NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
beagle,
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 21:29  
Cytuj
Witam,szukam partnera dla mojej suczki rasy beagl-mam nadzieje,że nikt nie usunie ponownie mojego ogłoszenia i znajdzie się właściciel beagla ;-))))))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 21:29  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 11:14  
Cytuj
czy w naszym mieście nie ma włścicieli beagli??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 11:34  
Cytuj
Wiem ze w Rzeszowie i Krosnie jest hodowla Beaglów , nie wiem czy mają tam reprodkutorów, jezeli nie mają napewno dadzą jakiś namiar. Zapewne masz psiaka z rodowodem i nikt Ci nie będzie robił problemów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 18:42  
Cytuj
Masz hodowlankę?? Czy będziesz rozmnażać kundle bez rodowodu?? Mało jest już porzuconych i szukających domów?? Znajdź choć dwa domy dla nich i pomyśl zanim coś zrobisz bo to nie maszynka do zarabiania kasy tylko podobno Twój przyjaciel!! Jeżeli suka nie ma papierów to proszę o usunięcie tego ogłoszenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 21:26  
Cytuj
do Monka,mój pies jest traktowany w domu lepiej niz niejeden człowiek chciałby byc traktowany,jest wiernym przyjacielem i nic ci to tego czy ma rodowód czy nie.a już na pewno nie pomyslałam o niej jak o maszynce do zarabiania pieniedzy-skoro tobie to przyszło na myśl-przykre,pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 3 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2011r. 22:54  
Cytuj
Skoro nie zależy Ci na kasie to po co chcesz rozmnażać?? Dla jej przyjemności?? Czy bo rasa na topie to się szybko sprzeda?? Widziałaś/eś ile beagli szuka domów?? Bo się znudziły, albo ktoś wziął bo ładne to to a to pies myśliwski i sobie z nim nie radzi?/ Czy jak ona nie ma papierów to masz 100% pewności, że nie skrzyżujesz jej z jej rodzeństwem i nie wydasz na świat szczeniąt chorych genetycznie?? Jak masz tą pewność to bez rodowodu niby skąd?? Jak masz choć troche honoru, jesteś odpowiedzialna/y to ją wysterylizuj, żeby nie dostała ropomacicza i raka sutka i ciesz się z nią każdym jej dniem a nie skażesz ją i jej dzieci na niewiadomy los, gdzie psów jest zatrzęsienie!! Myślenie nie BOLI!!! Przejrzyj strony adopcyjne beagli... zobaczysz do czego doprowadzaja takie nieodpowiedzialne działania - rozmnażania jak Twoje!! Zobacz też stronę Rzeszowskiego schroniska KUNDELEK - ile tam jest "rasowych" psów. I na 100% założe się że suczynka nie ma papierów... bo jako hodowca wiedziałabyś gdzie szukać reproduktora z uprawnieniami!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 222
Dołączył: 1 Gru 2010r.
Skąd: St.Wola oś.Centralne
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 10:11  
Cytuj
a tak spytam poza tematem nie jest czasem uparta twoja suczka bo wiem ze ta rasa z tego słynie i jak byś mogła napisać jak zachowuje się na spacerach bez smyczy

MYŚL!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 11:09  
Cytuj
rajmund moja suczka jak to beagle ma swoje odchyły,na spacerach chodzi bez smyczy i słucha poleceń,wraca na komende,więc jest spoko.

Monka nie bede wdawała się z Toba w głupia i beznadziejną dyskuje i weź sobie do serca własne słowa"myslenie nie boli"

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 11:29  
Cytuj
Monka troche emocjonalnie podchodzi do tematu ale ma racje.

http://www.stoppseudohodowcom.org/

Tu jest przykład jak mozna z psa robić "maszynke" do zarabiania, nieświadome osoby kupują, bo małe jest piekne i koło się kręci. Dopoki są chętni będzie produkcja.


Kasieks napewno nie chcesz źle dla swojego psiaka ale szczeniaki które przyjdą na świat pojdą dalej, w inne ręce. Jeśli moge wiedziec po co chcesz ją rozmnażąć skoro nie masz rodowodu i potomkowie nie będą mogli brać udziału w wystawach, przyczyniać się do podtrzymywania rasy przy zachowaniu ważnych cech itd. Wiesz doskonale ze suka nie musi zachodzić w ciąże i nie straci przez to zdrowia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
na spacerach chodzi bez smyczy



Oczywiście po Twojej posesji tak sobie spaceruje?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 14:39  
Cytuj
hehe dobre,po posesji owszem ale jak idzie na długi spacer to też biega bez smyczy-posłuszna jest.
a co do reszty-proponuje założyc nowy wątek o bezsensownym rozmnażaniu psów bo ten mój ma troche inny temat ;-))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
hehe dobre,po posesji owszem ale jak idzie na długi spacer to też biega bez smyczy-posłuszna jest.
a co do reszty-proponuje założyc nowy wątek o bezsensownym rozmnażaniu psów bo ten mój ma troche inny temat ;-))



Chyba ze chodziło o partnera do zabaw umiech to nie potrzebnie się "produkujuemy" a jeżeli faktycznie chodzi o pozyskanie szczeniąt to nie ma potrzeby zakładania nowego tematu. Nie odbieraj tych uwag jako złosliwe, tylko popatrz w przyszłość.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Sty 2011r. 22:15  
Cytuj
Monka ma racje !!
zobacz ile w naszym regionie jest psów w schroniskach !! Nie powiększaj ich liczby !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »