcję a i tam liczba ma być ograniczona jezeli chodzi o kobiety.[/cytat]
zawsze moge zostac technologiem umiech

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 16:04  
Cytuj
CYTAT
zawsze moge zostac technologiem umiech


raczej technoloszką umiech

próbować zawsze trzeba - powodzenia good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lonis
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 08:06  
Cytuj
są przyjęcia???

 
 
 
 
~~```
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 15:26  
Cytuj
Ludzie pozatrudniani mówili że podostawali na umowie próbnej: 2200 brutto. To podobno nie "kit"?!

 
 
 
 
~~tommy
ff
Wysłany: 9 Paź 2008r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Ludzie pozatrudniani mówili że podostawali na umowie próbnej: 2200 brutto. To podobno nie \"kit\"?!


ło matko ja w krakowie rok stazu i mam 4200 brutto ale jestem po studiach jezyk

 
 
 
 
~~---
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 13:45  
Cytuj
2200 + PREMIE I WYCIĄGAJĄ PODOBNO 2500 DO 3500 NA RĘKE.

 
 
 
 
~~ana
ff
Wysłany: 10 Paź 2008r. 14:41  
Cytuj
oka oka ja łapie się za te 2 tysiaki tak na okrągło żeby nie było że coś tam .. tylko kto przygarnie kropka a raczej kropke .. jak ciszaaaaaa i tel nie dzwoni :(( hi hi hi

 
 
 
 
~~!!!!!!!!!!!!!!!
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 19:26  
Cytuj
ło matko ja w krakowie rok stazu i mam 4200 brutto ale jestem po studiach jezyk[/cytat] chwalisz sie czy żalisz?
beznadziejny jesteś!

 
 
 
 
~~wika
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 11:52  
Cytuj
podajcie normalny adres strony( z @ itp), na który trzeba wysyłać cv. Z góry dziękiumiech

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~ana
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 13:21  
Cytuj
znowu o naszym zamilkłym bakpakuuu podania_(at)_plusnet.pl

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »