NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Nasza klasa, przeżytek czy trendy
~~c-r
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:31  
Cytuj
wasze opinie - moje bardzo złe, ale to pózniej...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~:):)>:>
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:33  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:36  
Cytuj
zjebane to jest ale konto tam tam smiech2 przynajmniej paru znajomych odnalazłem - trzeba im to przyznać - czasami się ta strona przydaje good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:39  
Cytuj
swoją drogą - to będzie temat - rzeka cool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 19:44  
Cytuj
Przeżytek czy trendy to chyba rozważania dla analityków biznezowych. Jako użytkownik traktuję to jako jedno z wielu narzędzi internetowych do komunikowania się, odnajdywania starych znajomych i czasem zabijania nudy. Więc pytanie "trendy czy nie" mnie nie obchodzi.

 
 
 
 
~~ewe
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:46  
Cytuj
Troche szkoda,że zaczynają pobierać opłaty, ale ogólnie portal jest w pożadku, można odnależc starych znajomych zobaczyc co u nich słychać,jak obecnie wyglądaja oni i ich rodziny.
Nasza klasa wiem ze robi tez chcac niechcac za portal matrymonialny, ale to chyba też jest na korzyść portalu.
A jak komuś sie nie podoba to nie musi zakładać konta lub jeśli je założyl to może je skasować i przestać narzekać, nikt nikogo nie zmusza tam wchodzic!jezyk

 
 
 
 
~~wer
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 21:26  
Cytuj
a co powiesz , jak ci sami skasują bez podania przyczyn...

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 21:30  
Cytuj
tak to chyba nie robią umiech czy robią?zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ewe
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 21:45  
Cytuj
Eeee sam sobie pewnie skasowales, niechcacy good lub moze naruszyles regulamin jezyk

 
 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 23:15  
Cytuj
ja miałem 2 razy zakładane konto (usunołem obydwa) i do szlem do wniosku ze to nie ma sensu. włazisz i czaisz czy cie ktoś zaprosił albo czy ktoś ci coś skomentował ... PARANOJA albo wrzucać jakaś najnowsza fotkę bo trzeba się pochwalić ... zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Nemezis
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 01:25  
Cytuj
Banda pajacow którzy oszukuja sami siebie dajac te cudowne fotki jak to sie im dobrze żyje ...

 
 
 
 
~~aaaa
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 14:36  
Cytuj
dopóki było to polskie, mozna było sie nieco pobawić, ale w rekach litewskich zydów???????????????juz nie!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~????
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 20:01  
Cytuj
:szok:http://naszaklasa.blox.pl/html/1310721,262146,169.html?1

raczej nasza głupota

 
 
 
 
~~arek
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 12:54  
Cytuj
he he he dobre to

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 13:50  
Cytuj
a co tam, jedna z form komunikacji. Choć czasem żałość bierze na niektóre prezentacje samochodów i dzieci, ale cóż, znak czasów. Ludziki się lansują.
Konto tam miałem, ale usunałęm jak zobaczyłem opis "a to co mój misio lubi najbardziej" i ktoś kierował Passatem. Makabra...

 
 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 19 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 14:47  
Cytuj
Ja osobicie nie posiadam konta i nie bede posiadal bo nie lubie takich portali jak np nasza klasa fbl fotka itp

ale z drugiej strony dobry portal do nawiazania kontaktow z dawnymi znajomymi smiech2smiech2smiech2P

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KTOS
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
ja miałem 2 razy zakładane konto (usunołem obydwa) i do szlem do wniosku ze to nie ma sensu. włazisz i czaisz czy cie ktoś zaprosił albo czy ktoś ci coś skomentował ... PARANOJA albo wrzucać jakaś najnowsza fotkę bo trzeba się pochwalić ... zdziwiony


hehe...czyli wlaziles i czailes czy cie ktos zaprosil albo cos skomentowal????

Dla mnie NK sluzy jaka mozliwosc odnalezienia znajomych. nie mam tam fotek i nie mam tam zamieszczonych informacji o mnie. po co komu wiedziec co mam a czego nie mam.

jak sie uzywa portalu z glowa to jest OK!

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
jak sie uzywa portalu z glowa to jest OK!

O to to to... To jak z wódą umiech

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2008r. 00:42  
Cytuj
CYTAT

O to to to... To jak z wódą umiech


:co?:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~uuuuu
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 10:55  
Cytuj
Konto na naszej klasie portalu StaloweMiasto

http://nasza-klasa.pl/profile/13205019

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 11:20  
Cytuj
Call, jak się wódy używa bez głowy to sobie można życie spierdo**ć. To samo z n-k - jak ktoś nie ma rozumu to sobie i swojej rodzinie może popier***ić życie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~fdf
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:08  
Cytuj
Sam pomysł powstania tego serwisu nie był zły. Niestety komercha weszła i tam. Wujek, ciotka, kumpel z woja, dziołcha z festynu zprZed 3 lat....Jaka to nasza klasa? Jakieś kluby wzajemnej adoracji, Fani Pietruszki, Ania - najładniejsze imię...Co to ma k... być??!! Małolaty startują w konkursie o najgłupszą fotkę oraz największą liczbę znajomych. A juz totalnym przegięciem są zdjęcia swoich pupilków i dzieci...

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 13:20  
Cytuj
CYTAT
Call, jak się wódy używa bez głowy to sobie można życie spierdo**ć. To samo z n-k - jak ktoś nie ma rozumu to sobie i swojej rodzinie może popier***ić życie.


Ze wszystkim chyba tak jest. Do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem umiech Wszystko jest dobre do momentu - potem zaczyna się pierdo**ć, taka prawdą. jezyk
ps: porównywanie wódki do portalu internetowego?jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 19:28  
Cytuj
CYTAT
ps: porównywanie wódki do portalu internetowego?

czasem jedno wywołuje drugie, czasem te dwie rzeczy idą w parze, Call... ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lut 2009r. 22:08  
Cytuj
CYTAT
Call, jak się wódy używa bez głowy to sobie można życie spierdo**ć. To samo z n-k - jak ktoś nie ma rozumu to sobie i swojej rodzinie może popier***ić życie.


Ciekawe jak na taki sposób lansowania się zareagowali rodzice tych lolitek zapytanie cool girl

Obrazek

good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »