NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Opowieść,
~~Migo
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 11:15  
Cytuj
Pewien mężczyzna przechadzał się nad oceanem w Kalifornii i znalazł na plaży starą lampę. Podniósł ją, potarł - a z jej wnętrza wyskoczył dżin. Olśniewająco piękny duch powiedział:
- Dziękuję ci, dobry panie, że uwolniłeś mnie z tej lampy. Wypowiedz jakiekolwiek życzenie, a ja je spełnię.
Mężczyzna zastanowił się przez chwilę i rzekł:
- Zawsze chciałem pojechać na Hawaje, ale boję się latać. Na statku cierpię okropnie na chorobę morską. Czy mógłbyś zbudować autostradę od mojego nadmorskiego domu aż na Hawaje?
Dżin się roześmiał.
- To nie możliwe. Pomyśl tylko o problemach technicznych. Jak mam zbudować podpory sięgające dna Oceanu Spokojnego? Jakże olbrzymie ilości stali i betonu pochłonęłaby taka budowa, jakże wielkim wyzwaniem byłaby pod względem logistycznym. Wypowiedz inne życzenie.
Mężczyzna zamyślił się i w końcu powiedział:
- Moja żona uważa, że jestem mało wrażliwy. Pomóż mi naprawdę zrozumieć kobiety. Dlaczego płaczą, kiedy są szczęśliwe? Dlaczego tak często i bez widocznego powodu zmienia się ich nastrój. Spraw, abym dobrze rozumiał kobiety.
Dżin spojrzał na mężczyznę i powiedział:
- Ta autostrada... to mają być cztery pasy ruchu, czy może wystarczą ci dwa?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 11:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~Łał
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 16:50  
Cytuj
Ludzie, to niesamowite!

 
 
 
 
~~Don
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 21:27  
Cytuj
Ale ekstra. Super.

 
 
 
 
~~kobieta
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 21:44  
Cytuj
Migo, to jest piękne i prawdziweumiech Brawo!!!

 
 
 
 
~~anet
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 07:26  
Cytuj
hehehe duzo w tym prawdy umiech

 
 
 
 
~~doradca
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 07:34  
Cytuj
goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 10:10  
Cytuj
Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwolona prędkość we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego
samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo
jazdy i powiedział:
- To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, wiec jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie na swoja ucieczkę, pozwolę panu odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział:
- W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać.
- Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.
smiech2smiech2

 
 
 
 
~~Surinoks
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwolona prędkość we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego
samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo
jazdy i powiedział:
- To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, wiec jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie na swoja ucieczkę, pozwolę panu odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział:
- W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać.
- Życzę miłego weekendu - powiedział policjant.
smiech2smiech2


Poziom intektualny autora pozostawiamy ocenie czytelników.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 10:47  
Cytuj
Dziękuję za możliwość oceny i korzystając niej poziom intelektualny autora oceniam wyżej od twojego ~Surinoks smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 10:52  
Cytuj
Pełno jest takich kawałów o żonach, teściowych itd.
Chłopy, w jakim celu zatem się żenicie? Nie żenić się i nie będzie takich problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 11:13  
Cytuj
No cóż.. jak widzisz Echelon, niektórzy po prostu nie są w stanie zrozumieć kawału innego niż przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba good A po co się żenimy Prawdziwy? Po to, żeby mieć o czym kawały opowiadać ;)

 
 
 
 
~~Do roboty
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 12:05  
Cytuj
CYTAT
Dziękuję za możliwość oceny i korzystając niej poziom intelektualny autora oceniam wyżej od twojego ~Surinoks smiech2


Piękna być polska język. I jaka wykształcona pisarz.

 
 
 
 
~~School
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
No cóż.. jak widzisz Echelon, niektórzy po prostu nie są w stanie zrozumieć kawału innego niż przychodzi baba do lekarza a lekarz też baba good A po co się żenimy Prawdziwy? Po to, żeby mieć o czym kawały opowiadać ;)


Oto nie-rozumienie istoty małżeństwa i rodziny.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 12:31  
Cytuj
Ktoś w jakiejś książce napisał, że ludzi bez poczucia humoru nie można traktować poważnie. I taki też jest mój stosunek do ~Surinoksa czy prawdziwego oryginalnego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 12:59  
Cytuj
A ja myślę, że w ogóle żeby wypowiadać się na jakiekolwiek tematy to trzeba mieć dzieci. Bo inaczej to gówno się wie o życiu (patrz księża itp.)! good

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 13:17  
Cytuj
Na pewno aby zrozumieć dowcipy takie jak w tym temacie niektórzy ze słabą wyobraźnią i dużą napinką powinni być żonaci/mężatkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~doradca
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 14:12  
Cytuj
a żeby zrozumieć dowcipy o księżach to co, trzeba zostać księdzem?umiech

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 14:19  
Cytuj
A żeby zrozumieć i śmiać się z dowcipów o idiotach, trzeba być... ? Zaskakujące... i niesamowite. Freud by się uśmiał ;)

 
 
 
 
~~doradca
ff
Wysłany: 1 Paź 2008r. 14:30  
Cytuj
w knajpie przy stoliku, pijąc drina siedi facet, przy sąsiednim stoliku siedzą trzy blondynki, w pewnym momencie facet pyta czy opowiedzieć dowcip o blondynce, na to jedna z nich odpowiada: ja bardzo dobrze umiem się bić, jedna z moich koleżanek jest mistrzynią w zapasach, a druga mistrzynią w kick boxingu, więc jak chcesz to opowiadaj, na co facet: a dziękuję nie skorzystam, nie mam zamiaru tłumaczyć tego samego trzy razyumiech

ps. jeżeli ktoś nie zrozumiał to na blond proszę się przefarbowaćumiech
pozdrawiam

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »