NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
Wódka weselna -gdzie szukać?,
Posty: 14
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 14:26  
Cytuj
Witam jaką wódke kupic na wesele i najwazniejsze gdzie??Gdzie są najtansze hurtownie?? POZDRO

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 14:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 15:28  
Cytuj
Kolego ja kupiłem pana tadeusza w mackro

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 15 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 15:55  
Cytuj
Znajomi kupili wódkę na wesele w Kauflandzie. Nie pamiętam jaką konkretnie, ale była tam tańsza niż w hurtowni. Tylko ekspedientka się trochę dziwnie patrzyła :szok: umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 17:01  
Cytuj
W polmosie może?
No nie dziwne że dziwnie sie patrzyla skoro ktoś brał kilkadziesiąt pudeł wódy good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 17:14  
Cytuj
My kupilismy wodke STOCKsmiech2 - cena bardzo podobna do Wyborowej, ktora juz nam sie znudzila, bo gdzie nie pojdziemy - na wesele czy inna impreze - wszedzie ta Wyborowa, ewentualnie Pan Tadeusz... A STOCK juz wyprobowany - bardzo delikatny smak, a na drugi dzien laaajtgood i butelka tez ladnie sie prezentujeumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 19:25  
Cytuj
Choć każdy ma swój smak i nie każdemu mój typ wódki może odpowiadać, ja na wesele polecam Gorzką Żołądkową Deluxe,jezyk. Co do pytania "gdzie kupić?", to najlepiej przez kogoś znajomego, kto ma sklep i handluje alkoholem. Jeżeli takich znajomości nie masz, to musisz być na bieżąco z ofertami wódek w lokalnych sklepach- czasami trafi się super oferta cenowa, trzeba tylko być czujnym.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 19:39  
Cytuj
CYTAT
My kupilismy wodke STOCKsmiech2 - cena bardzo podobna do Wyborowej, ktora juz nam sie znudzila, bo gdzie nie pojdziemy - na wesele czy inna impreze - wszedzie ta Wyborowa, ewentualnie Pan Tadeusz... A STOCK juz wyprobowany - bardzo delikatny smak, a na drugi dzien laaajtgood i butelka tez ladnie sie prezentujeumiech

Ja do STOCKA mam uprzedzenie po sylwestrze okropnie mi zaszkodził.. czułem go jeszcze 2 dni później, butelka faktycznie jest ładna ale sama wódka i jej smak.. niczym finlandia czyli sama chemia.
Polecam żołądkową deluxe ładna butelka no i nic po niej nie jestsmiech2, albo Maximusa cool

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 19:48  
Cytuj
Mi z kolei Żołądkową de lux strasznie się odbiło. Maximus smaczny i gładki na 2 dzień ale na wesele wybrałbym coś polskiego.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Kwie 2010r. 19:52  
Cytuj
Polskiego? jedynie bimber good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 08:37  
Cytuj
my mielismy luksusową z polmosu. A ostatnio znajomi zamqwiali w Centrum tym dużym i kierowniczka zeszła sporo z ceny tak że wyszło 2 zł taniej niż w polmosie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 188
Dołączył: 12 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Cze 2014r. 22:52  
Cytuj
Polecam Luksusową!Dwa wesela obskoczyłem nia i na trzecie tez kupię.
A kupić najlepiej przez znajomego sklepikarza,bo oni mają upusty spore i łatwiej im trafic na promocję.Myślę,że sa jeszcze uczynni ludzie,dla których nie tylko zysk się liczy,ale wazna jest też empatia!good

WJ
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 938
Dołączył: 9 Sie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 07:59  
Cytuj
Jaka empatia mlotek jak cie stac na wesele to i cie stac na wodke

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 21 Lis 2012r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lip 2014r. 12:02  
Cytuj
Temat z wódką weselną "rośnie" jak grzyby po deszczu;]
Forum--> Forum ślubne--> kilka stron wstecz z tematami i znajdziesz co Ci potrzebajezyk

a co do tematu to zależy jaka wódka Cię interesuje, podzwoń po hurtowniach, popytaj o ceny, promocje i znajdziesz coś dla siebie. Popytaj też w sklepach a nóż będzie taniej...
W hurtowniach obowiązuje coś takiego jak "gazetki promocyjne" więc od jakiejś tam daty przez przypuśćmy tydzień dana wódka będzie o kilka złotych tańsza za jakis czas dzieje sie tak z inną wódeczką więc nie szukaj odpowiedzi na forum bo każdy poda Ci cenę z danego okresu w którym kupował bądz się orientował;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »