NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
dd style,
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2010r. 17:43  
Cytuj
Wiecie co się stało ze sklepem "dd style"? Dziś chciałam tam zajrzeć i może coś kupić, a tu.... napis : "lokal do wynajęcia". Był to fajny sklep- outlet. Ciekawe co się stało? zdegustowany

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2010r. 17:43  
Cytuj

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Kwie 2010r. 20:31  
Cytuj
No właśnie, też się zastanawiałam... Fajna tam była ta młodziutka dziewczyna co sprzedawała- miła i fajnie doradzała... Szkoda, że ten sklep został zlikwidowany, ale można było to przewidzieć- jest duża konkurencja... a ceny wcale nie były tam jakieś super atrakcyjne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 20:57  
Cytuj
Z tego co wiem bo z nią rozmawiałem to faktycznie zainteresowania nie było... a szkoda bo ceny naprawdę były przystępne jak na tego typu ciuchy a i sklepik był taki inny, fajny i przyjemny ,ale widocznie nie na stalowowolska kieszeń, bo porównywałem z outletami w krakowie oraz wawie i wychodziło o niebo taniej. Z tego co mówiła to na próbę chciała zobaczyć czy załapie to na tym rynku widocznie "czarni " rządzą umiech , ale działa dalej tylko przenosi się na sprzedaż przez neta i dalej będzie można sie z nia skontaktować w razie potrzeby, ja zostawiłem namiary jej na siebie i jak bedzie miała coś fajnego ma sie odezwać good


życzę powodzonka ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 21:13  
Cytuj
A w necie, jak ją można znaleźć?

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Kwie 2010r. 21:22  
Cytuj
allegro chyba, z tego co zrozumiałem ale na stronie jest nr do niej, można dopytać jak i na maila... ja tak sie z nia kontaktuje... i jak ma coś to wysyła mi foty bo zmówiłem sobie u niej kilka rzeczy ok tak to przynajmniej nie muszę latać jak mi sie cos spodoba to mi odkłada do przymierzenia good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »