NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Mechanik samochodowy,
~~rsa_w
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 17:57  
Cytuj
CYTAT

Właśnie!
Gościu powinieneś się leczyć albo wykładać na uniwerku. Podniecasz się samochodami i usterkami jak dzieciak zaglądający przez szybę do auta na prędkościomierz.
Weź żonę czy dziewczynę do kina a nie onanizujesz się przy samochodach.
Wyluzuj trochę bo zwarujesz(zakładając oczywiście że jeszcze nie zwariowałeś).
Jest robota i trzeba ją zrobić a nie filozofować. Nie tylko ty jeden masz pojęcie o nowinkach technicznych i typowych usterkach więc przestań szpanować i weź się za robotę.:zzz:


fajnie i zabawne - ale to nic nie wnosi konkretnego do sprawy. A mówimy o rzeczach które rzutuja na nasze bezpiecześntwo - zdrowie, a niekiedy życie.

CYTAT
nie wszyscy panie zzTop jesteśmy z miasta i nie wszyscy jesteśmy facetami , większość tu piszących inteligentów to buractwo co jeżdzi ślicznymi furmankami a za naprawe w warsztacie chce zapłacić 40zł.

kowal jak masz chwile to podlicz może rsa za tą linke 3zł
a potem
zus,podatek,vat,narzędzia,pip,pup,pih .. ile to będzie ???

przepraszam - nigdzie w tym wątku nie nawiązywałem do kosztów napraw, czy kosztów usług świadczonych. To z tą linką było luźnym nawiązaniem do postu kolegi który napomniał że w ASO wymieniają cały czytnik kart za 1500 a on to może zrobić taniej.

ja jestem zdania że płaci się za wiedzę nie za robotę ... a czasem się niektórzy dziwią że za 10 min skasował 200 zł. Miał prawo - wiedział jak to zrobić. Z wielką przyjemnościa aplace komus stawkę większą, znacznie większą niż średnia przyjeta - ale chciał bym być zadowolony z pracy.


CYTAT
Ja Cię gotować nie uczę ,więc nie ucz mnie aut naprawiać

nie znam się na samochodach. i nikogo nie uczę naprawiać - nie taka moja rola, nie taki mój zawód. Ale nóż mi się w kieszeni otwiera, jak ktoś GWAŁCI PODSTAWOWE PRAWA, PODSTAWOWE ZASADY jakie OGÓLNIE OBOWIĄZUJA.
Nie wnikam jak ktoś stawia diagnoze, czy robi to na ucho, czy oko - byle robił to DOBRZE, i przestrzegając PODSTAWOWYCH ZASAD. A taką podstawową ... to czasem wziąć do łapki dynamometr, smar miedziowy, szmatke ... jak zalecają to wymienić śrubę, czy nakrętkę ...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 17:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~MECH
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 18:18  
Cytuj
do RSA ZDAŁES EGZAMIN W TYM PRZYPADKU NA PIATKĘ(To z tą linką było luźnym nawiązaniem do postu kolegi który napomniał że w ASO wymieniają cały czytnik kart za 1500 a on to może zrobić taniej.

U MNIE TEN CZYTNIK NAPRAWIAM ZA 100ZŁ

 
 
 
 
~~MECH
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 18:19  
Cytuj
I JESZCZE JEDNO KLEJE TEŻ MAMY DOBRZE DOBRANE NIKT NIE WRÓCIŁ PO NAPRAWIE.

 
 
 
 
~~przypał
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
kumpel polecil mi goscia na brandwicy. GONDEK.. tak mi naprawil samochod ze na drugi dzien poszedl znow do naprawy słyszałem ze to partacz a nie mechanik .:wśceikły:


Musisz BARDZO dobrze go znać, skoro bezbłędnie piszesz nazwisko, ktoś pierwszy-lepszy napisałby GąDEK ( tak jak słyszy ), czyżby dobry kolega ??? smiech2

...i przez pomówienia można mieć nieprzyjemności, a w necie nie jest się anonimowym, tak jak mogłoby się wydawać( mówi ci coś - IP komputera?? ),więc jak się rzuca nazwiskami, to trzeba się liczyć z konsekwencjami :blee:

 
 
 
 
~~aaa
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:42  
Cytuj
Szanowny kolego qwerty_stw.
Pomysł strony do bani, zamknij to szybciej niż założyłeś.
Albo załóż jeszcze forum żeby można było komuś nawymyślac,że
nie smakował hamburger albo w drożdzówce było za mało dżemu.
Do bani kolego do bani..........

 
 
 
 
~~o!losie
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:57  
Cytuj
Zgadzam się!!!!
W pierwszym poście pan quwerty niby chce się kogoś poradzić, a 2 posty dalej reklamuje pana Adama, w trzecim, czy czwartym najeżdża na Bosch Service. Co Panie qwerty, dostał pan nagłego olśnienia???? Obleśny pomysł na oczernianie konkurencjineutralny
Nieetycznechytry

 
 
 
 
~~Laguna
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 21:12  
Cytuj
Drogi Panie ~rsa_w po przeczytaniu tego forum jestem przerażony, zakupiłem ostatnio wspaniałe auto właśnie lagunę II
miałem oddać ją do przeglądu, a tu sami gwałciciele 90%, jak tu trafić do tej dziesiątki co mi mojego samochodziku nie zgwałcą, bo jak mi który moją Lagun kę w wydech stuknie to ja nie wiem.
A teraz na poważnie nie wiem skąd spadłeś Panie ~rsa_w, ale mocno musiałeś się jebnąć, może i wiesz coś na temat laguny(na forach laguny można wszystko wyczytać), ale takie pierdoły co piszesz to się płakać chce, na temat tych kluczy dynamometrycznych że nie wiemy w jakich momentach ich używać, albo że w ogóle ich nie mamy, tylko same młotki, przecinaki, a na temat diagnostyki to już prawie nic nie wiemy, po prostu w Stalowej Woli nie ma dobrych mechaników tylko sami gwałciciele.To ja się teraz pytam do ciężkiej cholery gdzie ci wszyscy ludzie z okolicy naprawiają te samochody?Bo jak u gwałcicieli to połowa już dawno powinna nie żyć, z powodu źle wykonanej naprawy.A jak jesteś takim specjalistą od chemii, fizyki, kinetyki,dynamiki itp. to otwórz warsztat trutniu i wtedy zobaczysz jaka jest różnica pomiędzy teorią a praktyką. :wśceikły:

 
 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 21:51  
Cytuj
ja 4 latka temu trafilem na takiego gwalciciela w polmozbycie :]cos z hamulcem mialem z tylu, pan mi tak auto poskladal ze 40 km od stalowej rozerwalo mi beben i odpadlo kolo :], jezeli ktos chce robic auto w ASO, to lepiej udac sie bezposrednio na warsztat i dogadac z mechanikiem na naprawe po robocie :] oczywiscie mowa o kliencie indywidualnym :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~12345
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 21:56  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Dodam tylko tyle, odnośnie wpisu MAM :
Albo odstaw to co bierzesz, albo zacznij coś braćsmiech2


Nie odzywaj się Kobieto jak meżczyźni rozmawiają.
Ja Cię gotować nie uczę ,więc nie ucz mnie aut naprawiaćzakochanyjezyk






To ja tu bronię stalowowolskich mechaników jak doktor Queen...,ech idę chyba GOTOWAć :zły::zły::zły:

Bede bral cie w aucie cie ehe i rznol twoje dupsko...

 
 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 23:00  
Cytuj
Powiem wam ze pomysl na posta po mojemu bardzo dobry lecz niestety poszedl nie w ta strone.

Poczytajcie dokladnie i zobaczycie ze na temat BOSCH SERVICE nie pisze ani slowa gdyz nie mialem z nimi stycznosci a Pana Adama polecam bo serwisuje u niego swoje auto i jestem zadowolony. A wlasnie ku temu mial istniec ten post gdzie pojechac ze swoim autkiem a gdzie nie a nie po to byscie sie przekomarzali czy mechanik to mechanik czy juz fizyk cemik moze ginekolog.

Ludzie forum jest forum i wydaje mi sie ze tematy zaklada sie po cos aby isc w tym kierunku a nie pisac bezmyslnie co kto chce.

Pozdrawiam was wszystkich i jak mowie temat posta z zalozenia byl ciutke inny bo nadal naprzyklad nie wiem gdzie sie udac z drugim samochodem ale za to wiem ile zaplace jak mi sie kiedys laguna popsuje ktorej jeszcze nie mam i miec pewno nie bede.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 267
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 23:04  
Cytuj
BTW kloccie sie dalej tutaj w tym poscie i nie przenoscie sie nigdzie indziej. POwstal drugi post o bardzo podobnej nazwie i jak na razie idzie w dobra strone i mam nadzieje ze tak zostanie.

Powodzenia i ciesze sie ze udalo mi sie wam stworzyc temat do plotkowania i wyrazania swojej WIEDZY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~żona mechanika
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 08:45  
Cytuj
DO 12345:
Zerżnij sobie rurę wydechową od Fiata Pandy cool -to jest coś twojego pokroju

Wypowiedź dupka 12345 pokazuje poziom tego forum

 
 
 
 
~~ZEUS
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 09:02  
Cytuj
Oj Wy dzieci (nie)kochane! Przestańcie sie wreszcie klocic, moze dajcie sobie po razie, a nie ble... ble... ble...bla... wylewacie tu swoje madrosci. Idzcie sie moze troche przewietrzyc, dzis takie fajne rzeskie powietrze, to Wam pomoze, a jak nie... to kubel zimnej wody na glowke proponuje.
Zycze sukcesow good

 
 
 
 
~~JOLA
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się!!!!
W pierwszym poście pan quwerty niby chce się kogoś poradzić, a 2 posty dalej reklamuje pana Adama, w trzecim, czy czwartym najeżdża na Bosch Service. Co Panie qwerty, dostał pan nagłego olśnienia???? Obleśny pomysł na oczernianie konkurencjineutralny
Nieetycznechytry


ZGADZAM SIE Z TYM W 100%BYŁAM W BOSCH SERVICE I NAPEWNO TAM JESZCE POJADE.KONKRETNI GOSCIE I MAJA WIEDZE WTYM TEMACIE.POZDRAWIAM

 
 
 
 
~~mam
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Właśnie!
Gościu powinieneś się leczyć albo wykładać na uniwerku. Podniecasz się samochodami i usterkami jak dzieciak zaglądający przez szybę do auta na prędkościomierz.
Weź żonę czy dziewczynę do kina a nie onanizujesz się przy samochodach.
Wyluzuj trochę bo zwarujesz(zakładając oczywiście że jeszcze nie zwariowałeś).
Jest robota i trzeba ją zrobić a nie filozofować. Nie tylko ty jeden masz pojęcie o nowinkach technicznych i typowych usterkach więc przestań szpanować i weź się za robotę.:zzz:


fajnie i zabawne - ale to nic nie wnosi konkretnego do sprawy. A mówimy o rzeczach które rzutuja na nasze bezpiecześntwo - zdrowie, a niekiedy życie.

CYTAT
nie wszyscy panie zzTop jesteśmy z miasta i nie wszyscy jesteśmy facetami , większość tu piszących inteligentów to buractwo co jeżdzi ślicznymi furmankami a za naprawe w warsztacie chce zapłacić 40zł.

kowal jak masz chwile to podlicz może rsa za tą linke 3zł
a potem
zus,podatek,vat,narzędzia,pip,pup,pih .. ile to będzie ???

przepraszam - nigdzie w tym wątku nie nawiązywałem do kosztów napraw, czy kosztów usług świadczonych. To z tą linką było luźnym nawiązaniem do postu kolegi który napomniał że w ASO wymieniają cały czytnik kart za 1500 a on to może zrobić taniej.

ja jestem zdania że płaci się za wiedzę nie za robotę ... a czasem się niektórzy dziwią że za 10 min skasował 200 zł. Miał prawo - wiedział jak to zrobić. Z wielką przyjemnościa aplace komus stawkę większą, znacznie większą niż średnia przyjeta - ale chciał bym być zadowolony z pracy.


CYTAT
Ja Cię gotować nie uczę ,więc nie ucz mnie aut naprawiać

nie znam się na samochodach. i nikogo nie uczę naprawiać - nie taka moja rola, nie taki mój zawód. Ale nóż mi się w kieszeni otwiera, jak ktoś GWAŁCI PODSTAWOWE PRAWA, PODSTAWOWE ZASADY jakie OGÓLNIE OBOWIĄZUJA.
Nie wnikam jak ktoś stawia diagnoze, czy robi to na ucho, czy oko - byle robił to DOBRZE, i przestrzegając PODSTAWOWYCH ZASAD. A taką podstawową ... to czasem wziąć do łapki dynamometr, smar miedziowy, szmatke ... jak zalecają to wymienić śrubę, czy nakrętkę ...

 
 
 
 
~~mam
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 13:40  
Cytuj
RSA To jednak potwierdza moje przypuszczenie -jesteś baaaardzo chory.
I muszę Cię zmartwić -na głupotę jeszcze lekarstwa nie wymyślono.
Może tak otwórz hurtownię kluczy dynamometrycznych a nie takie pierdoły opowiadasz.
Proponuję, zmień też forum na elektroda.pl-tam jest więcej takich oszołomów.:szok::szok::szok:

 
 
 
 
~~kaczyński
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 18:37  
Cytuj
Z wielką przyjemnościa aplace komus stawkę większą, znacznie większą niż średnia przyjeta - ale chciał bym być zadowolony z pracy.

Chcieć to sobie możesz.
Bardzo podoba mi się to forum, jak przychodze do autoexpresu to zastanawiam się kto jest żona mechanika , kto rsa , kto mam itd.. a niby wszyscy się znają.
W Stalowej są najlepsze warsztaty zaraz po Brandwicy.

 
 
 
 
~~kaczyński
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 18:53  
Cytuj
Tak , tak osobiście polecam pana G. z Brandwicy i nie jet to pan Adam ani pan Tomek tylko pan Krzysio , wie do czego służy klucz dynamometryczny i zawsze może go użyć a jeśli nie podoba się to któremuś inteligeńcikowi to niech sobie sam wymienia olej pod blokiem. Dla mnie najlepszy warsztat to Brandwica nazwa się chyba Gabmot.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 19:08  
Cytuj
Pukalak nr.1.bosch service jest dobry w konkursach...na czas.

 
 
 
 
~~wypłoszony
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 19:15  
Cytuj
Najpierw stajnia pana Adama, potem reszta!!

 
 
 
 
~~klaj
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 19:34  
Cytuj
Na drodze do TBG jest warsztat samochodowy(na przeciwko VW)
obsluga pozostawia wiele do zyczenia zanim podejda do klieta,ktory chce u nich naprawic auto minie jkies 30 minut a jak juz czlowieka zauwaza to czekaja az sie do nich podejdzie i trzeba sie przeciskac pomiedzy wiszacymi samochodami.
bylem dwa razy i po 15 minutach oczekiwania na zainteresowanie z ich strony udalem sie w droge powrotna.
szkoda gadac.Jezeli kto nie ma pojecia na temat samochodu trzeda uwazac bo fajnych sum zadaja a naprawe!!

 
 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 20:09  
Cytuj
A czemu taka cisza naforum MECHANIK II.

 
 
 
 
~~rsa_w
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 20:11  
Cytuj
jednak jesteście nie reformowali. Możesz mnie nazywać jak chcesz ... naprawdę mi to rybka - bo nikomu nie dam nic poważnego w aucie zrobić - Ale proszę Was w imieniu innych - byście tak nie bagatelizowałi jak to mówicie "teorii" ...

CYTAT
Może tak otwórz hurtownię kluczy dynamometrycznych a nie takie pierdoły opowiadasz.
Proponuję, zmień też forum na elektroda.pl-tam jest więcej takich oszołomów.szookszookszook


trafnie zauważyłeś - a wiesz czemu na elektroda jest więcej takich oszołomów ? bo to forum specjllistyczne - znakomita większość tam osób ma wiedzę ... teorię, popartą praktyką ... Tam nie wejdzie "gwałciciel" bo nie ma po co ... ajak wejdzie to go zlinczuja smiech2smiech2smiech2


CYTAT
Drogi Panie ~rsa_w po przeczytaniu tego forum jestem przerażony, zakupiłem ostatnio wspaniałe auto właśnie lagunę II
miałem oddać ją do przeglądu, a tu sami gwałciciele 90%, jak tu trafić do tej dziesiątki co mi mojego samochodziku nie zgwałcą, bo jak mi który moją Lagun kę w wydech stuknie to ja nie wiem.
A teraz na poważnie nie wiem skąd spadłeś Panie ~rsa_w, ale mocno musiałeś się jebnąć, może i wiesz coś na temat laguny(na forach laguny można wszystko wyczytać), ale takie pierdoły co piszesz to się płakać chce, na temat tych kluczy dynamometrycznych że nie wiemy w jakich momentach ich używać, albo że w ogóle ich nie mamy, tylko same młotki, przecinaki, a na temat diagnostyki to już prawie nic nie wiemy, po prostu w Stalowej Woli nie ma dobrych mechaników tylko sami gwałciciele.To ja się teraz pytam do ciężkiej cholery gdzie ci wszyscy ludzie z okolicy naprawiają te samochody?Bo jak u gwałcicieli to połowa już dawno powinna nie żyć, z powodu źle wykonanej naprawy.A jak jesteś takim specjalistą od chemii, fizyki, kinetyki,dynamiki itp. to otwórz warsztat trutniu i wtedy zobaczysz jaka jest różnica pomiędzy teorią a praktyką.


nie wiedziałem że dynamometr wywołuje aż taki popłoch ?! parzy czy jak ?!

 
 
 
 
~~miecio
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 20:13  
Cytuj
CYTAT
Pukalak nr.1.bosch service jest dobry w konkursach...na czas.


Znowu pojawił się jakis mądry inaczej. Co masz na myśli tak pisząć?

 
 
 
 
~~MANIU
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Pukalak nr.1.bosch service jest dobry w konkursach...na czas.


Znowu pojawił się jakis mądry inaczej. Co masz na myśli tak pisząć?


SKORO WYGRYWAJĄ KONKURSY TO CHYBA DOBRZE DLA NASZEGO MIASTA W SKALI POLSKI.WYGRANEJ TAKIEJ SIĘ NIE KUPUJE TYLKO ZDOBYWA WIEDZA DUŻĄ WIEDZĄ.!!!!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »