NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie wybrać sie na grzyby?,
~~edi
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 18:18  
Cytuj
Gdzie radzicie wybrać sie na grzyby by nie wrócić z pustym koszykiem z lasu? Jakie najbardziej grzyby preferujecie? Pozdrawiam good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 18:18  
Cytuj

 
 
 
 
~~Joko
ff
Wysłany: 11 Paź 2008r. 18:55  
Cytuj
Na Okulickiego w Stalowej Woli obok hali targowej!

 
 
 
 
~~grzyb
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 11:16  
Cytuj
Najlepiej do lasu.
pozdro

 
 
 
 
~~batman
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 12:34  
Cytuj
Proponuję też do lasu jak i mój poprzednik.Ja jeżdżę na Maziarnię choć parę lat w wstecz jeździłem na Bojanów.Przyszedł taki czas że grzybów jest cała masa i nie znaczenia gdzie się pojedzie.Trzeba tylko znać się na grzybach i po sprawie.I na łąkach będziesz mieć pełną torbę.Można na pojechać na Irenę lub na Porytowe Wzgórza ale to kawał drogi. Halę Targową zostawiłbym sobie w ostateczności.

 
 
 
 
~~kasia
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
Proponuję też do lasu jak i mój poprzednik.Ja jeżdżę na Maziarnię choć parę lat w wstecz jeździłem na Bojanów.Przyszedł taki czas że grzybów jest cała masa i nie znaczenia gdzie się pojedzie.Trzeba tylko znać się na grzybach i po sprawie.I na łąkach będziesz mieć pełną torbę.Można na pojechać na Irenę lub na Porytowe Wzgórza ale to kawał drogi. Halę Targową zostawiłbym sobie w ostateczności.


Porytowe wzgórza to juz chyba raczej nie byłam wczoraj z rodziną ale po grzybach ani sladu pozostałosci jakie są to wysuszone i zarobaczone:( a wiem ze w Janowskich lasach było zawsze grzybów bardzo duzo....Pozdrawiam Grzybiarzy

 
 
 
 
~~uuuuuuu
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 20:44  
Cytuj
podobno rosną w nowych blokach na ścianach.

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 12 Paź 2008r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
Halę Targową zostawiłbym sobie w ostateczności

Fakt, halę to się wybiera wtedy, jak jedziesz z kolegami na flashkę i nie chcesz wrócić z pustymi rękoma.. rękami? No, z pustym koszykiem, bo co powiedzieć żonie?

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Turystyka »