NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wybory do Europarlamentu 2009,
Posty: 520
Dołączył: 30 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 07:41  
Cytuj
Słyszałem, że Pan Tofil zamierza wystartować z naszego miasta, a kogo wystawią PiSuary?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 07:41  
Cytuj

 
 
 
 
~~EDIK
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 15:32  
Cytuj
CYTAT
Słyszałem, że Pan Tofil zamierza wystartować z naszego miasta, a kogo wystawią PiSuary?
Moim zdaniem jest to bardzo dobra kandydatura, nie do porównania chociażby z p. posłem z Kamienia Pomorskiego. Już teraz trzeba wokół tej osoby tworzyć przyjazny klimat, ażeby przyszli wyborcy mogli się z nią "oswoić". Panie Bronisławie proszę w siebie uwierzyć i do przodu...

 
 
 
 
~~hej ho hej ho
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 16:58  
Cytuj
dajcie sobie spokój z wyborami do PE. Niestety nie ma szans żeby ktoś z naszego regionu , nie mówiąc już o naszym mieście miał szanse na mandat eurodeputowanego. Z nowej ordynacji wyborczej wynika że mandaty będa obejmowali kandydaci z regionów o najwyższej frakwencji czyli Warszawki, Poznania, Wrocławia i jeszcze kilku większych miast. Podkarpacie ma bardzo małe szanse a zresztą taki eurodeputowany nic nie może podobnie jak cały Parlament Europejski ! Chyba z wyjątkiem rezolucji...

 
 
 
 
~~hej ho
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 16:59  
Cytuj
rezolucji których co prawda PE stosunkowo dużo produkuje ale które wszyscy mają w głębokim poważaniu....

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »