NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Żałoba w RST,
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:04  
Cytuj
Jak sądzicie, czy w związku z ogromem tragedii jaka dotknęła nas wszystkich, imprezy w naszych lokalnych klubach /Planeta, Arkadia itp/ zostaną dziś odwołane czy może ich właściciele będą woleli ukręcić coś grosza?

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:04  
Cytuj

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 2 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:09  
Cytuj
to chyba normalne ze tak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:13  
Cytuj
a ja stawiam ,że Planeta będzie zamknięta - o co jak o co ale właścicielka ma swoje zasady zamykania lokalu

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 31 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
a ja stawiam ,że Planeta będzie zamknięta - o co jak o co ale właścicielka ma swoje zasady zamykania lokalu


Quattro tez zamkna? Jak to podczas zaloby mozna sie tak obzeraz i chlac piwsko;-)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:32  
Cytuj
nie mam zielonego pojęcia nie wiem - jedzenie to nie tańcowanie cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 16:56  
Cytuj
Odwołane są imprezy masowe(mecze , koncerty itp.)

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 17:12  
Cytuj
Żałoba trwa tydzień, 127.0.0.1 nie dołączę się do Twojego przedłożenia postu, i dzisiaj zamówię pizze w Quattro umiechjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 17:33  
Cytuj
Ktos kto rozumie co to znaczy ZALOBA to zrozumie, a jak dla bydla wazna jest kasa niz zaloba to bedzie imprezy organizowac.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 17:42  
Cytuj
10-11 planeta zamknięta.
Ale Eddy Wata będzie :cwaniak:

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 18:08  
Cytuj
Śpieszmy się kochac ludzi, tak szybko odchodzą
Byli politykami, najwazniejszymi ludzmi w kraju, ale byli przede wszystkim tylko ludzmi... z prochu powstali i w proch sie obroca. Niech im ziema lekka bedzie i spoczywaja w pokoju

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 18:22  
Cytuj
Niedawno jakiś burak jechał ulicą Narutowicza z dyskoteką w samochodzie.Jak widzę takie pustkowie to jestem za aborcją, eutanazją, sterylizacją itp itd

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Kwie 2010r. 18:32  
Cytuj
CYTAT
W związku z ogłoszeniem żałoby narodowej przez marszałka sejmu Bronisława Komorowskiego, który pełni teraz obowiązki głowy państwa, właściciele sieci supermarketów zdecydowali o zamknięciu swoich sklepów w niedzielę 11 kwietnia.

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji, zrzeszająca największe sieci handlowe, podjęła decyzję o zamknięciu w dn. 11.04.2010 sklepów następujących sieci: Auchan, Carrefour, E.Leclerc, Biedronka (JMD Polska), Kaufland, Lidl, Real, Makro Cash&Carry, Media Markt, Saturn (Metro Group), Pepco, Schiever, Selgros Cash&Carry, Tesco, Żabka Polska.


tak a propo

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 00:36  
Cytuj
ale Frac będzie otwarty...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 01:17  
Cytuj
No i co z tego, że ktoś nie zamknie swojego biznesu, bo "żałoba narodowa" jest? Żałoba jest wtedy, kiedy odchodzi ktoś nam bliski, bez którego nasze życie staje się "płytsze". Co innego, kiedy odchodzi żona/mąż/siostra/brat/matka/ojciec/mentor duchowy, a co innego kiedy ginie ktoś, kogo znamy tylko z telewizji. Co z tego, że było ofiar około setki. Na polskich drogach co miesiąc ginie więcej osób, no ale nie giną wszyscy w jednym miejscu, tylko rozsiani po całej Polsce. Dlatego denerwuje mnie to bardzo, jak ktoś mi tu wyskakuje z tekstami o wieszaniu wstążeczek na antenach samochodów. Denerwuje mnie też to, jak ktoś mówi, jakim to trzeba być burakiem, aby puszczać głośno muzykę w "taki dzień". Opamiętajcie się, nie jesteście cool i trendy dlatego, że robicie żałobę na pokaz. Owszem, jest mi przykro, że taka tragedia się wydarzyła, ale nie mam zamiaru robić szopki. Nie mam też zamiaru umartwiać się w odgórnie narzuconej ascezie. Bardziej mi szkoda molestowanych dzieci przez księży, gdyż ich życie jest przekreślone na starcie. To nie moja żałoba. Pozdrawiam wszystkich, jutro jak co niedzielę mam zamiar sobie wypoczywać z odrobiną rozrywki, spędzając czas z najbliższymi, gdyż życie szybko przemija, a ich strata bolałaby mnie najbardziej.

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 09:07  
Cytuj
dwa posty wyzej swiadcza o plytkiej naturze tego zalosnego narodu. Nie rozumiecie ze dla kraju nie ma wiekszego nieszczescia niz tragiczna smierc Prezydenta ? oczywiscie w czasie pokoju.
rzeczywiscie nie ma czegos takiego jak narod polski , jest tylko kilka osad ktore laczy jedynie jezyk ale nie zadne wyzsze uczucia, wartosci .

ps. co do drog, to gina na nich ludzie w 90 % z wlasnej winy bo nie potrafia sie dostosowac do przepisow i kieruja sie ulanska fantazja

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 8 Sty 2008r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 10:00  
Cytuj
CYTAT
Nie mam też zamiaru umartwiać się w odgórnie narzuconej ascezie. Bardziej mi szkoda molestowanych dzieci przez księży, gdyż ich życie jest przekreślone na starcie. To nie moja żałoba. Pozdrawiam wszystkich, jutro jak co niedzielę mam zamiar sobie wypoczywać z odrobiną rozrywki, spędzając czas z najbliższymi, gdyż życie szybko przemija, a ich strata bolałaby mnie najbardziej.

Po pierwsze, nikt ci nie każe bądź narzuca konieczność uczestniczenia w Żałobie narodowej i zamartwiania się, przecież swobodnie możesz okazać swoją odrębność i odczucia inne niż powszechne. Dla większości tragedia taka jak wypadek samolotowy, kiedy w jednej chwili ginie kilkadziesiąt osób, jest powodem do zadumy. Popieram wszelkie akcje okazywania żałoby np. chociażby tylko w celu poddenerwowania ZTW. Osobiście zapaliłem świecę w oknie co polecam sąsiadom, tylko ostrożnie z ogniem wazne
Po drugie, odnośnie dzieci molestowanych, rozumiem że z powodu swojej troski o nie aktywnie je wspierasz, dotując odpowiednie organizacje itp.
Życzę dzisiaj udanej zabawy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
dwa posty wyzej swiadcza o plytkiej naturze tego zalosnego narodu. Nie rozumiecie ze dla kraju nie ma wiekszego nieszczescia niz tragiczna smierc Prezydenta ? oczywiscie w czasie pokoju.
rzeczywiscie nie ma czegos takiego jak narod polski , jest tylko kilka osad ktore laczy jedynie jezyk ale nie zadne wyzsze uczucia, wartosci .

ps. co do drog, to gina na nich ludzie w 90 % z wlasnej winy bo nie potrafia sie dostosowac do przepisow i kieruja sie ulanska fantazja



Mysle ze życie takich osób jest ograniczone do dbania o własne przyjemności. Nie rozumieją powagi sytuacji.

Liczy się być ...cool i trendy.


Każdy kto ma potrzebe moze wywiesić flage w oknie czy zawiązac czarną wstążke przy antenie samochodowej bo stała się tragedia narodowa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 27 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 10:43  
Cytuj
Za niektórych z Was jest mi poprostu wstyd... Przykro sie niektórych WAs czyta, aż szkoda słów...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
ZTW
ZTW
ZTW
Posty: 109
Dołączył: 4 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 12:00  
Cytuj
CYTAT
Po pierwsze, nikt ci nie każe bądź narzuca konieczność uczestniczenia w Żałobie narodowej i zamartwiania się

Zamknięte w dniu dzisiejszym sklepy to właśnie takie narzucanie na wszystkich żałoby narodowej.

CYTAT
Popieram wszelkie akcje okazywania żałoby np. chociażby tylko w celu poddenerwowania ZTW

No to widzę, że prawdziwy żałobnik jesteś sciana

Chcecie robić sobie żałobę? Róbcie. Nie mam nic przeciwko. Uszanuję to, o ile nie zostaną w jakiś sposób ograniczone moje swobody obywatelskie. Nie skazujcie pozostałej części na ostracyzm.

Na zakończenie mały bonus chytry good (Dla niedowidzących, proszę patrzeć na Pana w lewym dolnym rogu ;) )

http://www.smog.pl/wideo/7313/placz_na_pogrzebie/

Zabiorę Twoją Wypłatę
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 22 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 12:47  
Cytuj
Zgadzam się całkowicie z ZTW. Mogę dodać że jeszcze jak żył Kaczyński to większość go nie lubiła a teraz nagle najlepszy człowiek był.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 13:14  
Cytuj
ztw
szkoda na ciebie słów i czasu, nie masz w sobie ani odrobiny patriotyzmu i współczucia,
owszem są ugrupowania, nie chcę powiedzieć sekty, które nie uznają ojczyzny, świąt - ich sprawa;
ale w takiej sytuacji mówienie o imprezkach to już zboczenie -cały świat przeżywa tę tragedię - przesyła wyrazy współczucia narodowi polskiemu, opamiętaj się ztw

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 14:34  
Cytuj
misia wyłącz już kompa i zajmij się kotkiem albo idź na spacer, ale nie rób z tragedii groteski.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 14:49  
Cytuj
CYTAT
widzę echelonku, że ty też jesteś zwolennikiem ztw - twoja sprawa, bawcie się dobrze...


Na razie to widzę ze ty tylko się tu dobrze bawisz...
Spacer z kotem i chwila zadumy...
Na pewno nie zaszkodzi...neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 14:49  
Cytuj
Jestem zwolennikiem nierobienia szopek, karykatur. Pójdziesz na rekord i wkleisz nam wszystkie filmiki z youtube'a? Co chcesz tym pokazać, jak głęboka jest twoja żałoba? W innej sytuacji coś bym jeszcze dopisał, ale dzisiaj nie będę się z tobą użerał, liczę na twój umiar.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 18:00  
Cytuj
CYTAT
dlaczego 2 filmy z you tube i 2 linki do światowych agencji prasowych tak cię drażnią - należysz do tych , co dzisiaj chcą się bawić na imprezkach i nie rozumieją powagi sytuacji?


To ja dołożę jeszcze jeden linek z YT

http://www.youtu(...)p9Ec3pcY

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »