NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Karaoke w Jokerze,
~~Zuza
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 17:48  
Cytuj
Kto prowadził karaoke w jokerze?? w miniona sobote prosze pomóżcie jesli wiecie

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Paź 2008r. 17:48  
Cytuj

 
 
 
 
~~Pezet
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Kto prowadził karaoke w jokerze?? w miniona sobote prosze pomóżcie jesli wiecie


Jak wyglądał???

 
 
 
 
~~sanjji
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 14:28  
Cytuj
CYTAT
Kto prowadził karaoke w jokerze?? w miniona sobote prosze pomóżcie jesli wiecie




WIEM ALE NIE POWIEM !! chytry

 
 
 
 
~~kali
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 22:13  
Cytuj
to ja moze napisze cos na temat wątku bo post autorki tematu nie ma z nim nic wspolnego.
karaoke w jokerze jest fatane. w ubiegla sobote mikrofon opanowala pewna krzycząca pani ktora chyba myslala ze na tym polega spiewanie. i tak ryczala piosenke za piosenką z pozycji siedzącej co uniemozliwialo relaksujaca konwersacje przy bro. zwracam sie z uprzejma prosba do obslugi o informowanie amatorow spiewu iz mikrofon jest włączony, dziala i nie trzeba ryczec. zeby glos brzmial ladnie i rozchodzil sie elegancko wystarczy wstac i spiąc pośladki.
mam nadzieje ze z czasem zwiekszy się repertuar i liczba uczestników, bo brakowalo mi tego typu imprez w naszym miasteczku.
RYCZENIU PIOSENEK MÓWIMY NIE!

 
 
 
 
~~Christopher
ff
Wysłany: 4 Paź 2008r. 23:15  
Cytuj
A ja tam byłem miód i wino piłem, ale nikogo ryczącego nie słyszałem, więc to chyba kwestia gustu, co do pytania autorki postu to niestety, stałym bywalcem Joker'a nie jestem więc nie pomogę

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~merkeep
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 02:04  
Cytuj
A ja to prowadziłem. A co?? Jakieś zażalenia? Dla zainteresowanych planujemy kolejne 10 października. Dla pewności jeszcze proszę pytać obsługę, bo wszystko może się zdarzyć. Co do uczestników to rzeczywiście przydałoby się więcej ludzi a urok karaoke jest taki, że nie zawsze się trafi na profesjonalistę i różnie to czasami wychodzi. Jednak w karaoke o to właśnie chodzi, żeby każdy spróbował. Repertuar mam naprawdę szeroki (ok.400 piosenek polskich i zagranicznych) a na liście znajdowała się zaledwie część. A co do autorki postu to w razie co można pisać na adres: merkeep_(at)_interia.pl, tylko proszę się najpierw przedstawić i powiedzieć o co chodzi. Nie mam zwyczaju na odpisywanie na anonimowe maile o wątpliwej pilności ;P Pozdrawiam i do zobaczenia najprędzej w Jockerze na imprezie!!

 
 
 
 
~~wszechwiedzący
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 14:32  
Cytuj
to ja proponuje organizatorom zrobić casting i dopuszczać do mikrofonu tylko tych których zdzierżą uszy kaliego i będzie po kłopocie

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 14:42  
Cytuj
Tak, karaoke powinno miec ograniczony dostep, tylko dla osob z wyksztalceniem muzyczno-wokalnym, potwierdzonymi zdolnosciami i certyfikatami.

Jezeli komus to karaoke naprawde przeszkadza, niech sobie wlaczy w domu tv, otworzy piwo i pusci vive - na jedno wyjdzie - w koncu inni ludzie tylko przeszkadzaja.

 
 
 
 
~~merkeep
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 14:44  
Cytuj
Dobry pomysł ale tylko w sytuacji jak będzie wystarczająco dużo chętnych. Moje uszy tez mają swoją granicę wytrzymałości. A w sytuacji 5 osób chętnych na ok. 4 godzinną imprezę to troszkę za mało. Więc następnym razem czekam na kolejkę do zapisywania się na śpiewanie.

 
 
 
 
~~merkeep
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 14:55  
Cytuj
Ale jak już wcześniej pisałem to impreza dla wszystkich gości. Więc parafrazując J. Stuhra "śpiewać każdy może..." udzielam głosu chętnym i każdy może spróbować bez względu na umiejętności.

 
 
 
 
~~Manix
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 15:07  
Cytuj
Fajne imprezy karaoke były w Czarnym Kocie na Porębach kto był to wie

 
 
 
 
~~merkeep
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 15:11  
Cytuj
Wiem i potwierdzam!

 
 
 
 
~~merkeep
ff
Wysłany: 5 Paź 2008r. 23:05  
Cytuj
Już teraz wiem, że plakaty będą reklamować dzień 17.10 jako kolejną imprezę karaoke. Serdecznie zapraszam. Liczę na du frekwencję i sporo chętnych do wspólnego śpiewania!! Postaram się o lepszy nastrój i organizację. Pozdrawiam!! W razie co proszę pisać na podanego wyżej maila lub pytać obsługę \"Jockera\"

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 00:54  
Cytuj
w Czarnym Kocie ja organizowałem Karaoke.
I nigdy nie miałem problemu z "ryczącymi" uczestnikami.
Jeśli ktoś przesadzał ze swoją barwą bądź co najlepsze z natężeniem swojego głosu, wyłączałem po prostu mikrofon.
Jeśli chodzi o całą filozofie prowadzenia tego typu imprez to nie trzeba specjalnych zdolności. Wystarczy odpowiednia gadka przez mikrofon, co by zachęcić klientele, bo wiadomo nie każdy jest tak śmiały po wypiciu paru bro umiech

 
 
 
 
~~merkeep
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 08:09  
Cytuj
I robiłeś super robotę w Kocie. Chyba trzeba będzie zastosować troszkę Twoich metod wychowawczych. Pozdrawiam!

 
 
 
 
~~Manix
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 10:08  
Cytuj
Jakon nie wiem czy to Ty organizowałeś wiem ze gość mial na imię Paweł i on z kolegą prowadział super imperzkę karaoke. bardzo dobry sprzęt naglasniający i super podkładziki. Więcej takich imprez by się przydało.

 
 
 
 
~~Manix
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 10:21  
Cytuj
CYTAT
Jakion nie wiem czy to Ty organizowałeś wiem ze gość mial na imię Paweł i on z kolegą prowadził super imprezkę karaoke. bardzo dobry sprzęt naglasniający i super podkładziki. Więcej takich imprez by się przydało.

 
 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Paź 2008r. 20:56  
Cytuj
A no właśnie popieram, śpiewać każdy może, a jak komuś nie pasuje zawsze można przenieść się do innego lokalu, albo zastąpić ową "ryczącą babę" i sprawdzić swoje zdolności wokalnejezyk. Szkoda, że ja nie mam za bardzo możliwości się tam wybrać bo "mikrofon byłby mój" smiech2smiech2smiech2, a ostrzegam -nie jestem po szkole muzycznej jezykjezykjezyk. Pozdrawiam wszystkich i gratuluje tym, którzy mają odwagę wyjść i zaśpiewać, bez względu na to czy potrafi czy nie - po to właśnie jest karaoke, w końcu to nie konkurs talentów. Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~AGA
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 09:20  
Cytuj
CYTAT
Kto prowadził karaoke w jokerze?? w miniona sobote prosze pomóżcie jesli wiecie


Ja wiem kto to jest ale nie wiem jak sie nazywa. Jest czesto w Jockerze. Mozna go tez spotka w szkole tanca u Kiszki.

 
 
 
 
~~rycząca baba
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 09:42  
Cytuj
to ja ryczałam i następnym razem też będę ryczeć i odpie.. się odemnie .Macie uszy z gumy i się nie znacie

 
 
 
 
~~Imprezka
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 11:45  
Cytuj
Poszukuję osoby do poprowadzenia imprezy karaoke. Kontakt na nr 694579627

 
 
 
 
~~Czarny Kot
ff
Wysłany: 7 Paź 2008r. 22:53  
Cytuj
A w Czarnym Kocie karaoke będzie 18.10.2008r prowadzone profesjonalnie przez te same osoby co zawsze, na sprawdzonym tam juz sprzęcie i repertuarze. Zapraszamy good

 
 
 
 
~~MAXIK
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 00:14  
Cytuj
w koncu Czarny Kot sie reaktywowal z karaoke. takich imprez jak tam nie ma nigdzie. koles z Jokera moze i dobrze spiewa ale nie umie stworzyc takiego klimatu, bo nie ma takiego sprzetu i gadanego. walimy do Kota!!!

 
 
 
 
~~Marynia
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 10:31  
Cytuj
Mam pytanie czy w Kocie będą tak jak kiedyś nagrody? Kiedyś tam portfel wygrałam, mam go do dziś.

 
 
 
 
~~:);0
ff
Wysłany: 8 Paź 2008r. 11:31  
Cytuj
W czarnym Kocie napewno bedzie Helloween!
Juz opd trzech lat tam sie odbywa.
Jest to jedyna w miescie impreza czysto tematyczna!
szczegóły w krótce.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »