NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Euroskrzynki - wrzucanie reklam, jaki sposób na bydło?
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 18:28  
Cytuj
Założono nowe euroskrzynki. Do odbioru w administracji były 2 klucze oraz nalepka - proszę nie wrzucać reklam. Wiele osób nakleiło takie informacje na swoje skrzynki. Pomimo tego, codziennie pełno w nich śmieci w postaci ulotek lub gazet reklamowych. W gąszczu reklamowego śmiecia łatwo przeoczyć ważną korespondencję.
Czy roznoszący te śmiecie nie chodzili do szkoły i mają problemy z czytaniem i rozumieniem języka polskiego? Czy należałoby przyczaić się w ukryciu i w przypadku ujawnienia wrzucania takich śmieci nakopać do dupy po prostu? Co z tym robić? Jak ten spam zwalczać?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 18:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~wojtek
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 18:57  
Cytuj
kolego taka ich praca i opanuj się.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 19:00  
Cytuj
Co to znaczy, że taka ich praca? Jeżeli ktoś nakleja naklejkę to znaczy, że sobie nie życzy tego typu usług.
Czy jakby na ulicy prostytutka podchodziła i zaczepiała, pokazując cipę, też byś mówił, że taka jej praca?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 19:54  
Cytuj
A ty, prawdziwku, nie miałeś u Gebelsów żyć na poziomie czasami?nie wiem

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 20:01  
Cytuj
I tu i tu jestem. Tutaj mam mieszkanie i muszę się zajmować. Na razie tak będzie. Następny wyjazd tam mam 21 grudnia na miesiąc. I tak w kratkę na razie. Dlaczego? To są moje prywatne sprawy, nie na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Andzia
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Założono nowe euroskrzynki. Do odbioru w administracji były 2 klucze oraz nalepka - proszę nie wrzucać reklam. Wiele osób nakleiło takie informacje na swoje skrzynki. Pomimo tego, codziennie pełno w nich śmieci w postaci ulotek lub gazet reklamowych. W gąszczu reklamowego śmiecia łatwo przeoczyć ważną korespondencję.
Czy roznoszący te śmiecie nie chodzili do szkoły i mają problemy z czytaniem i rozumieniem języka polskiego? Czy należałoby przyczaić się w ukryciu i w przypadku ujawnienia wrzucania takich śmieci nakopać do dupy po prostu? Co z tym robić? Jak ten spam zwalczać?

Zgadzam sie. Powinni czytac zanim wsadza te papierki. Jatez przykleilam a odkad mam ta naklejke i unijna skrzynke to mam wiecej reklam niz przedtem i wkurza mnie to. A takie firmy jak:Media Expert, Natura, Mix,TResco i lidl mogli by zatrudniac czytatych roznosicieli a nie analfabetow

 
 
 
 
~~ehh
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:19  
Cytuj
Racja też mnie to wkurza ! Jakby nie mogli położyć reklam na skrzynce :/

 
 
 
 
~~Andzia
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 21:22  
Cytuj
a NAJLEPSZE W TYM WSZYTSKIM ZE PODOBNO SPOLDZIELNIA DOSTALA PIENIADZE NA WYMIANE SKRZYNEK I RENOWACJE SCIANY NA KTOREJ STARA SIE ZNAJDOWALA. jA MYSLE ZE TO NA SCIANE TO POSZLO NA CZYJES PREMIE BO U MNIE W KLATCE SCIANA WYGLADA JAKBY SIE COS Z NIA ZDERZYLO, NAWET PANI LASKAWA PREZES RUDA SM NIE RACZYLA WYSLAC KOGOS ZEBY SCIANE POMALOWAL. CIEKAWE NA CO NASZE PIENIADZE IDA BO CHYBANNIE NA REMONTY ITP.:wśceikły:

 
 
 
 
~~wojtek
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 22:18  
Cytuj
ha ale pokazując cipe łamie prawo - nieobyczajny wybryk.
Niechcesz dostawać reklam to się wyprowadź z miasta na jakieś zadupie - gwarantuje dużo mniejszą ilość reklam.
Taka ich praca że od wrzuconej ulotki mają kase - nie mogą ich zostawić na skrzynce bo za to im już nie zapłace czy jakiś inny pracodawca. Reklama ma trafić tam gdzie jest to powiedziane i już.
To tak jak Ty byś w pracy robił coś zupełnie innego niż masz robić.
Dostaniesz za to kase ? Nie.

Ot to wszystko.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 22:20  
Cytuj
CYTAT
ha ale pokazując cipe łamie prawo - nieobyczajny wybryk.
Niechcesz dostawać reklam to się wyprowadź z miasta na jakieś zadupie - gwarantuje dużo mniejszą ilość reklam.
Taka ich praca że od wrzuconej ulotki mają kase - nie mogą ich zostawić na skrzynce bo za to im już nie zapłace czy jakiś inny pracodawca. Reklama ma trafić tam gdzie jest to powiedziane i już.
To tak jak Ty byś w pracy robił coś zupełnie innego niż masz robić.
Dostaniesz za to kase ? Nie.

Ot to wszystko.



A wiesz, że ja też mogę oskarżyć o zaśmiecanie? Na to też jest paragraf w kodeksie wykroczeń.
Przypilnować wrzucającego i jemu z wykroczeń a firmę, którą reklamuje z cywilnego. Jest to naruszanie prywatności. Nie możesz wkraczać w cudzą prywatność, wbrew woli zainteresowanego. W USA podobno za wejście na posesję można dostać kulkę w łeb.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ojjjjejku
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 23:28  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
ha ale pokazując cipe łamie prawo - nieobyczajny wybryk.
Niechcesz dostawać reklam to się wyprowadź z miasta na jakieś zadupie - gwarantuje dużo mniejszą ilość reklam.
Taka ich praca że od wrzuconej ulotki mają kase - nie mogą ich zostawić na skrzynce bo za to im już nie zapłace czy jakiś inny pracodawca. Reklama ma trafić tam gdzie jest to powiedziane i już.
To tak jak Ty byś w pracy robił coś zupełnie innego niż masz robić.
Dostaniesz za to kase ? Nie.

Ot to wszystko.



A wiesz, że ja też mogę oskarżyć o zaśmiecanie? Na to też jest paragraf w kodeksie wykroczeń.
Przypilnować wrzucającego i jemu z wykroczeń a firmę, którą reklamuje z cywilnego. Jest to naruszanie prywatności. Nie możesz wkraczać w cudzą prywatność, wbrew woli zainteresowanego. W USA podobno za wejście na posesję można dostać kulkę w łeb.


Jak ci wrzuca do skrzynki jełopie to nie zaśmieca - to ty zaśmiecasz jak wyciągasz i rzucasz na klatce pod nogi ty szczycie kultury, a potem drzesz papę że zaśmiecają
ludzie myślcie trochę, szanujcie pracę innych i nie śmiećcie sami na klatkach - sam widzę często jak sąsiadka w podeszłym wieku wyciąga te reklamy i rzuca pod nogi jak świnia, a potem krzyczy że klatki zaśmiecają
a naruszenie prywatności - masz wiedzę z super expresu :wśceikły:

 
 
 
 
~~wojtek
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 23:40  
Cytuj
korespondencja bezadresowa w naszym państwie jest legalna umiech
Proszę podaj mi ów paragraf prawniku od siedmiu boleści umiech
Skrzynka pocztowa nie jest Twoją prywatnością umiech

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2008r. 23:52  
Cytuj
orginalny to jest POLSKA nie niemcy. tam masz nalepke na skrzynce to ci nikt nie wrzuci nawet gazety regionalnej, która jest za free. ale u nas to u nas i jeszcze forumowicze mają do Ciebie brąchy że walczysz o swoje.
w pełni popieram jest naklejka że nie chce reklam to ich NIE CHCE!!!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 00:13  
Cytuj
Bierzesz ulote ze skrzynki i wywalasz do śmietnika, dla Ciebie, Ciebie i Ciebie żaden to problem, a młodzianin - ulotkarz zarobi sobie parę grosza.

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 01:50  
Cytuj
http://www.mmwroclaw.pl/1741/2008/9/10/zbieranie-darmowych-gazet-sie-oplaca?districtChanged=true

Macie, chłopaki. Uzbieracie w 2 lata na farelkę i będzie sezon grzewczy przez caaaalutki rok! W ~9 lat będzie to bilet na tanie linie lotnicze do niemcowni, ew. na zakup wiatrówki z militariakropkapeel, żeby zostać prawdziwym Jägermeisterem, śrut ja stawiam. (za wiki: mistrzem polowania).

Bajo, mobile.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mieszkaniec ST.
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 07:27  
Cytuj
[A dlaczego w blokach w Stalowej brak pojemników z drutu lub blachy na ulotki reklamowe. W wielu miastach po wejsciu do klatki schodowej lub przed wejściem (jeśli jest domofon)jest na ścianie taki pojemnik i roznosiciele tam wkładaja ulotki,zainteresowani mieszkańcy sami sobie biorą to,co ich interesuje.

 
 
 
 
~~Remi
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
[A dlaczego w blokach w Stalowej brak pojemników z drutu lub blachy na ulotki reklamowe. W wielu miastach po wejsciu do klatki schodowej lub przed wejściem (jeśli jest domofon)jest na ścianie taki pojemnik i roznosiciele tam wkładaja ulotki,zainteresowani mieszkańcy sami sobie biorą to,co ich interesuje.

U mnie było cos takiego ale zdjeli jak euroskrzyneczki zamontowali. chyba specjalnie to zrobili

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:08  
Cytuj
CYTAT
Jak ci wrzuca do skrzynki jełopie to nie zaśmieca - to ty zaśmiecasz jak wyciągasz i rzucasz na klatce pod nogi ty szczycie kultury, a potem drzesz papę że zaśmiecają
ludzie myślcie trochę, szanujcie pracę innych i nie śmiećcie sami na klatkach - sam widzę często jak sąsiadka w podeszłym wieku wyciąga te reklamy i rzuca pod nogi jak świnia, a potem krzyczy że klatki zaśmiecają
a naruszenie prywatności - masz wiedzę z super expresu


Jełopie, jeśli jest napisane, że sobie nie życzę, to zaśmieca. Czy wam na mózgi już padło? NIE ŻYCZĘ SOBIE.

CYTAT
korespondencja bezadresowa w naszym państwie jest legalna
Proszę podaj mi ów paragraf prawniku od siedmiu boleści
Skrzynka pocztowa nie jest Twoją prywatnością


Jeśli adresat wraża zgodę na jej otrzymywanie. A czyją własnością jest skrzynka? Cioci Marysi? Nie będę się w żadne prawo bawił, tylko na drugi raz jak złapie na gorącym uczynku to nakopie do dupy i się skończy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wielki szu
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:08  
Cytuj
Mnie tez doprowadzo to do oglupienia, dopoki byly naklejki to co 2 reklaam byla w skrzynce, ale jak jakis debil zdarl wszystki naklejki to jest komplet naklejek.

Rozwiazanie jest jedno jak sie dostaje ulotki a sie nie powinno wystarczy zadzwonic do sklepu i powiedziec o tym, wiecej ulotek sie juz nie dostanie od osoby ktora roznosi, gwarantuje, sprawdzone w praktyce

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
orginalny to jest POLSKA nie niemcy. tam masz nalepke na skrzynce to ci nikt nie wrzuci nawet gazety regionalnej, która jest za free. ale u nas to u nas i jeszcze forumowicze mają do Ciebie brąchy że walczysz o swoje.
w pełni popieram jest naklejka że nie chce reklam to ich NIE CHCE!!!



Oczywiście. Tam gdzie jestem w Essen, na skrzynkach są napisy Bitte keine Werbung einwerfen! oraz skrzynki znajdują się na zewnątrz domów i ŻADEN śmieć reklamowy nie trafia do skrzynki. A u nas będą udowadniać, że to jest praca. A kto ma mi posprzątać skrzynkę? Mam służącą nająć? Czy sam do śmietnika dodatkowo chodzić? To może fryzjer też niech stanie na klatce i wbrew woli zaczyna włosy obcinać, bo to jego praca.
Wiecie co, muły komercyjne? Te wasze śmieciowe reklamy powodują więcej nienawiści do waszych firemek i niechęć do kupowania w nich, niż na odwrót. Jeszcze się nie zdarzyło, abym zamówił pizze z firm, które mi zaśmiecały skrzynkę lub wycieraczkę wczesniej. A zamawiam często.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~luśka
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:28  
Cytuj
no debil :szok:

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:32  
Cytuj
CYTAT
no debil :szok:


Weź się lepiej za gary, wyprany bezmózgowiu! To, że masz 2 zwoje w mózgu, które są zakodowane aby służyć, nie oznacza, że każdy je ma.
Do garów! Bo wygłodniały mąż wróci z huty i awanturę zrobi o za słoną zupę!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~basia
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:48  
Cytuj
no to Ci teraz powiem coś prostaku.
daj sobie na wstrzymanie, bo to sie w głowie nie mieści.
aż tyle cie kosztuje wziąć te ulotki i wyrzucic je do kosza?
prawda jest taka, że Ty uwielbiasz utrudniać ludziom życie i robisz problem tam gdzie go nie ma. nic tylko pogratulować i życzyć zdrowia.
skopać dupe? proszę bardzo... ulotkarz wie, co ma wtedy zrobić - dzwoni na policję i masz wtedy problem. a Ty? prosze bardzo możesz zgłosić komu chcesz, ale ulotkarz nie zaśmieca, i nic mu nie grozi.
schowaj dumę do kieszeni i daj innym żyć! - zauważ, że przeważnie są to osoby młode, uczące się jeszcze, które nie mają jak inaczej sobie dorobić. nie wiem

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 11:58  
Cytuj
Jestem za. Dzisiaj wracając z pracy zaglądam do skrzynki. Było 7 reklam z 3 listy powkładane pomiędzy reklamy. Już miałam wszystko wyrzucić.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 12:33  
Cytuj
widać "piczka" i "jelonek" bardzo bronią roznosicieli ulotek, czyżby chlopaki dorabiali w ten sposób?
jeżeli w mieście jest ponad 65tyś ludzi to chyba ci , którzy roznoszą mają pole do popisu i jak nie wrzucą mi czy prawdziwemu czy Ani, to sie chyba nic nie stanie. pójdą klatke dalej w następnym bloku i po kłopocie. trzeba szanować czyjąś wolę!!! jeżeli mam prawo nieżyczyć sobie ulotek to z niego korzystam i chce żeby ktoś to uszanował.

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »