NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Euroskrzynki - wrzucanie reklam, jaki sposób na bydło?
~~no tak
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
widać \"piczka\" i \"jelonek\" bardzo bronią roznosicieli ulotek, czyżby chlopaki dorabiali w ten sposób?
jeżeli w mieście jest ponad 65tyś ludzi to chyba ci , którzy roznoszą mają pole do popisu i jak nie wrzucą mi czy prawdziwemu czy Ani, to sie chyba nic nie stanie. pójdą klatke dalej w następnym bloku i po kłopocie. trzeba szanować czyjąś wolę!!! jeżeli mam prawo nieżyczyć sobie ulotek to z niego korzystam i chce żeby ktoś to uszanował.


a pisałeś może do onetu, żeby ci nie przysyłali reklam?
powodzenia

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 13:04  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 15:52  
Cytuj
CYTAT
no to Ci teraz powiem coś prostaku.
daj sobie na wstrzymanie, bo to sie w głowie nie mieści.
aż tyle cie kosztuje wziąć te ulotki i wyrzucic je do kosza?
prawda jest taka, że Ty uwielbiasz utrudniać ludziom życie i robisz problem tam gdzie go nie ma. nic tylko pogratulować i życzyć zdrowia.
skopać dupe? proszę bardzo... ulotkarz wie, co ma wtedy zrobić - dzwoni na policję i masz wtedy problem. a Ty? prosze bardzo możesz zgłosić komu chcesz, ale ulotkarz nie zaśmieca, i nic mu nie grozi.
schowaj dumę do kieszeni i daj innym żyć! - zauważ, że przeważnie są to osoby młode, uczące się jeszcze, które nie mają jak inaczej sobie dorobić. nie wiem


Nie prostaczko, ty mnie nie będziesz pouczać, co mam robić, a co nie. To nie komuna. Widać, że macie mózgi wypalone komuną. Jeśli ktoś na moją posesję/skrzynkę/wycieraczkę rozrzuca papiery, to co to jest, jak nie zaśmiecanie? Równie dobrze może wyrzucić papierek po wafelku, puszkę po piwie itd. i powiedzieć, że reklamuje w ten sposób produkt. Myślcie baranki. Po co są nalepki, aby nie wrzucać reklam? Sobie a muzą pisane?
Autentycznie mówię, skopię dupę, jak złapię. I niech dzwoni na policję. Odpowie za śmiecenie, a mnie może skarżyć z prywatnego o naruszenie nietykalności, jeśli mi udowodni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 15:57  
Cytuj
CYTAT
a pisałeś może do onetu, żeby ci nie przysyłali reklam?
powodzenia


Przy zakładaniu darmowego konta pocztowego wyrażasz zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych. To taka mała, aczkolwiek bardzo istotna różnica pomiędzy euroskrzynką, gdzie wyraźnie widnieje nalepka a darmowym kontem mailowym, gdzie dobrowolnie wyrażasz zgodę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 18 Wrz 2008r. 17:41  
Cytuj
lol. ale macie problemy...albo moze nie macie innych problemow. zgadzam sie z faktem ze jesli jest naklejka to wrzucac nie powinni, no ale jesli dalej wrzucaja to czy jestescie az tak leniwi zeby nie przegladnac 4 czy 5 kartek i jak nie ma tam czegos co was interesuje to w kosz? nie czaje wogole o co problem. wczesniej reklamy byly na wycieraczkach pod drzwiami, takze chyba lepiej teraz ze sa w skrzynkach a nie rozrzucone w pod drzwiami.

proponuje wycofanie euroskrzynek!!!! hahaha

 
 
 
 
~~adasdasd
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 01:48  
Cytuj
Ej, ej - mam takie pytanie, dlaczego jezeli ktos pod przymusem (smierc, represje itp) podpisal 'zobowiazanie o wpolpracy', ktora polegala na informowaniu o tym ze koledzy poszli na impreze, to teraz jest zdrajca narodu a gosciu ktory nic nie umie i bierze kazda robote jak leci jest 'zmuszany' przez zachodnie koncerny do zasmiecania nam skrzynek - sadze ze pierwsze co to powinni karac roznosicieli - na policje, ze zasmiecaja miasto. Kto to widzial, ze niby oni musza 'bo to ich praca' - no smiech na sali - na zmywak - wtedy maja przydatna prace a nie roznosza smieci.

 
 
 
 
~~reqiem
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 13:35  
Cytuj
koleś... idź się utop i powiedz jaka woda...

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 13:39  
Cytuj
Widac potwierdza sie to co pisalem, ze w stw zostaja tylko dziadki i 'blokersi' (czyli nieudacznicy zyciowi).

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:12  
Cytuj
No nie uogólniaj, jestem jeszcze ja :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Ela
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:13  
Cytuj
CYTAT
Widac potwierdza sie to co pisalem, ze w stw zostaja tylko dziadki i \'blokersi\' (czyli nieudacznicy zyciowi).

Sam jestes nieudacznik. POmysl lepiej zanim cos napiszesz lub powiesz, bo jak widac w twoim wypadu rozum to dopust boży - któego niestety nie miałeś okazi otrzymać

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:19  
Cytuj
A odbiegając nieco od tematu (ale nie chcąc tworzyć na darmo nowego), to widziałem dzisiaj na mieście plakat promujący stalowemiasto.pl, brawo za pomysł good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:41  
Cytuj
Mnie też irytują takie masy ulotek, reklam i gazetek w mojej prywatnie-spółdzielczej euroskrzynce.
Co prawda nie mam nalepki na skrzynce ale chyba ją nalepię.
Wiem, że to niewiele da więc mam też propozycję i dziś ją zastosuję w mojej klatce:
Niech ktoś (losowo powiedzmy gość z pierwszego piętra po lewej) wystawi karton przy euroskrzynkach i tam będziemy wrzucać ulotki itp.
Problem jest tylko taki gdzie te tony makulatury wynosić bo nie ma obok nas pojemnika na makulaturę .... zachęcające do segregowania śmieci prawda :wśceikły:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
Widac potwierdza sie to co pisalem, ze w stw zostaja tylko dziadki i \'blokersi\' (czyli nieudacznicy zyciowi).


Chciałbyś być takim nieudacznikiem jak ja. Nie masz pojęcia o świecie, no chyba, że wiedzę czerpiesz z TVN. I czujesz się "światowcem" po przeczytaniu smiecia reklamowego umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 15:55  
Cytuj
Widzisz, Jaghuncie, mam ten komfort, że nie muszę dorabiać, ale śmieszą mnie tacy jak wy (wielcy przeciwnicy ulotek). Świętą krową nie jesteś, na wózku też podejrzewam, że nie jeździsz, więc ci wyimaginowana korona z głowy nie spadnie jeśli wyrzucisz do kosza parę ulotek, możesz też jak dziadek z perszinga zająć się kolekcjonowaniem śmieci i zostać sławną osobistością internetową (patrz: wykop.pl). Widzisz, jedni zarabiają robiąc to co lubią, inni pracują w biurach / zakładach / sklepach itd., a jeszcze inni w deszczu śmigają po blokach i roznoszą ulotki.
A ty adascośtam walnij baranka o ścianę i zrozum wreszcie, że twoja praca na zmywaku jest tak samo gówno warta jak roznoszenie ulotek, tyle, że trochę bardziej obrzydliwa moim zdaniem. umiech

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 16:15  
Cytuj
Picza słusznie pisze, polać jej. Poza tym zjawisko umieszczania ulotek w skrzynkach w sytuacji gdy ktoś nalepkę sobie przyklei jest widoczne w każdym mieście (tyle, że w miastach większych na większą skalę) i nikt z tym nic na to nie poradzi, więc prawdziwy z tym kopaniem do dupy to mnie nie rozśmieszaj bo mi się zajady robią; nawet dziecko by ci pewnie łomot spuściło, więc wylewasz swoje frustracje na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 16:28  
Cytuj
Marny volksdeutschu, dorabiałem na ulotach. Boli Cię to ? I uwierz, gdybym ominął skrzynkę Pani Ani stałoby się, dużo. Proponuję żebyś sam się przekonał smiech2smiech2

Echelon, polać mu, picza = on ;D

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 16:41  
Cytuj
No tak, miało być "polać mu", miałem oczywiście na myśli osobnika płci męskiej wink

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 17:39  
Cytuj
Spam,Spam i jeszcze raz Spam. Te TEORETYCZNE PROMOCJE to wielka bzdura!!!W tesco pasztet 0,95 zł - PROMOCJA na ch..., w sklepie obok,taki sam pasztet 0,75 zł , lodówkozamrażarka - "tysioncpińcet":co?:- w sklepie, na miejscu,tj St.Wola,identyczny model - 1350 zł,transport gratis:haha:.Relefon komórkowy N..ia,z "kamerom cyfrowom" - 1390 zł - promocja:co?:, w sklepie on-line 980 zł,przesyłka gratis!!!,w komisie niedaleko - nówka z gwarancją nokii - 800 zł.Dot. identycznego modelu!
Otwórzcie oczka odrobinkę, firmy z "kapitałem zagranicznym" zalewają nasz rynek, wciskają nam kit i mnóstwo śmieci,a przy tym wykorzystują nasze żony,matki,czasem dzieci za psie pieniądze,czesząc kosmiczną kasę na naszej krzywdzie...
Komputer-promocja!!!4GB Ram,dysk 750 GB,procesor Intel core 2 duo E6XXX- ale PŁYTA BADZIEW,grafika -szkoda pisać, wrzucasz linuksa- nie działa, instalujesz windows- nie działa,bo sie nawet nie instaluje,naklejek na obudowie 7(szt)- złom!!!- reklamacja,tydzieńsmiech2 czekańia na zakupiony sprzęt!!Patrzysz na neta- masz sprzęt 2 razy lepszy parametrami i wydajnością za te same pieniądze!!!Monitor 22"- promocja 999 zeta,w sklepie obok,model wyższy - 1000 zeta - ta sama firma.
Porażka,syf i myszy,ogłupianie klienta,bzdury!!!Lidle,Tesco,MediaExperty i inne MediaMarkty- wsadźcie sobie te swoje promocje tam,gdzie Tic-tac nie pasuje...
...A Wy potencjalni klienici popatrzcie na ceny w miejscowych sklepach a przekonacie sie o "PROMOCJACH"

Moim skromnym zdaniem - dobry towar nie potrzebuje reklamy ani w telewizji ani na Waszej wycieraczce ani w EUROSKRZYNCE

Niezły pasztet,reklama kłamie,jest "dla idiotów" i tych co mają za dużo pieniędzy...i mało rozumu

Winni się odezwą...:wśceikły:

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 17:55  
Cytuj
Znowu odchodząc trochę od tematu, to jeśli na kompie z podobnymi parametrami do ww. masz problem z zainstalowaniem i linuksa i windy, to po prostu nie umiesz instalować os'ów, ew. szukać sterów np. do dysku SATA żeby np. Win XP go obsłużył.
Po drugie nie porównuje się sklepu z komisem (nawet jeśli ma towar nowy).
Po trzecie (i tutaj ktoś zagrzmi, że wierzę bezmyślnie i naiwnie reklamom, ulotkom itp. papierkom), to czasem można faktycznie trafić na dobrą promocję, tylko trzeba trochę pomyśleć, zastanowić się, przeanalizować, a jeśli ty twierdzisz, że za tą samą kasę bez problemu znajdujesz 2x lepszy sprzęt, to albo nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu, czyli po prostu się nie znasz, albo grubo przesadzasz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Picza słusznie pisze, polać jej. Poza tym zjawisko umieszczania ulotek w skrzynkach w sytuacji gdy ktoś nalepkę sobie przyklei jest widoczne w każdym mieście (tyle, że w miastach większych na większą skalę) i nikt z tym nic na to nie poradzi, więc prawdziwy z tym kopaniem do dupy to mnie nie rozśmieszaj bo mi się zajady robią; nawet dziecko by ci pewnie łomot spuściło, więc wylewasz swoje frustracje na forum.


Podejdź i spróbuj ten łomot spuścić.
Problem polega na tym, że nie da się złapać, bo nikt nie stoi i nie pilnuje skrzynki. Przydałyby się kamery albo agresywne psy do pilnowania i gonienia nieproszonych gości.
Są też tabliczki zakaz wyprowadzania psów na trawnik, zakaz deptania trawników, zakaz przechodzenia przez tory itd. i też mało kto przestrzega. Wg waszego rozumu należy opierd..ić tych, którzy postawili zakaz i domagają się respektowania.

CYTAT
Widzisz, Jaghuncie, mam ten komfort, że nie muszę dorabiać, ale śmieszą mnie tacy jak wy (wielcy przeciwnicy ulotek). Świętą krową nie jesteś, na wózku też podejrzewam, że nie jeździsz, więc ci wyimaginowana korona z głowy nie spadnie jeśli wyrzucisz do kosza parę ulotek, możesz też jak dziadek z perszinga zająć się kolekcjonowaniem śmieci i zostać sławną osobistością internetową (patrz: wykop.pl). Widzisz, jedni zarabiają robiąc to co lubią, inni pracują w biurach / zakładach / sklepach itd., a jeszcze inni w deszczu śmigają po blokach i roznoszą ulotki.
A ty adascośtam walnij baranka o ścianę i zrozum wreszcie, że twoja praca na zmywaku jest tak samo gówno warta jak roznoszenie ulotek, tyle, że trochę bardziej obrzydliwa moim zdaniem.


To może jeszcze wbrew mojej woli przyjdzie do mnie firma meblowa i umebluje mieszkanie, sprzątaczka posprząta mieszkanie, a kolędnicy na siłę zaśpiewają kolędę, oczywiście nie za darmo.

Ludzie ! Czy poupadaliście na łby? Czy tak wam komuna wyprała mózgi (po rodzicach, bo za młodzi jesteście by ją pamiętać) że zatraciliście poczucie poszanowania własności prywatnej i tzw. miru domowego? To może jeszcze niech co 10 minut od rana do mieszkań akwizytorzy pukają? Bo to też ich praca. Tylko agresywnym psem poszczuć tych, którzy wbrew widniejącemu komunikatowi, dalej robią swoje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Znowu odchodząc trochę od tematu, to jeśli na kompie z podobnymi parametrami do ww. masz problem z zainstalowaniem i linuksa i windy, to po prostu nie umiesz instalować os'ów, ew. szukać sterów np. do dysku SATA żeby np. Win XP go obsłużył.
Po drugie nie porównuje się sklepu z komisem (nawet jeśli ma towar nowy).
Po trzecie (i tutaj ktoś zagrzmi, że wierzę bezmyślnie i naiwnie reklamom, ulotkom itp. papierkom), to czasem można faktycznie trafić na dobrą promocję, tylko trzeba trochę pomyśleć, zastanowić się, przeanalizować, a jeśli ty twierdzisz, że za tą samą kasę bez problemu znajdujesz 2x lepszy sprzęt, to albo nie wiesz na co zwrócić uwagę przy wyborze sprzętu, czyli po prostu się nie znasz, albo grubo przesadzasz.


Skoro Magik,Który składał sprzęt też nie umiał na danym zestawie,to po jakiego ch..ja podnosisz głos???SATA ,ATA i tp i td- tobie sie stery zwichrowały chyba...
nic nie wiesz o zabijaniu,bo syfvista też nie szła,na te tematy wiem wystarczająco dość,aby żaden system mi sie nie oparł,to był pierwszy przypadek i pierwszy z marketu,bo wszystkie moje "składaki" do dziś działają i wiara jest zadowolona,ku mojemu zdowoleniu..
posiedź pocztytaj i pisz na temat,nara- napraw se stery...bedzie ci winda lepiej smigać

 
 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 19:03  
Cytuj
aby uprzedzić Twoje "rozbłyski" na tut. forum dodam,że z poczatku wyglądało to jak konflikt sprzętowy... a potem wyszło :uszkodzenie płyty głownej i tak w 6 zestawach z kolei...jezyk, nawet upgrade bios nic nie dało, z resztą nie musze sie tłumaczyć,wyczułem,udowodniłem,kase oddali i mają problem...

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 20:44  
Cytuj
Drodzy moi ludkowie; Echelonie (zdrówko), Jelonie (widzimy się rano) i wy prawdziwki i jego marni poplecznicy. Może i jestem pod wpływem pożegnalnej wódki, ale tak:

Panie ~ReSeT, mam nadzieje, że w Resecie nie ładują do pizzy produktów z promocji tesco, chyba, że w temacie o pizzeriach kłamią nt. wypasionych składników i przepysznej pizzy, nie wiem, nie jadłem, ale piłem w Resecie browarek i nie mam do tego lokalu nic. To raz, dwa, jeśli jesteś na tyle "mądry", że kupujesz sprzęt elektroniczny w tesco, to nie pozostaje mi nic jak pogratulować.

Prawdziwku, chętnie zobaczyłbym Ciebie jak protestujesz, kiedy Ci firma meblowa za friko mebluje mieszkanie. Pewnie wyciągnąłbyś skitrane przed laty kartki i bony, czy co tam mieliście, za młody jestem, żeby pamiętać, tu masz rację. Widzę, że tak jak w innych tematach, nie masz żadnych argumentów i będziesz się twardo trzymał swoich argumentów. Pamiętaj, że wódz twoich idoli zza zachodniej granicy, gdy zobaczył, że nic już nie jest w stanie zrobił, popełnił samobójstwo, żeby dalej się nie pogrążać. I nie mów mi, że to propagandowe kłamstwo, bo wtedy zacznę wierzyć, że elvis żyje.

Szuruburku, uzbieraj mi tonę w ciągu powiedzmy dwóch miesięcy, to sam Ci to wywiozę, ale jak zbierzesz mniej niż kilogram, to idziesz roznosić uloty przez miesiąc. Jeśli nie - pucha na kłódkę.

Drodzy moi użytkownicy stalowegomiasta.pl, już jutro widzimy się z powrotem na forum, z tym, że ja nadawał będę razem z Jelonem z Warszawy, no przykro mi, ale co zrobić, życie.

Pozdrowienia dziś wyjątkowo dla wszystkich, nawet prawdziwka i jagermajstra. ;)

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ReSeT
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
...że kupujesz sprzęt elektroniczny w tesco, to nie pozostaje mi nic jak pogratulować.


... nic takiego nie pisałem,grabulacje z fest-pożegnalnej wódki,

lokalu nie znam i oby cie kocorek nie dziobał z samego rana...

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 20:57  
Cytuj
W takim razie gratulacje, że nie kupujesz. Twój nick skojarzył mi się z lokalem, bo ostatnio (chyba) właściciel Resetu na forum się wypowiadał. Kac nie przyjdzie, nie może, bo rano prowadzę.

W każdym razie, temat nie jest o treści ulotek, które chyba jednak czytasz, zamiast od razu wyrzucać, skoro wiesz co w nich jest? Czyli DZIAŁAJĄ. Po to się je roznosi, aby wśród kilkudziesięciu mieszkańców bloku znaleźć kilku, którzy się nie znają i wcisnąć im to, co supermarkety proponują. Ogarniasz temat, zobaczysz ulotkę, przeczytasz, nie zainteresuje Cię, wyrzucisz, będziesz chciał ostrzec znajomych o naciągaczach. Trzy, góra cztery kroki, boli? Roznosiciel musi pokonać dziennie kilkaset - klika tysięcy stopni, i to pod górkę, zrozum go, daj uzbierać na szkołę, rozwijać się, żeby nie musiał u niemaszków siedzieć na zmywaku i chwalić ich całoroczny system grzewczy. umiech

pzdr.
picz zbrodniczy

P.S. Za błędy odpowiada wyborowa.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 21:53  
Cytuj
CYTAT
Pamiętaj, że wódz twoich idoli zza zachodniej granicy, gdy zobaczył, że nic już nie jest w stanie zrobił, popełnił samobójstwo, żeby dalej się nie pogrążać. I nie mów mi, że to propagandowe kłamstwo, bo wtedy zacznę wierzyć, że elvis żyje.


Sługusie Busha idź szukać terrorystów. Bo oni są tym samym, czym żyjący Elvis.

CYTAT
W każdym razie, temat nie jest o treści ulotek, które chyba jednak czytasz, zamiast od razu wyrzucać, skoro wiesz co w nich jest? Czyli DZIAŁAJĄ. Po to się je roznosi, aby wśród kilkudziesięciu mieszkańców bloku znaleźć kilku, którzy się nie znają i wcisnąć im to, co supermarkety proponują. Ogarniasz temat, zobaczysz ulotkę, przeczytasz, nie zainteresuje Cię, wyrzucisz, będziesz chciał ostrzec znajomych o naciągaczach. Trzy, góra cztery kroki, boli? Roznosiciel musi pokonać dziennie kilkaset - klika tysięcy stopni, i to pod górkę, zrozum go, daj uzbierać na szkołę, rozwijać się, żeby nie musiał u niemaszków siedzieć na zmywaku i chwalić ich całoroczny system grzewczy.


Niewolnik musi pracować za 2 grosze od ulotki na szkołę. I jeszcze pochwali system. Wejdzie bez wazeliny Bushowi. Nie ma na dożywianie dzieci, na szkołę, na nic, bo trzeba inwestować w sprzęt do zwalczania urojonych wrogów. Teraz przed wyborami za oceanem tych informacji o planowanych zamachach będzie coraz więcej. Lobby wiadome nie pozwoli by Obama wygrał, tylko ten dziad drugi stary. Już geszeft i lichwa pada. Nacjonalizują banki.
Tylko w tamtym sytemie, jak napisałem, za wejście na posesję można dostać kulke w łeb. I zarówno to oraz kara śmierci podoba mi się z USA i możnaby zaimportować do nas. Bo ludzie w USA myślą tak samo jak ja w większości, ale media są w łapach wiadomego lobby. I banki. I wy ulotkarze im służycie.
A ja nie jestem na żadnym zmywaku, jak już pisałem, mam bardzo bogatego przyjaciela. I latamy po świecie na wczasy, wycieczki. Latam sobie w kółko do Niemiec i z powrotem, bo mam za co. I nie muszę na ulotkach zarabiać ani na zmywaku. A dla was wyjazd do Wawy to atrakcja i wydarzenie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »