NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Co tam w stalowej słychać?,
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 00:10  
Cytuj
Ja, w sensie - picza i Jelon, w sensie - jelon, prosimy o zdanie relacji normalnych obywateli stalówki, co tam się u nas dzieje? Echelonie, drogi Edwardzie. Liczymy na Was. Zdrówko.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 00:10  
Cytuj

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 00:11  
Cytuj
Włacha Panowie, prosimy o relację ! good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 00:40  
Cytuj
Aaa, nie chce mi się pisać... :-:

 
 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 08:34  
Cytuj
Oj dzieje się dzieje. Balony latają nad głowami, strzelają pociskami na 8 tyś za sztukę, sprzedają po kawałku Huty (tym razem ZZM), radnemu Nowakowi dali tylko pół etatu w komisji ds. orzekania o niepełnosprawności (bezczelność - cały się należał good )
Poza tym to wszyscy robią wielką tajemnicę z firmy BagPak co się rozłożyła na miejsce Nowego Stylu.

A właśnie uciekinierzy. U nas grzybów dostatek a Wy w stolicy to tylko na ścianach możecie nazbierać umiech
Nasi dzielni policjanci złapali 4 grzybiarzy.
Bezczelni chłopcy zbierali grzybki a pełni glorii Struże Prawa z dumnie podniesionymi słowami zakuli ich i zabrali wszystko co nazbierali.
Zabrali im ponad 50 sztuk. W głowie się nie mieści co ta dzisiejsza młodzież robi ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 10:39  
Cytuj
A poza tym co napisał buurek to wszystko po staremu - prawdziwy oryginalny przy okazji informacji i zgarnięciu kolesi, którzy zbierali grzybki stwierdził, że skoro grzybki są zakazane to i wóda powinna być, bo tak samo uzależnia i żadne wyjątki nie mają prawa bytu; a tak w ogóle to w Holandii narkotyki, eutanazja i aborcja są dozwolone i dzięki temu ilość incydentów z nimi związana spadła.
Poza tym jak możecie zauważyć jakiś trol-kretyn tworzy co i rusz nowe tematy odnośnie biura poselskiego i Volkswagena posła Błądka. Jednym słowem na forum toczy się dyskusja na najżwyszym poziomie :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 10:46  
Cytuj
Oczywiście jest też kilka normalnych dyskusji, za które trzeba podziękować adminowi, że jeszcze ich nie zdjął bo jemu chyba najbardziej podobają się te napinkowe. Ale na szczęście chłop zna wartość pluralizmu w poglądach i preferencjach co do tematów do wymiany zdań smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 17:59  
Cytuj
A patrząc na godzinę, w której założyliście temat to tam w Warszawie był chyba środek imprezy :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 22:50  
Cytuj
Można tak powiedzieć ;P

Echelon ujawnij mi się na PW, bo Ty wiesz kto ja, a ja nie wiem kto Ty ;P good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2008r. 22:51  
Cytuj
Jak zabronią wódy, to co my tu będziemy robili? ;D Dzięki chłopaki za informacje. Grzyba na ścianie nie mamy, kwadrat się trafił na pełnym kozaku. Drogi prawdziwku, też już prawie jestem dziennikarzem! Mam nawet studencką legitymację prasową! ;)

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 10:16  
Cytuj
Jelonku mogę się domyślać kim jesteś ty lub picza, ale pewności nie mam. Chętnie bym napisał do ciebie na pw żeby zweryfikować moje domysły gdyby tylko ono działało (ukłon w stronę admina). Podaj maila na mój kontakt: echelon_(at)_stalowemiasto.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 10:32  
Cytuj
CYTAT
Jak zabronią wódy, to co my tu będziemy robili? ;D Dzięki chłopaki za informacje. Grzyba na ścianie nie mamy, kwadrat się trafił na pełnym kozaku. Drogi prawdziwku, też już prawie jestem dziennikarzem! Mam nawet studencką legitymację prasową! ;)


Dlaczego Polak jest taki rozpity? Nie można się bawić bez wódy? To chyba prawda, co mówią o nas za granicą od lat, że jesteśmy pijaki, ku.wy i złodzieje. Idąc ulicą w Stalowej Woli i mijając ludzi, co 3 facet "pachnie" alkoholem na odległość. Kobiety także coraz częściej piją. Tak nie lubimy Rosjan, a praktycznie się od nich nie różnimy.

PS. Ja mam zawodową legitymację dziennikarską. umiech
Cieszysz się z tych studiów, z dyplomu, który zdobędziesz, a potem zobaczysz, jakie to środowisko dziennikarskie jest wredne. Jak się wzajemnie podgryzają i sobie świnie podkładają, niezależnie czy to prasa, radio czy telewizja, a nawet Internet. Dlatego mi się już znudziło zajmowanie się tym rzemiosłem. Szkoda zdrowia, nerwów, życie jest piękne. Różne miernoty przez różne koneksje polityczne są na stołkach i wydaje im się, że pozjadały wszystkie rozumy. 20 osób mówi co innego, a 1 miernota się upiera przy swoim. Komuna nie upadła, przynajmniej w mediach. I to tych państwowych jak i prywatnych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 11:07  
Cytuj
Prawdziwy za tobą tak w Niemczech wołają smiech2? No to masz przewalone. I ciekawe wśród jakich ludzi się kręcisz skoro co trzeci śmierdzi ci wódą.
A w jakiej gazecie pisałeś? W szkolnej może smiech2? I sam odszedłeś czy cię wywalili za pisanie głupot?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwy za tobą tak w Niemczech wołają smiech2? No to masz przewalone. I ciekawe wśród jakich ludzi się kręcisz skoro co trzeci śmierdzi ci wódą.
A w jakiej gazecie pisałeś? W szkolnej może smiech2? I sam odszedłeś czy cię wywalili za pisanie głupot?


Po prostu, nie pasuję do polactwa, które mnie otacza. Dzieciaku, umiesz czytać? Jeśli piszę, że zawodowo, to chyba nie w szkole. I nikt mnie nie wywalił, tylko nie potrafię współpracować z miernotami. A wódą śmierdzi na ulicy Stalowej Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 12:15  
Cytuj
Pytanie do forumowiczów: czy wam też co trzeci wódą śmierdzi, czy nie tylko jam mam słaby węch? Skoro śmierdzi na ulicach, to musicie przyjąć, że również od wielu was musi walić.

CYTAT
Po prostu, nie pasuję do polactwa


Czuję tutaj twórczość Ziemkiewicza, choć nie podzielam jego opinii, to dobrze przynajmniej, że jakąś publicystykę znasz. Gorzej, że sam nie potrafisz wyjść poza napinkę.

Skoro z miernotami nie potrafisz współpracować to czemu nie pracujesz z prawdziwymi dziennikarzami i redakcjami? Tak po prostu przekwalifikowałeś się? Czy może z tobą nikt nie może pracować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 12:24  
Cytuj
CYTAT
Skoro z miernotami nie potrafisz współpracować to czemu nie pracujesz z prawdziwymi dziennikarzami i redakcjami? Tak po prostu przekwalifikowałeś się? Czy może z tobą nikt nie może pracować?


Znowu nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Napisałem,że 20 osób jest przeciw a 1 miernota na stołku blokuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »