NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Euroskrzynki - wrzucanie reklam, jaki sposób na bydło?
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 22:38  
Cytuj
:-) Nie pisz tylko, proszę, co robicie z tym przyjacielem. Mimo, że twoim zdaniem jestem sługusem Busha i uznaję Amerykę za jedyne słuszne imperium, to jestem bardzo nietolerancyjny .

:-) Czym jest żyjący elvis wg. ciebie, bo dla mnie to on nie istnieje. Nic dziwnego, że człowiek, który nie potrafi zrozumieć prostej metafory, ma takie zaściankowe, chore poglądy.

:-) Ci niewolnicy, o których piszesz chcą pracować, żeby zapłacić za tę szkołę czy utrzymać dzieci. To, że ty miałeś lepszy start, czy też masz, nazywajmy rzeczy po imieniu, SPONSORA, nie znaczy, że każdy się tak nie szanuje. Swoją drogą... ciekawe skąd to określenie "niewolnik"? Czyżby jakieś bicze, lateksowe ubranka, kajdanki i te sprawy? Nie wiem też z jakiej racji poczułeś się, że to o tobie pisałem jako pracującym na zmywaku? "Uderz w stół a nożyce się odezwą"?

:-) Widzisz, dla mnie wydarzeniem jest wyjazd do Warszawy, żeby zdobyć wykształcenie, doświadczenie, a dla ciebie wydarzeniem jest jak ci ulotkarz wrzuci trochę makulatury do skrzynki. Z tym, że dla mnie wydarzenia są pozytywne, ciebie trafia szlag. Ja żeby wyjechać musiałem się starać, ty masz 'przyjaciela'. Twoje "RZ"ycie ;-).

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 22:38  
Cytuj

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 22:50  
Cytuj
CYTAT
:-) Nie pisz tylko, proszę, co robicie z tym przyjacielem. Mimo, że twoim zdaniem jestem sługusem Busha i uznaję Amerykę za jedyne słuszne imperium, to jestem bardzo nietolerancyjny .

:-) Czym jest żyjący elvis wg. ciebie, bo dla mnie to on nie istnieje. Nic dziwnego, że człowiek, który nie potrafi zrozumieć prostej metafory, ma takie zaściankowe, chore poglądy.

:-) Ci niewolnicy, o których piszesz chcą pracować, żeby zapłacić za tę szkołę czy utrzymać dzieci. To, że ty miałeś lepszy start, czy też masz, nazywajmy rzeczy po imieniu, SPONSORA, nie znaczy, że każdy się tak nie szanuje. Swoją drogą... ciekawe skąd to określenie \"niewolnik\"? Czyżby jakieś bicze, lateksowe ubranka, kajdanki i te sprawy? Nie wiem też z jakiej racji poczułeś się, że to o tobie pisałem jako pracującym na zmywaku? \"Uderz w stół a nożyce się odezwą\"?

:-) Widzisz, dla mnie wydarzeniem jest wyjazd do Warszawy, żeby zdobyć wykształcenie, doświadczenie, a dla ciebie wydarzeniem jest jak ci ulotkarz wrzuci trochę makulatury do skrzynki. Z tym, że dla mnie wydarzenia są pozytywne, ciebie trafia szlag. Ja żeby wyjechać musiałem się starać, ty masz \'przyjaciela\'. Twoje \"RZ\"ycie ;-).




Jesteś mało inteligentny, skoro nie wiesz, skąd o tym zmywaku wziąłem, że to jest do mnie. Pisałem o kaloryferach i stąd, a tam była aluzja do sezonu grzewczego.
Widzisz, jaki jesteś obłudny i fałszywy. Jesteś nietolerancyjny a sam wymagasz tolerancji dla ulotek. Czyżbyś praktykował te lateksy, kajdanki itp? Bo mi nic o tym nie wiadomo i słowo przyjaciel nie kojarzy się jednoznacznie. Widzisz, jakie masz prostackie i zaściankowe poglądy? Przyjaciel to od razu - wiadomo co i opluć. To jest prostactwo, ciemnota i głupota. Myślisz, że wyjazd do Wawy czy lektura ulotek zrobi z ciebie inteligenta? Nie.
Zanim wyjechałem za granicę już byłem ustawiony i nie musiałem zarabiać na niewolniczych pracach. Ja wiem, że w waszym materialistycznym systemie wartości na wszystko trzeba zapracować, a słowo przyjaciel kojarzy się z wiadomą rzeczą. Wyobraźcie sobie, że świat waszych wartości i pojmowania otaczającej rzeczywistości nie jest jedyny ani jedynie słuszny.
I nie pozwolę, aby ludzie waszego pokroju zaśmiecali moją prywatność makulaturą. Jestem nietolerancyjny good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 23:03  
Cytuj
prawdziwy orginalny - sory ale tak szczerze to mysle ze jestes zwyklym prostakiem i daje ci to jakas frajde ze sobie wymyslisz jakies historyjki o bogatym przyjacielu na forum...

nie obraz sie ale takie mam odczucie czytajac twoje wypowiedzi. jaki ty niby fajny jestes, ustawiony, itd...

nie chcialbys widziec mojego konta, domu, samochodu, itd... bo by ci zal dupe scisnal ale jakos sie nie wypowiadam publicznie jaki ja to niby ustawiony jestem.

pamietaj - dzisiaj masz a jutro wszystko mozna stracic.... zycze ci zebys mial jak najdluzej.

jesli chodzi o ulotki i euroskrzynki to mam to w dupie czy ci wrzucaja spam czy nie. mysle ze poprostu szukasz atrakcji na forum i tyle.
spoko, rozumie ale ironicznie ponizasz innych...albo nieswiadomie...sam juz nie wiem....

nie bierz sobie tej wypowiedzi za bardzo do serca.

pozdro dla Ciebie!

ps - nie mysl za duzo nad odpowiedzia bo lata mi to co masz mi do powiedzenia... poprostu chcialem napisac co o tobie mysle bo mnie troche "smieszy" twoja osobowosc.

ps2 - sory za bledy ale nie siedze przed kompem z otwartym slownikiem zeby wyjsc na "uczonego" .... jestem jaki jestem ;)

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 23:07  
Cytuj
OK, ja jestem mało inteligentny, a ty masz skłonności do nadinterpretacji. Wszystko zanadto bierzesz do siebie. Akurat o zmywaku było do tego ludka, który nawet nie potrafi sobie nicka wymyślić, o zarejestrowaniu go nie mówiąc. Trafiłeś więc tylko z systemem grzewczym.

Że jestem obłudny i fałszywy, tak, jestem. Wobec takich ludzi jak ty, których istnienie mi zwisa i powiewa. Co z tego, że byłeś ustawiony? Twoja sprawa. Podróżujesz i bawisz się za pieniądze przyjaciela. Dla mnie to brak szacunku do samego siebie.

Jestem nietolerancyjny wobec dewiacji i innego ścierwa. Pracę, każdą poza sprzedawaniem własnego ciała, pochwalam. To, że ja mam taki a nie inny start, nie znaczy, że Inni muszą być moimi sługami czy też muszą być przeze mnie poniżani. Znowu mnie tutaj oskarżysz o projekcję własnych problemów, ale widzę tu u ciebie jakiś kompleks. Samo słowo przyjaciel nie kojarzy mi się jednoznacznie. Jednak słowo przyjaciel w połączeniu ze sponsoringiem sprawiają, że zapala mi się czerwona lampka. Opluć, tak. Opluć i przydeptać, bo na syf miejsca nie ma!

Nie wyjeżdżam do żadnej Wawy, tylko do Warszawy. W celu zdobycia WYKSZTAŁCENIA, czyli praktycznych umiejętności potrzebnych do pracy w zawodzie. Inteligencja jest wrodzona, i żebyś nie wiem ile jeździł do tych Niemiec, czytał z przyjaciółmi mądre książki, oglądał mądre programy w TV Trwam, to jej nie powiększysz. Mój światopogląd nie jest jedyny, ale dla mnie jest jedynie słuszny. Ja go kształtuję, ja go zmieniam. Ludzie tacy jak ty nie mają na niego wpływu. Przykro mi, nic twoje napinanie się nie da.

Idź już spać prawdziwku, jako i ja idę.
Pa umiech

dodano:
Aaa, przepraszam, takie prostaki jak ja nie mogą ci mówić co masz robić. smiech2 Czekam na kolejną analityczną odpowiedź z twojej strony. Zmień jeszcze bardziej temat, bo to ci najbardziej wychodzi.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 23:18  
Cytuj
a może po prostu zaakceptujecie, że każdy ma inne poglądy i podejście do życia i przestaniecie się licytować na forum kto co ma?? umiech

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 23:20  
Cytuj
CYTAT
OK, ja jestem mało inteligentny, a ty masz skłonności do nadinterpretacji. Wszystko zanadto bierzesz do siebie. Akurat o zmywaku było do tego ludka, który nawet nie potrafi sobie nicka wymyślić, o zarejestrowaniu go nie mówiąc. Trafiłeś więc tylko z systemem grzewczym.

Że jestem obłudny i fałszywy, tak, jestem. Wobec takich ludzi jak ty, których istnienie mi zwisa i powiewa. Co z tego, że byłeś ustawiony? Twoja sprawa. Podróżujesz i bawisz się za pieniądze przyjaciela. Dla mnie to brak szacunku do samego siebie.

Jestem nietolerancyjny wobec dewiacji i innego ścierwa. Pracę, każdą poza sprzedawaniem własnego ciała, pochwalam. To, że ja mam taki a nie inny start, nie znaczy, że Inni muszą być moimi sługami czy też muszą być przeze mnie poniżani. Znowu mnie tutaj oskarżysz o projekcję własnych problemów, ale widzę tu u ciebie jakiś kompleks. Samo słowo przyjaciel nie kojarzy mi się jednoznacznie. Jednak słowo przyjaciel w połączeniu ze sponsoringiem sprawiają, że zapala mi się czerwona lampka. Opluć, tak. Opluć i przydeptać, bo na syf miejsca nie ma!

Nie wyjeżdżam do żadnej Wawy, tylko do Warszawy. W celu zdobycia WYKSZTAŁCENIA, czyli praktycznych umiejętności potrzebnych do pracy w zawodzie. Inteligencja jest wrodzona, i żebyś nie wiem ile jeździł do tych Niemiec, czytał z przyjaciółmi mądre książki, oglądał mądre programy w TV Trwam, to jej nie powiększysz. Mój światopogląd nie jest jedyny, ale dla mnie jest jedynie słuszny. Ja go kształtuję, ja go zmieniam. Ludzie tacy jak ty nie mają na niego wpływu. Przykro mi, nic twoje napinanie się nie da.

Idź już spać prawdziwku, jako i ja idę.
Pa umiech

dodano:
Aaa, przepraszam, takie prostaki jak ja nie mogą ci mówić co masz robić. smiech2 Czekam na kolejną analityczną odpowiedź z twojej strony. Zmień jeszcze bardziej temat, bo to ci najbardziej wychodzi.



A kim ty jesteś, że możesz mówić dla kogo jest miejsce a dla kogo nie ma? Następny wykształciuch?
CYTAT
Opluć, tak. Opluć i przydeptać, bo na syf miejsca nie ma!

Jak to jest, tobie wolno pluć a innym nie wolno? Znowu monopol na prawdę? Tobie wolno ulotkę wrzucić i nie wolno opluć, chociaż jest to wbrew woli adresta śmiecia reklamowego, bo to twój sposób na życie i kasę.
Ja sobie latam z bogatym przyjacielem i nikomu w paradę nie wchodzę, to mnie należy opluć. Jakie to "wykrztałcenie" zdobywasz? Marketing, bankowość czy ekonomia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 23:33  
Cytuj
Panem swojego świata jestem i mogę decydować na co w moim świecie jest miejsce. Powtarzam Ci po raz kolejny: NIE ROZNOSZĘ ULOTEK. Mi ulotki można wrzucać, na mieście też je biorę jeżeli rozdają, bo taka ich praca. Znowu nadinterpretujesz: opluć należy dewiantów i innych pedofili. Skoro sobie z nim tylko latasz, to sobie lataj, ale jak wrzucisz lateksowe wdzianko i jeszcze będziesz się z tym obnosił, to tak - potępię Cię. Nadal też będę z tobą dyskutował, tej przyjemności sobie nie odbiorę. Lubię jak się obruszasz i plujesz jadem. jezyk A wykształcenie? Dziennikarstwo. Rozumiem, że te trzy wymienione przez Ciebie to nic nie warte kierunki? Wyobraź sobie, że bez wykształcenia marketingowego pracuję w reklamie i nie narzekam.

Jak tak bardzo interesuje cię moje zajęcie i to kim jestem, to może sam powiesz też kim ty jesteś?

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2008r. 23:44  
Cytuj
CYTAT
Panem swojego świata jestem i mogę decydować na co w moim świecie jest miejsce. Powtarzam Ci po raz kolejny: NIE ROZNOSZĘ ULOTEK. Mi ulotki można wrzucać, na mieście też je biorę jeżeli rozdają, bo taka ich praca. Znowu nadinterpretujesz: opluć należy dewiantów i innych pedofili. Skoro sobie z nim tylko latasz, to sobie lataj, ale jak wrzucisz lateksowe wdzianko i jeszcze będziesz się z tym obnosił, to tak - potępię Cię. Nadal też będę z tobą dyskutował, tej przyjemności sobie nie odbiorę. Lubię jak się obruszasz i plujesz jadem. jezyk A wykształcenie? Dziennikarstwo. Rozumiem, że te trzy wymienione przez Ciebie to nic nie warte kierunki? Wyobraź sobie, że bez wykształcenia marketingowego pracuję w reklamie i nie narzekam.

Jak tak bardzo interesuje cię moje zajęcie i to kim jestem, to może sam powiesz też kim ty jesteś?


No to wyobraź sobie, że w dziennikarstwie pracuję od 1994 roku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 00:00  
Cytuj
CYTAT
prawdziwy orginalny - sory ale tak szczerze to mysle ze jestes zwyklym prostakiem i daje ci to jakas frajde ze sobie wymyslisz jakies historyjki o bogatym przyjacielu na forum...

nie obraz sie ale takie mam odczucie czytajac twoje wypowiedzi. jaki ty niby fajny jestes, ustawiony, itd...

nie chcialbys widziec mojego konta, domu, samochodu, itd... bo by ci zal dupe scisnal ale jakos sie nie wypowiadam publicznie jaki ja to niby ustawiony jestem.

pamietaj - dzisiaj masz a jutro wszystko mozna stracic.... zycze ci zebys mial jak najdluzej.

jesli chodzi o ulotki i euroskrzynki to mam to w dupie czy ci wrzucaja spam czy nie. mysle ze poprostu szukasz atrakcji na forum i tyle.
spoko, rozumie ale ironicznie ponizasz innych...albo nieswiadomie...sam juz nie wiem....

nie bierz sobie tej wypowiedzi za bardzo do serca.

pozdro dla Ciebie!

ps - nie mysl za duzo nad odpowiedzia bo lata mi to co masz mi do powiedzenia... poprostu chcialem napisac co o tobie mysle bo mnie troche \"smieszy\" twoja osobowosc.

ps2 - sory za bledy ale nie siedze przed kompem z otwartym slownikiem zeby wyjsc na \"uczonego\" .... jestem jaki jestem ;)


Proszę bardzo. Oto kilka wybranych fotek z naszych ostatnich wypadów. Z oczywistych względów nie moge wstawić zdjęć z nami tylko ogólne krajobrazy.

Najpierw Düsseldorf i rzeka Ren po starcie do Barcelony:

http://www.box.net/shared/emuabsmu6t

Fragment budowli w Parku Güell w Barcelonie:

http://www.box.net/shared/5i36t93uj4

Sagrada Familia także w Barcelonie:

http://www.box.net/shared/4fu760m09o

Fragment kościoła i plaży w Sitges koło Barcelony:

http://www.box.net/shared/5hhqd647mt

Kolejna plaża w Sitges:

http://www.box.net/shared/kmub8c8i2b


Wezuwiusz widoczny z wodolotu na Zatoce Neapolitańskiej, to z lipcowej podróży:

http://www.box.net/shared/7h5pt8ysqp

Prywatny zamek na wyspie Ischia:

http://www.box.net/shared/bpeo59xdr8

Neapol po starcie :

http://www.box.net/shared/eqpa5imc56

Alpy pod korytarzem powietrznym Neapol - Köln:

http://www.box.net/shared/7653ppfzif

http://www.box.net/shared/gxzczumpoe

Kolonia przed podchodzeniem do lądowania:

http://www.box.net/shared/0v04rved3k


To tylko niektóre fotki dla niewiernego Tomasza, podważającego moją prawdomówność i prawdziwość.
Innych nie mogłem zamieścić z przyczyn oczywistych - jestem na nich. I cała reszta moich opisów także jest prawdziwa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 00:03  
Cytuj
... good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 00:04  
Cytuj
Prasa, telewizja, radio?
(film, książka, z każdego kąta dzisiaj atakuje nas głupota)

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 00:06  
Cytuj
CYTAT
Prasa, telewizja, radio?
(film, książka, z każdego kąta dzisiaj atakuje nas głupota)


Rozumiem, że monopol na mądrość i prawdę mają wybrane media? I chcesz sprawdzić, czy akurat w nich pracuję? Nic nie powiem. Za dużo chcielibyście wiedzieć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 00:37  
Cytuj
jaghuncie?? masło-maślane.
volksdeutsch'u?? nie jestem i sie brzydze takimi ludżmi!!, a ty chyba nie znasz znaczenia słowa. i wcale mnie nie boli ,że dorabiasz w ten sposób- żadna praca nie chańbi. w każdym bądż razie jest naklejka -NIE WRZUCAĆ!! i koniec tematu.
PS picza i prawdziwy przestańcie!!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2008r. 00:38  
Cytuj
hańbi miało być sorry!!umiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~busak
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 14:51  
Cytuj
Tak??? Nie hańbi?? A byli pracownicy UB, którzy teraz tak bronią swoich ciężko wyłudzanych emerytur???
Ich praca też nie była hańbą??...

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 15:25  
Cytuj
To spisek socjalistycznej uni europejskiej! Przezylismy Rosjan, przezyjemy i ulotki!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:40  
Cytuj
Ja tez juz mam dosc tej makulatury w skrzynce.

 
 
 
 
~~cst
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:50  
Cytuj
NIe robcie paranoi z tymi reklamami. Przeciez je zawsze mozna wyjac ze skrzynki i polozyc NA skrzynke. Wymaga to tylko 3 umiejetnosci (otwierania skrzynki, poslugiwania sie reka i zamykania skrzynki) i trwa jakies 10 sekund bez przegladniecia reklam i do 30 sekund z przegladnieciem. NIe gadajcie ze to jest ogromny wysilek. Nawet jezeli go trzeba wykonywac pare razy w tygodniu.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lis 2008r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
NIe robcie paranoi z tymi reklamami. Przeciez je zawsze mozna wyjac ze skrzynki i polozyc NA skrzynke. Wymaga to tylko 3 umiejetnosci (otwierania skrzynki, poslugiwania sie reka i zamykania skrzynki) i trwa jakies 10 sekund bez przegladniecia reklam i do 30 sekund z przegladnieciem. NIe gadajcie ze to jest ogromny wysilek. Nawet jezeli go trzeba wykonywac pare razy w tygodniu.


Ktoś ze skrzynki musi posprzątać. Ponadto, zachowanie bardzo nieekologiczne. Tyle papieru się wyrzuca niepotrzebnie.

Ale wracając do tematu, nie chodzi o wysiłek, tylko o zasadę. O kulturę. Skoro ktoś pisze, żeby mu nie wrzucać, to wrzucający powinien to uszanować.
Ale muszę obiektywnie przyznać, że liczba śmieci w skrzynce bardzo zmalała, od czasu założenia tego postu umiech
Widać czytają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~dasdffd
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 00:16  
Cytuj
Ale o czym w ogole ta gadka? Nie zycze sobie, przykleilem naklejke i koniec kropka. Taki moj wybor.
Powinni zrobic tak jak ktos wyzej pisal: pojemnik na reklamy. Cche - biore. Nie chce - nie biore. Takie trudne?

 
 
 
 
~~tata
ff
Wysłany: 6 Lis 2008r. 00:23  
Cytuj
To sobie dupku ~dasdffd wystaw pudełko i luzik. Tak jest u mnie w bloku i działa... A poza tym, dlaczego wy tak nie lubicie tych reklam, przecież to czasami jedyna rzecz jaką macie okazję przeczytać. I jeszcze coś taniej można kupić...

 
 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »