NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Flagi z kirem na balkonach,
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 21:42  
Cytuj
Niewielu mieszkańców Stalowej Woli odpowiedziało na apel o wywieszenie biało-czerwonych flag z czarną wstążką.
Zrobiłem sobie spacer po całym osiedlu - wrażenie nieciekawe.
W bloku o 120 mieszkaniach flagi wiszą średnio na 4-5 balkonach.
Na mniejszych blokach widać pojedyncze flagi lub żadnej.
Trochę lepiej na prywatnych domach, szczególnie w Rozwadowie.

W telewizji pokazują jak warszawiacy potrafią pokazać jedność w obliczu bezprecedensowej tragedii, a u nas w Stalówce jak zwykle zapyziała prowincja.
Czyżby najważniejsze było nażreć się, wyspać i pogapić w telewizor na kolejny serial dla półgłówków?
Czyżby poczucie narodowej solidarności i wspólnoty było u nas tak słabe?

PS
Nie głosowałem na Lecha Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru na niego głosować w kolejnych wyborach, ale to zupełnie inna sprawa. To był prezydent mojej ojczyzny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 21:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 21:53  
Cytuj
CYTAT

Czyżby najważniejsze było nażreć się, wyspać i pogapić w telewizor na kolejny serial dla półgłówków?



A ty nie żresz? Nie śpisz? Nie oglądasz od wczoraj serialu dla półgłówków? Leci na każdym programie.
Jesteś prawie jak mój zegar. On też nie je, nie śpi...
Ale nie ma dostępu do netu i nie poucza nikogo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 21:55  
Cytuj
bez przesady , wcale warszawa sie nie wyrozniala . W naszym spoleczenstwie nie ma zbytniego szacunku do flagi panstwowej tzn. nie wywiesza sie jej w czasie swiat panstwowych , teraz tez nie .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:00  
Cytuj
CYTAT

Czyżby najważniejsze było nażreć się, wyspać i pogapić w telewizor na kolejny serial dla półgłówków?

CYTAT

A ty nie żresz? Nie śpisz? Nie oglądasz od wczoraj serialu dla półgłówków? Leci na każdym programie.
Jesteś prawie jak mój zegar. On też nie je, nie śpi...
Ale nie ma dostępu do netu i nie poucza nikogo.


Wyobraź sobie, że nie oglądam żadnych seriali.
Za trudne do pojęcia dla ciebie?

Nie żrę. Jem.
Też trudno ci zrozumieć?

Śpię. Jak wszystkie obowiązki (także te moralne i etyczne) są wypełnione i przychodzi czas na odpoczynek.
Tego zapewne też nie pojmiesz.
Za trudne.
Kłopotliwe jak logiczne myślenie.

Więc najlepiej na skróty. Wal śmiało. Nie jesteś sam. Szczególnie w Stalówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:01  
Cytuj
jezdzilem z szalikiem flaga przed meczem polska - niemcy w klagenfurcie, bylo zabawnie, emocje innego rodzaju, z takimi jak wczorajsze/dzisiejsze afiszowac sie ? to nie ja, wiekszosc ludzi ktorzy wywiesili flagi z kirem polecialo za moda jak burki ;] kilka dni wczesniej byla rocznica smierci papieza polaka, ludzie nie wklejali linkow, nie wywieszali choragiewek, nie pisali artykulow - juz zapomnieli od takich szopek z dala ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 15
Dołączył: 9 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:06  
Cytuj
Ujął bym to całkiem inaczej... Wstydzimy się zwykłych odruchów ludzkich! Takie teraz mamy czasy, że jak postępujesz, myślisz lub chociażby ubierzesz się inaczej niż większość, to jesteś zły, inny... Bez odbioru!

Łukasz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:07  
Cytuj
w oknie mieszkania nie tak prosto zamontować flagę, ale spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty powinny to zrobić

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:41  
Cytuj
Wywieszenie flagi z kirem w dniu czy dzień po takiej katastrofie kiedy ginie prezydent państwa, najważniejsi urzędnicy z jego kancelarii, dowództwo wojska, posłowie, senatorowie, biskupi dla mnie jest zrozumiałe. Sam tak zrobiłem, mimo że nie głosowałem na Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru głosować, ale już wcześniej pewnych jego zalet, w tym patriotyzmu, odmówić mu nie mogłem. No i był prezydentem mojego kraju, więc szacunek mu się należał i należy. Uważałem tak już dużo wcześniej, więc mogę to dzisiaj napisać beż żadnego fałszu, obłudy. Natomiast nikomu nie mam za złe, że flagi nie wywiesił, jego sprawa.
Szopką będą teraz łańcuszki, flagi i zdjęcia prezydenta umieszczane w profilach na nk, znicze w dublowanych tematach jak ten, który założyła hien... tfu, misia, w którym potęguje się sensację, wyciska ją jak tylko można z tej katastrofy, podnieca się nią poprzez wklejanie linków z fragmentami wiadomości pokazujących ludzi przed pałacem, filmików wspomnieniowych w czarno-białych kolorach , które można przecież non stop oglądać w telewizji na wszystkich kanałach ogólnotematycznych i nie tylko. Albo pokazujących jak jakiś Abdul z Al-Jazeery mówi o Polsce; niektórych wtedy duma rozpiera, puszą się, że i tam mówią o polskim prezydencie, że i tam się o nas mówi.
Ciekawe ilu z nich wcześniej miało tego prezydenta w pogardzie żeby nie napisać dosadniej widząc w nim same najgorsze rzeczy i niczego pozytywnego, a ilu zapominało czasem jak on w ogóle ma na imię?
Ciekawe ilu z tych będących dzisiaj w kościele, którzy tak strasznie rozpaczają na forach, nk i w opisach gg i piszą o nim jak o ostatnim obrońcy narodu, zwyczajnie modliło się w jego intencji? I czemu ci żałobnicy zapomnieli, że oprócz pary prezydenckiej było tam więcej osób, którzy na co dzień pracowali dla polskich spraw (różnie oceniani z ich pracy, w zależności od poglądów oceniających, ale większość jeśli nie wszyscy ze szczerymi chęciami)? Czyżby nikogo więcej nie byli w stanie wymienić?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:44  
Cytuj

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 22:51  
Cytuj
misia przestan juz .

Echelon ma calkowita racje. Zwykli ludzie to jedno ale co najbardziej sie rzuca w oczy to nagla zmiana dziennikarzy . Przed wypadkiem nie bylo dnia zeby nie wybierali wybiorczych informacji i wytykali wszystkie gafy jezykowe. Po smierci nagle sie okazuje ze byl dobrym ojcem, mezem, a Maria Kaczynska dbala o biednych , byla ciepla osoba . Czemu do cholery nie mozna bylo tak przedstawic 1 pary przed tym wszystkim ? drugi raz w mediach powiedziano ze s.p Lech Kaczynski byl profesorem UW , znawca prawa pracy , a zona znala kilka jezykow.
Dziennikarze zwlaszcza z tvn skutecznie manipulowali informacjami , cenzurujac to co dla nich nie bylo wygodne. Chore jest to wszystko .
Niech spoczywaja w pokoju Ci wszyscy ktorzy zgineli w katastrofie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 23:00  
Cytuj
CYTAT
Wywieszenie flagi z kirem w dniu czy dzień po takiej katastrofie kiedy ginie prezydent państwa, najważniejsi urzędnicy z jego kancelarii, dowództwo wojska, posłowie, senatorowie, biskupi dla mnie jest zrozumiałe. Sam tak zrobiłem, mimo że nie głosowałem na Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru głosować, ale już wcześniej pewnych jego zalet, w tym patriotyzmu, odmówić mu nie mogłem. Uważałem tak już dużo wcześniej, więc mogę to dzisiaj napisać beż żadnego fałszu, obłudy. Natomiast nikomu nie mam za złe, że flagi nie wywiesił, jego sprawa.
Szopką będą teraz łańcuszki, flagi i zdjęcia prezydenta umieszczane w profilach na nk, znicze w dublowanych tematach jak ten, który założyła hien... tfu, misia, w którym potęguje się sensację, wyciska ją jak tylko można z tej katastrofy, podnieca się nią poprzez wklejanie linków z fragmentami wiadomości pokazujących ludzi przed pałacem, filmików wspomnieniowych w czarno-białych kolorach , które można przecież non stop oglądać w telewizji na wszystkich kanałach ogólnotematycznych i nie tylko. Albo pokazujących jak jakiś Abdul z Al-Jazeery mówi o Polsce; niektórych wtedy duma rozpiera, puszą się, że i tam mówią o polskim prezydencie, że i tam się o nas mówi.
Ciekawe ilu z nich wcześniej miało tego prezydenta w pogardzie żeby nie napisać dosadniej widząc w nim same najgorsze rzeczy i niczego pozytywnego, a ilu zapominało czasem jak on w ogóle ma na imię?
Ciekawe ilu z tych będących dzisiaj w kościele, którzy tak strasznie rozpaczają na forach, nk i w opisach gg i piszą o nim jak o ostatnim obrońcy narodu, zwyczajnie modliło się w jego intencji? I czemu ci żałobnicy zapomnieli, że oprócz pary prezydenckiej było tam więcej osób, którzy na co dzień pracowali dla polskich spraw (różnie oceniani z ich pracy, w zależności od poglądów oceniających, ale większość jeśli nie wszyscy ze szczerymi chęciami)? Czyżby nikogo więcej nie byli w stanie wymienić?


Panie echelon mam nadzieje ze pańska wypowiedz trafi do wszystkich osób pokroju misi2009 jestem pod wrażeniem.neutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Kwie 2010r. 23:21  
Cytuj
Mam kilka swoich własnych przemyśleń na ten temat.

1. Nie patrzmy na innych. Co za "polska" mentalność - wytykać innym. Ja wolę spojżeć na siebie. Wywiesiłem flagę - czuję się z tym bardzo dobrze i jestem szczery ze swoim sumieniem zarówno patriotycznym jak i moralnym.

Co do tego mają inni ? Mam własne zdanie, a to co myślę o innych zostawiam dla siebie.

2. Być może jest sytuacja, że ktoś po prostu flagi nie ma, a znam dużo takich ludzi.

3. Tak naprawdę żałobę ukazuje nasza postawa, a nie zewnętrzne i pokazowe "jednorazowe pokazówki". Owszem są one piękną częścią ukazywania patriotyzmu, jednak dla niektórych to się niestety skończy po tygodniu.
Niektórym dopiero się teraz przypomniało, że są Polakami.
Bo znam też ludzi, którzy narzekali na Polskę, na rząd, na wszystko, ba niekiedy obrażając Polskę i samych Polaków, wywyższając zachodnią kulturę i szczerze u takich ludzi nie chciałbym widzieć flagi w oknie bo nie cierpię hipokryzji.

Może jednak niektórzy przejżą na oczy i wreszcie uwierzą w Polskę, bo to piękny i wspaniały kraj dotknięty przez los niemiłosiernie wiele razy.

Trzeba się wspierać !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 07:26  
Cytuj
do misia2009: jesteś ewidentnym przykładem fałszywego patriotyzmu - już wykorzystujesz te bolesne fakty dla własnych celów!
Chyba masz balkon? jak w temacie,flagę można wieszać również na balkonie sciana czyżby ta niedobra spółdzielnia/wspólnota nie wybudowała w twoim mieszkaniu balkonu?:szok:


twoja obsesja na punkcie wspólnot i spółdzielni jest już paranoidalna.zaklopotany Do wszystkiego musisz to podpiąć. Zaraz się dowiemy że to spółdzielnia jest winna tej tragedii!!! idź do lekarza bo to już nie jest zabawne lecz żenujące.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 10:59  
Cytuj
z całą pewnością spółdzielnia nie ma wpływu na to czy mieszkańcy w swoich oknach wywieszają flagi, ale ma niewątpliwie wpływ na to, czy flagi są na budynkach; no cóż, zawsze można się jakoś tłumaczyć z zaniedbań ...

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 12 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 11:21  
Cytuj
O i to jest właśnie typowe dla Polaków - robić coś na pokaz,dla
innych i jeszcze oburzać się ,że inni tak nie robią.Żałoba jest stanem ducha a nie wisząca za oknem flagą czy czarną wstążką na antenie samochodu. Nie wywiesiłem flagi za oknem(nie dlatego że jej nie mam ,tylko dlatego ,że mi się nie chciało) , czy przez to moja żałoba jest gorsza? Nie lubię pokazówek.Nie obnosiłem się z czymś takim po śmierci bliskich ,tym bardziej nie mam zamiaru robić tego po śmierci osób których nie znałem osobiście.Flaga za oknem? Nie. Zaduma , minuta(lub dwie-wg. uznania)ciszy - tak.Czy przez to jestem gorszy od innych, czy zasługuję na potępienie? Ocenę pozostawiam Wam.

Złota zasada - zasady ustala ten,kto ma złoto
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 12:39  
Cytuj
CYTAT
z całą pewnością spółdzielnia nie ma wpływu na to czy mieszkańcy w swoich oknach wywieszają flagi, ale ma niewątpliwie wpływ na to, czy flagi są na budynkach; no cóż, zawsze można się jakoś tłumaczyć z zaniedbań ...


Z jakich zaniedbań? Może wytłumaczysz to nam niewszystkowiedzącym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 14:43  
Cytuj
CYTAT
z całą pewnością spółdzielnia nie ma wpływu na to czy mieszkańcy w swoich oknach wywieszają flagi, ale ma niewątpliwie wpływ na to, czy flagi są na budynkach; no cóż, zawsze można się jakoś tłumaczyć z zaniedbań ...


to podaj do sądu obie spółdzielnie, wszystkie wspólnoty i innych zarządców do sądu za to jak piszesz 'zaniedbanie'. zobaczymy jaki będzie wyrok.

a tak w ogóle skoro na wszystkim lepiej się znasz to czemu jeszcze nie jesteś prezesem spółdzielni lub nie zarządzasz wspólnotą?nie wiem
od razu będzie mi lepiej kiedy będę widział jak ganiasz z kilkuset flagami po całym mieście i je zawieszasz na każdym bloku.

też nie jestem zbyt zadowolony z tego czy owego ale nie obwiniam spółdzielni za wszelkie plagi egipskie sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
las
las
las
Posty: 120
Dołączył: 7 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 18:34  
Cytuj
Nie dyskutujcie kto czego nie zrobił ale zróbcie to sami bo to nasz Polaków obowiązek wywiesić flagi jeśli czujemy się Polakami,zawsze można tą flagę przymocować jak się chce anie czekać aż sąsiad wywiesi to ja też a może sąsiad czeka na Twój ruch .Podoba mi się wypowiedż wielu osób że PREZYDENT był i moim PREZYDENTEM chociarz na niego nie głosowali.strzalka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 119
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
Wywieszenie flagi z kirem w dniu czy dzień po takiej katastrofie kiedy ginie prezydent państwa, najważniejsi urzędnicy z jego kancelarii, dowództwo wojska, posłowie, senatorowie, biskupi dla mnie jest zrozumiałe. Sam tak zrobiłem, mimo że nie głosowałem na Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru głosować, ale już wcześniej pewnych jego zalet, w tym patriotyzmu, odmówić mu nie mogłem. No i był prezydentem mojego kraju, więc szacunek mu się należał i należy. Uważałem tak już dużo wcześniej, więc mogę to dzisiaj napisać beż żadnego fałszu, obłudy. Natomiast nikomu nie mam za złe, że flagi nie wywiesił, jego sprawa.
Szopką będą teraz łańcuszki, flagi i zdjęcia prezydenta umieszczane w profilach na nk, znicze w dublowanych tematach jak ten, który założyła hien... tfu, misia, w którym potęguje się sensację, wyciska ją jak tylko można z tej katastrofy, podnieca się nią poprzez wklejanie linków z fragmentami wiadomości pokazujących ludzi przed pałacem, filmików wspomnieniowych w czarno-białych kolorach , które można przecież non stop oglądać w telewizji na wszystkich kanałach ogólnotematycznych i nie tylko. Albo pokazujących jak jakiś Abdul z Al-Jazeery mówi o Polsce; niektórych wtedy duma rozpiera, puszą się, że i tam mówią o polskim prezydencie, że i tam się o nas mówi.
Ciekawe ilu z nich wcześniej miało tego prezydenta w pogardzie żeby nie napisać dosadniej widząc w nim same najgorsze rzeczy i niczego pozytywnego, a ilu zapominało czasem jak on w ogóle ma na imię?
Ciekawe ilu z tych będących dzisiaj w kościele, którzy tak strasznie rozpaczają na forach, nk i w opisach gg i piszą o nim jak o ostatnim obrońcy narodu, zwyczajnie modliło się w jego intencji? I czemu ci żałobnicy zapomnieli, że oprócz pary prezydenckiej było tam więcej osób, którzy na co dzień pracowali dla polskich spraw (różnie oceniani z ich pracy, w zależności od poglądów oceniających, ale większość jeśli nie wszyscy ze szczerymi chęciami)? Czyżby nikogo więcej nie byli w stanie wymienić?


Podpisuje sie pod tym obiema rekami.Ja wywiesilem flage narodowa chociaz nie glosowalem za bylym Prezydentem.W koncu byl tez moim prezydentem.Gdyby nie bylo wsrod ofiar P.Kaczynskiego zrobil bym to samo.Zginely osoby w czesci niezastapione dla narodu polskiego w drodze do KATYNIA.
Brak flag w oknach moze swiadczyc o stosunku do patrijotyzmu duzej czesci mieszkancow Stalowej Woli.Niektorzy moze chcieliby zamanifestowc swoj zwiazek z ofiarami ale poprostu flag nie posiadaja...smutne.Ale pewnie maja dziesiatki swietych obrazkow ktore np.:Kiedy obraz Chodzi" zakrywaja 90% okien blokowych tecza barw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5011
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 21:32  
Cytuj
jeździłem dzisiaj po paru wiekszych miastach i flagi w oknach to rzadkość... na antenach 6-7 aut widziałem wstążki w tym: 1 x laguna policyjna 2 x kijanka policyjna...


Skoro gościa nie lubiło się cały czas to jego smierć nic nie zmieni proste. Dlatego http://www.spieprzajdziadu.com/i podobne mają dalej sporo odwiedzin.
A żałobe uczciło odpowiednio sporo osób w sobotę w tesco i niedziele we Fracu gdzie materiały na grilla i alkohol szły jak ciepłe bułeczki.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Kwie 2010r. 22:08  
Cytuj
CYTAT

PS
Nie głosowałem na Lecha Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru na niego głosować w kolejnych wyborach, ale to zupełnie inna sprawa. To był prezydent mojej ojczyzny.


Dobrze, że to zauważyłeś. Szkoda tylko, że dopiero po jego śmierci. Obserwowałem co podobni do ciebie na jego temat przez cały czas mówili w mediach, a teraz składają rączki.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Kwie 2010r. 07:51  
Cytuj
CYTAT

PS
Nie głosowałem na Lecha Kaczyńskiego i nie miałem zamiaru na niego głosować w kolejnych wyborach, ale to zupełnie inna sprawa. To był prezydent mojej ojczyzny.

CYTAT

Dobrze, że to zauważyłeś. Szkoda tylko, że dopiero po jego śmierci. Obserwowałem co podobni do ciebie na jego temat przez cały czas mówili w mediach, a teraz składają rączki.

Proszę o chociaż jeden cytat z moich wypowiedzi, w którym obraziłem lub krytykowałem Prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego.
Proszę o chociaż jeden przykład składania raczek przeze mnie.

W przeciwnym razie spadaj do budy buraku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »