NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Co pokazać gościom w Stalówce,
~~Alik
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:22  
Cytuj
Pomóżcie. Przyjeżdżają do mnie goście z Anglii. Co im pokazac w Stalowej. Chcę się odwdzięczyć za ich goscinność i mam problem. U nas nic fajnego niema.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:22  
Cytuj

 
 
 
 
~~Burek
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:26  
Cytuj
Zaprowadź ich do Urzędu Miasta. Pozwiedzaja i wystarczy.

 
 
 
 
~~ale
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:29  
Cytuj
Niestety ale masz przechlapane - najlepiej weź ich do Krakowa!

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:34  
Cytuj
W Stalowej niczego ciekawego nie zobaczą, taki już urok naszego miasta, już lepiej zabierz ich do Sandomierza. Albo zabierz ich do jakiegoś pubu a jak się napiją, to wzorem angielskich turystów w Krakowie, pobiegają po mieście z gołą dupą i też będą mieli miłe wspomnienia smiech2

A teraz wiadomość do admina: do ku.wy nędzy zrób coś z tym je...ym logowaniem! Zalogowałem się, odznaczam opcję "zapamiętaj mnie", wchodzę na temat, chcę coś napisać a tu okazuje się, że nie jestem zalogowany! Tak mi się co prawda pierwszy raz zdarzyło, ale nie pierwszy raz się zdarza, że wchodząc ponownie na stronę pół godziny później okazuje się, że muszę się logować jeszcze raz!
Czy tylko ja tak mam czy inni logujący się też mają ten problem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~commonwealth
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:40  
Cytuj
Fajne sa w stw planeta arkadia muzeum COP basenik heh ale anglicy to tez zwylki ludzie NAjlepiej sie bawia w krakowie ostatnio mowia w mediach heh

 
 
 
 
~~daniel
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Niestety ale masz przechlapane - najlepiej weź ich do Krakowa!

krakow to juz przezytek, za wysokie ceny jak dla gosci zagranicznych i jakosc niska nawet jak dla polaka. Anglicy, Amerykanie wracaja do Pragi. Chcesz im cos pokazac ? pokaz mi Bieszczady czyli najpiekniejsze gory w Polsce

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 12:09  
Cytuj
CYTAT
pokaz im Bieszczady czyli najpiekniejsze gory w Polsce


Brawo za wyczucie estetyczne good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
U nas nic fajnego niema.


Może nie to że nie ma nic jezyk ale jeden dzien wystarczy na zwiedzenie wszystkiego, wiec może jeśli goście przyjeżdzają na pare dni to calodniowa wycieczka - wspomniany już tu Sandomierz lub Baranów.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 13:09  
Cytuj
Do Ahmeda na kebab ! good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 16:11  
Cytuj
Z tym Sandomierzem to nie przesadzajcie - dziura jakich mało!

 
 
 
 
~~peggy
ff
Wysłany: 24 Wrz 2008r. 17:02  
Cytuj
weż ich na rondo obok hali targowej - zobaczą jak przez łańcuchy łażą barany

 
 
 
 
~~wytrwały żbik
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 13:13  
Cytuj
wez ih do Klasztosu Brai Mniejszyh Kapuynów

 
 
 
 
~~rv-d2
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 19:50  
Cytuj
Piknik industrialny. Mogą zagrać z robotem z AGH w szachy. Politechnika Krakowska tez przywiezie 5 robotów. No i Balonowe Babie Lato.

 
 
 
 
~~kibol
ff
Wysłany: 25 Wrz 2008r. 21:00  
Cytuj
zaprowadz ich na mecz - najlepiej siary i stali poczuja sie jak u siebie 10-15 lat temu i z atrakcjami bedzie w puche moga zarobic , pala od gliniarza itp.

 
 
 
 
~~ cycu
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 00:50  
Cytuj
Pomijajac "znajomosc" tematu przez powyżej wpisanego to... rzeczywiście na mecz ich zabrać możesz, czemu nie ;)
Dla nich taki mecz to będzie egzotyka, ale jeśli interesuje ich piłka to pomysł jak najbardziej trafny.
Poza tym piknik industrialny jak najbardziej.
Wieczorem jakas barówa, potem klub.
Jeśli chcą poobcować z wyższą kulturą lub zabytkami to pokaż im choćby: klasztor kapucynów, kościół w Rozwadowie czy też kościół Św Floriana. Poza tym wystawa w szkole "pod basenem" podajże "COP dla przyszłosci" się ona zwie, oraz wystawa zdjęć Stalowej Woli pod kinem Ballada.
Wszystko zależy upodobań gości.

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 16:05  
Cytuj
ja bym zabral na grzyby :] na wyspach takich atrakcji raczej nie ma :] krakow to chyba koniecznie, poza tym moze krzyztopor ? w sumie niedaleko, same ruiny bez fajerwerkow ale historia przyjemna, lekka i w glowie zostanie :]z wieczora jakie piwo, w alternatywach miejsce pewnie bedzie :p

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 16:08  
Cytuj
Na stadion umiech, pokazać jakie są stadiony na zapleczu ekstraklasy umiech

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 16:41  
Cytuj
Z tymi grzybami to bym sobie odpuścił raczej, nie zrozumią i szybko się znudzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 18:39  
Cytuj
jak dla mnie super atrakcja idziemy zbierac grzyby bo nie bedzie obiadu i ch ... poczuliby sie prawie jak jaskiniowcy ^^, jakby troche jadalnych znalezli i zjedli to frajde by mieli jezyk

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ahal
ff
Wysłany: 26 Wrz 2008r. 19:24  
Cytuj
zaprowadź ich na rondo i powiedz że dokładnie tutaj jest centrum Polski. Na pewno łykną

 
 
 
 
~~zaq
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 16:40  
Cytuj
Balonowe Babie Lato. !!!
Niech tylkota impreza odzyska dawną świetność!

 
 
 
 
~~ cycu
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 17:19  
Cytuj
Rzeczywiście kiedyś imprezy balonowe to było "COŚ"
Jako dzieciak wstawało się specjalnie wcześniej, żeby z perspektywy balkonu pooglądać balony nad miastemjezyk

 
 
 
 
~~hhehee
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 22:30  
Cytuj
POKAŻ MU, ŻE JAK BĘDZIE NIEGRZECZNY I ZBARANIEJE NA PUNKCIE NASZYCH SEKS BLONDYNEK I ZAMIESZKA W STALOWEJ ZMUSZONY BĘDZIE DO PRACY W UNIWHEEL, ALUTEC LUB ATS.... A SAMO PRZEZ SIĘ MU PRZEJDZIE ODWIEDZAĆ NASZA ZAPIŹDZIAŁA MIEJSCOWOŚĆ - WICHURĘ ...HEHHEE:wśceikły:... pozdrawiam forumowiczów ...

 
 
 
 
~~krowa
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 23:00  
Cytuj
zabierz ich w sobote na hale na zlot wiechci

 
 
 
 
~~prześmiewca
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 00:59  
Cytuj
CYTAT
POKAŻ MU, ŻE JAK BĘDZIE NIEGRZECZNY I ZBARANIEJE NA PUNKCIE NASZYCH SEKS BLONDYNEK I ZAMIESZKA W STALOWEJ ZMUSZONY BĘDZIE DO PRACY W UNIWHEEL, ALUTEC LUB ATS.... A SAMO PRZEZ SIĘ MU PRZEJDZIE ODWIEDZAĆ NASZA ZAPIŹDZIAŁA MIEJSCOWOŚĆ - WICHURĘ ...HEHHEE:wśceikły:... pozdrawiam forumowiczów ...

Ta, dość już wyzysku, zniszczyć, całą strefę przemysłową, która nie pozostaje neutralna na nasze środowisko, a wszystkim nam się będzie zyło lepiej i już nikt nie będziemusiał pracować w UNIWHEEL, ALUTEC, ATS. Zniszczyć! Zaorać!

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »