NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Masz net w Stelli? Problem z prędkością, Zaglądnij tutaj
~~ńiezadowolony
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 11:36  
Cytuj
ja miałem neta ze stelli dobre 4 lata.. ale ostatnim czasem nie mogłem juz z nimi wytrzymac i zrezygnowałem.. zróbcie to samo... biora sporo kasy a nic od siebie nie dają tylko tyle zeby działało nie wazne jak

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 11:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 13:16  
Cytuj
zadowolony i to w 100%.przez 4,5 roku zadnych kłopotów z netem i tv.w Dianie np. z tv to byla tragedia.

 
 
 
 
~~redykt
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 14:19  
Cytuj
CYTAT
zadowolony i to w 100%.przez 4,5 roku zadnych kłopotów z netem i tv.w Dianie np. z tv to byla tragedia.



Chyba jestes ze Stelli haha ;D

Odkąd istnieje tv w DIANIE nie wiem czy 3 razy w trakcie burzy nie mialem kilku programow wiec nie wiem co tu wypisujesz mlotek

A net ze stelli faktycznie porazka moja kobieta ma w domu neta ze stelli i czlowieka moze szlak czasem trafic!

 
 
 
 
~~rafał
ff
Wysłany: 18 Sty 2009r. 16:12  
Cytuj
Ja mam net ze Stelli i nie mogę złego słowa powiedzieć, zarówno o tv i jak i o necie.

 
 
 
 
~~hush
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 13:32  
Cytuj
ja nie narzekam na necik ze stelli, jeszcze nigdy nie zdarzylo sie zeby net nie dzialal, mam u nich najnizszy pakiet i powiem szczerze ze nawet to hula cool girl

 
 
 
 
~~anonim
ff
Wysłany: 19 Sty 2009r. 14:42  
Cytuj
A czy nie macie wrażenia, że w rzeczywistości w Stelli prędkość jest nie co większa niż podaje to Stella? np 1024/256 kbps zasysanie powinno być na poziomie 128 kB a jest 150 kB i to już od dosyć dawna. Nie testujcie prędkości na stronkach z testami tylko patrzcie na prędkość podczas ściagania jakiegoś pliku.

 
 
 
 
~~GalAnonim
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 07:09  
Cytuj
ja zauwazylem zamiast 64kb ciagnie mi okolo 75kb takze nie narzekam

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 07:42  
Cytuj
ja tam nie narzekam bo mam juz kilka lat internet i stronki mi ladnie smigaja pliki sciagam w miare szybko wiec jest ok

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »