NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czy o taką wolność walczyliśmy?, Ręce opadają
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 16:36  
Cytuj
Bezdomny włamał się do sklepu, bo zimę chciał spędzić w areszcie
Dzisiaj sąd aresztował na trzy miesiące 36-letniego bezdomnego mężczyznę, który w sobotę włamał się do jednego ze sklepów na Podwisłoczu w Rzeszowie.


Tłumaczył, że zrobił to specjalnie, bo nadchodzi zima, on jest bezdomny i chciał trafić do aresztu. Sąd spełnił jego marzenie i aresztował go na trzy miesiące.


http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081014/AKTUALNOSCI/307915555


Gdzie jest pomoc państwa, gdzie socjal, gdzie opieka społeczna? Za co te panie na dziesiątkach etatów biorą pensję? Co to za "wolny" kraj, w którym jego obywatele dobrowolnie zrzekają się wolności, aby w miarę dobrych warunkach socjalnych przetrwać zimę?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 16:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~pracownik
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 17:13  
Cytuj
Gdzie pomoc państwa- a nigdzie.Cóż się dziwić tym na dole skoro na górze ten pierwszy z tym drugim nie potrafią się dogadać kto ma siedzieć koło pilota.Jak sobie sami nie pomożemy to pomrzemy.Nasz rząd i podległe mu ministerstwa to tylko mają wielką ochotę na nasze ciężko zarobione pieniądze i w tym są perfekcjonistami, a apetyt zawsze rośnie w miarę jedzenia.Nie oczekujcie na drastyczne zmiany bo takie nie nastąpią.

 
 
 
 
~~Zs.
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 02:05  
Cytuj
CYTAT
Gdzie pomoc państwa- a nigdzie.Cóż się dziwić tym na dole skoro na górze ten pierwszy z tym drugim nie potrafią się dogadać kto ma siedzieć koło pilota.Jak sobie sami nie pomożemy to pomrzemy.Nasz rząd i podległe mu ministerstwa to tylko mają wielką ochotę na nasze ciężko zarobione pieniądze i w tym są perfekcjonistami, a apetyt zawsze rośnie w miarę jedzenia.Nie oczekujcie na drastyczne zmiany bo takie nie nastąpią.
niektórzy o taką Polskę walczyli i nie narzekają .Mają miliony a nawet miliardy i śmieją się z naiwnych, głodnych i bezrobotnych! Ze sprawiedliwością to nie ma nic wsólnego.

 
 
 
 
~~wolszczan
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 03:50  
Cytuj
Tak! Tusk z kaczynskim powinni przyjechac i temu bezdomnemu wlasnorencznie dom postawic - co by nie byl juz bezdomy, a pieniazki z uni przyplynac powinny.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 10:01  
Cytuj
CYTAT
Bezdomny włamał się do sklepu, bo zimę chciał spędzić w areszcie
Dzisiaj sąd aresztował na trzy miesiące 36-letniego bezdomnego mężczyznę, który w sobotę włamał się do jednego ze sklepów na Podwisłoczu w Rzeszowie.


Tłumaczył, że zrobił to specjalnie, bo nadchodzi zima, on jest bezdomny i chciał trafić do aresztu. Sąd spełnił jego marzenie i aresztował go na trzy miesiące.


http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081014/AKTUALNOSCI/307915555


Gdzie jest pomoc państwa, gdzie socjal, gdzie opieka społeczna? Za co te panie na dziesiątkach etatów biorą pensję? Co to za \"wolny\" kraj, w którym jego obywatele dobrowolnie zrzekają się wolności, aby w miarę dobrych warunkach socjalnych przetrwać zimę?


Dawny znajomy mojego ojca zrobił dokładnie to samo w latach 80. kiedy "o take Polskę" walczyliśmy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~H8group
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 13:36  
Cytuj
Na pomoc panstwa mozna liczyc tylko wtedy jak jestes Cyganem,Zydem,pedalem badz inna mniejszoscia!! wtedy masz prawo do wszystkiego,kiedy jestes bialym Polakiem katolikiem badz niewierzacym nie nalezy cie sie nic!!!!

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 13:59  
Cytuj
jest to wolnosc demokratyczna , taka chciala wiekszosc i taka ma , a czy jest ona sprawiedliwa ? pomoc socjalna powina byc ,ale pod warunkiem gdy ograniczymy rzad w sprawie lokalych spraw , powinno sie bardziej stawiac na lokalna wladze , np. podzelic wladze na 16 tzw stanow dac im pieniadze ktore ma rzad w proporcji zaludnienia i wtedy niech lokalne wladze sie wykaza , bo tak duzo pieniedzy jest marnotrawionych na gorze naraok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 14:32  
Cytuj
Gdzie jest pomoc państwa, gdzie socjal, gdzie opieka społeczna? Za co te panie na dziesiątkach etatów biorą pensję? Co to za "wolny" kraj, w którym jego obywatele dobrowolnie zrzekają się wolności, aby w miarę dobrych warunkach socjalnych przetrwać zimę?

A Ty kolego?Co robisz dla bezdomnych?A Ty kolego nie mieszkasz w tym kraju?

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 16:02  
Cytuj
Tak, ale nikt nie napisał, co to za bezdomny. Powodów bezdomnośi może być wiele, jesli człowiek naprawde chce to sobie rade da, a już tym bardziej mężczyzna. Bezdomni, których zanm to są sami alkoholicy, którym już nawet rodzina nie pomaga bo juz maja dość. Nie mówię, że tak było w przypadku tego Pana, ale to jest najczęstszy powód bezdomności, no a jak się za robotę nie chce wziąść, to najlepiej jak najłatwiej iść ukraść cosik ze sklepu i do więzienia. Pewnie - posiłek trzy razy dziennie, telewizja, a i na spacerek wyprowadzą. Żyć, nie umierać.

susza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 16:42  
Cytuj
Dziwię się wszystkim ze nie doszli do wniosku:
- Że ogłupionym,naćpanym czy uzależnionym od używek narodem łatwiej jest manipulować.Dobrze wiedzą o tym politycy UE,na czele których stoją ludzie układu,który już teraz rządzi ludnością Europy jak bydłem na farmie.
Dręczy mnie pytanie,kto za tym stoi.
Kto ma tak nieskończoną władzę!
Zapewne nigdy się nie dowiemy.
Szkoda,że już teraz chodzimy jak nakręcane zabawki, zmanipulowane przez media(układ)i tańczymy w rytm ich muzyki.
- W Polsce widzę taką sytuacje że państwo zamiast się
rozwijać cofa się w rozwoju.
- Tu juz nic nie możemy zrobic bez zgody urzędasów unijnych!
To co to za wolność.
Żeby teraz jakieś unijne urzędasy zakazywały nam rządzić
się u siebie.
Toż to gorsze nić sowieckie imperium.cool
Patrzac na ostatnie wydarzenia obawiam sie,że ta wolnosc nie zupelnie jest taką o jaką walczyli uczestnicy Powstania Warszawskiego,nie o taką walczyli.cool

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 17:47  
Cytuj
Kolego Reiker.Dużo w Tobie jadu.może życie kopało Cię nieustannie i teraz czujesz się zaszczuty.Czasy się zmieniaja i pojęcie wolności też ewoluuje,ale to nie znaczy,że jakieś tajemnicze siły nami rządzą.
Jeśli chodzi o używki to za komuny były wiele tańsze niż teraz co w sumie kłóci sie z Twoimi teoriami spiskowymi.
Chłopie wyluzujumiech

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 19:49  
Cytuj
CYTAT
Kolego Reiker.Dużo w Tobie jadu.może życie kopało Cię nieustannie i teraz czujesz się zaszczuty.Czasy się zmieniaja i pojęcie wolności też ewoluuje,ale to nie znaczy,że jakieś tajemnicze siły nami rządzą.
Jeśli chodzi o używki to za komuny były wiele tańsze niż teraz co w sumie kłóci sie z Twoimi teoriami spiskowymi.
Chłopie wyluzujumiech

"Rządzą nami biurokraci z UE bo poziom zadowolenia Polaków z życia wzrasta"
Nie czuje sie zaszczuty,wolnośc a co ty o niej wiesz.smiech2

„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 244
Dołączył: 21 Sty 2009r.
Skąd: Stalówka/rze
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 19:55  
Cytuj
kolega reiker ma kompleksy pokroju nastolatki i czuje sie bardzo mądry i dopieprza gdzie się da, potwierdzi moje zdanie 90 % użytkowników, ciekawe kim na codzien nasz forumowy reker jest.. hehe pewnie wymądrzały pyszczatynastolatek albo gość który ma największe mniemanie o sobie i jest pokroju ludzi wiecznie narzekających... hehehe

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1930/photo1507fg0.gif[/IMG]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~abc
ff
Wysłany: 21 Marz 2009r. 20:03  
Cytuj
Kolego studentBD.
Najpierw myślałem,że Reiker nas podpuszcza i tu upatrywałem jego rozwiniętego intelektu.Lecz po jego nerwowych odpowiedziach widzę,że chłopak jest zagubiony, zestresowany i zakompleksiony.Przykre:(

 
 
 
 
Posty: 761
Dołączył: 15 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
Kolego studentBD.
Najpierw myślałem,że Reiker nas podpuszcza i tu upatrywałem jego rozwiniętego intelektu.Lecz po jego nerwowych odpowiedziach widzę,że chłopak jest zagubiony, zestresowany i zakompleksiony.Przykre:(
No prosze,przemówiła do mnie"elita"intelektualna.good
Aby tak dalej - studentBD & ~abc.cool
Ach,coż za trafna analiza - trafne rymy!good






















„Chcesz udowodnić głupotę feministki, pozwól jej mówić”.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvnowiec
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 13:13  
Cytuj
Reiker, chcesz rozpoczac pogawedke jaka kiedys przeprowadzilismy na forum ? Gowno wiesz o wolnosci i poswieceniu, nie wciskaj wiec mi tu kitu o zsowieceniu. Przystapilismy do UE i dostajemy z niej rocznie kilkadziesiat miliardow €, wiec przyjecie regul wg. ktorych gra sie w tym zespole bylo i jest oplacalne. Klapki na oczy i heja na forum, gdyby nie bylo EU to mialbys za 2 lata katastrofe wiaduktu, zamknieta oczyszczalnie, drogi jak ser dziurdamer, protestujacych rolnikow i podatki ponad 50%. Polecam poogladac TVN smiech2

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 14:04  
Cytuj
Poczytajcie to:


GŁOSOWAŁEŚ na PO ? PRZECZYTAJ - OTWÓRZ OCZY !!!

Padłeś ofiarą pewnego mechanizmu, który od wieków jest stosowany z wielkimi sukcesami w Polsce. Polega on na wiedzy co jest w danym momencie modne, trendy - czyli pożądane i co jest niemodne. Co jest w Polsce trendy a co jest żałosne, niemodne? Trendy jest elegancja, ładne garnitury, wysublimowana uroda, stonowany aksamitny głosik (siła spokoju i pewności), dobry gust, bogactwo i smak wyższych sfer, kultura, salony, najlepsze marki. Niemodne jest natomiast tzw. "wieśniactwo", `dresiki', zaciąganie w mowie, miejsca w postaci remizy strażackiej, tipsy, stodoła, widok pola, krówek. A więc mamy jakiś rząd czyli jak przez ostatnie 19 lat mamy do czynienia ze zorganizowaną grupą przestępczą w białych rękawiczkach, (wyjąwszy okres rządów PIS) która pasożytuje na kraju i mówiąc nieładnie, po prostu kradnie tworząc prawo które może wykorzystywać i naginać a ukradzione pieniądze rozdaje swoim członkom. I teraz zaczyna się wojna psychologiczna - zestawia się na zasadzie skojarzeń - złodziej przewalający grube pieniądze na lewych prywatyzacjach - ubiera się go w ładny garnitur i powtarza słowa klucze kodujące podświadomość - Europa, styl, szyk, elegancja. Czyli koduje nam się takie zestawienie i teraz wystarczy pokazać w telewizji uśmiechniętego złodzieja w garniturze od Versace i podświadomość reaguje zwracając nam sugestię, zalewając nas miłymi uczuciami które zostały tam wprowadzone. Potem się zestawia uczciwego człowieka, np. któregoś z braci Kaczyńskich który chce odsunąć od władzy ludzi którzy donosili na kolegów, kradli, itd i rzuca się hasła typu - nienawiść, oszołomstwo, pieniactwo, kłótnie, jątrzenie, złość, bieda, smutek, brzydota. Gdy pokazują Kaczyńskiego w telewizji, zalewają nas uczucia gniewu, zakłopotania, zażenowania. Zauważyłeś to? to się nazywa uwarunkowanie i odruch Pawłowa. Wie o tym każdy spec od reklamy. Zasada psychotechniki sprawdza się w polityce doskonale, tak samo jak kodowanie ludziom zachwytu do proszków do prania. Nie wierzysz? czy myślisz ze jakby te metody nie działały, to firmy by płaciły miliardy dolarów na reklamę? sprawdź sam, spytaj przeciętnego człowieka czemu tak bardzo nienawidzi Kaczyńskiego. Odpowie, że - "zobacz co oni robią, jak podzielili ludzi, jak jątrzą" każdy z tych zarzutów jest śmieszny i wyssany z palca, no chyba ze zamykanie morderców w więzieniach można uznać za dzielenie ludzi a pogonienie klanów prawniczych i notariuszy, zniesienie składki rentowej, zniesienie podatków od spadków i wiele, wiele innych uznamy za nienawiść. Gdy zaczniesz dopytywać o szczegóły, wyborca PO wpadnie w furię, zaśmieje się, ziewnie, uda, że nie słyszy i że, nie jest zainteresowany Twoją wypowiedzią - ignoruje Ciebie, gdy jesteś w grupie nie poda Tobie ręki - pominie przy przywitaniu się, bądź będzie chciał Cię pobić czy opluć jeśli będziesz wizualnie słabszy. Powtarzanie i zasada skojarzeń, to typowe narzędzie do zmiany osobowości człowieka. Sam ich używam w pracy nad sobą, więc doskonale widzę jak ludzie są zwyczajnie robieni w konia i są z tego dumni. Cały dramat polega na tym, że nawet gdy człowiek uświadomi sobie ze został oszukany, tkwi w tym. Zostało to dokładnie opisane przez psychologów społecznych, podam wam chętnie przykład - świadkowie Jehowy kilka razy mieli ogłaszany koniec świata. Wyprzedawali wszystko co mieli i gdy się okazywało, że koniec świata jednak nie nadszedł a oni zostali golasami, ich wiara jeszcze się zwiększała - guru mówił, że wyprosił jednak u Boga żeby nie robił końca świata i im to wystarczało by wierzyć jeszcze mocniej. Dziwisz się, że wykształceni mądrzy ludzie okazali się aż tak naiwni? tu nie o wykształcenie jednak chodzi, chodzi o to że taki człowiek przyznając się sam przed sobą jak bardzo został wykorzystany i oszukiwany, straciłby do siebie szacunek - więc brnie dalej jeszcze mocniej. Podobnie i wyborca PO, nawet jak zacznie sobie zadawać pytania, patrzeć co się dzieje wokoło niego, rzadko kiedy przyzna, że został oszukany. Wtedy zaczyna działać mechanizm projekcji i za własną naiwność i upodlenie obarcza Kaczyńskich, których zaczyna naprawdę nienawidzić, za swoje upokorzenie. Wielu ludzi często mnie pyta, czemu się bawię w politykowanie skoro zajmuję się zupełnie czymś innym? to proste, poprzez to, że sam kształtuję swój umysł i bardzo się interesuję manipulacjami, widzę jak ludzie zostali oszukani, więc o tym piszę. U Kaczyńskich widzę masę wad i błędów w polityce, mają też wiele rzeczy na sumieniu, jednakże nie ma w Polskiej polityce ludzi którzy byliby od nich uczciwsi i profesjonalni jako politycy. Natomiast Tusk to zupełne dno i trzeba być naprawdę mocno zmanipulowanym żeby tego nie widzieć - na mnie większość manipulacji nie działa, bo ja cały czas obserwuję sugestie które maja na mnie wpływ, więc nie mają do mnie dostępu - po prostu zamykam im drzwi przed sobą. A co do mnie, wiele razy spotkały mnie przykrości gdy stwierdzałem w dyskusji, że glosowałem na Kaczyńskich. Wiele razy się spotkałem z uwarunkowaną nienawiścią do mnie, że śmiem mieć inne zdanie niż inni. Jak to dobrze, że umiem dać w pysk porządnie w innym wypadku byłbym nie raz dotkliwie pobity przez wyznawców jedynie słusznej trendy partii politycznej. Odruch Pawłowa - pokazujesz wyborcy PO zdjęcie Kaczyńskiego, wpada w furię, źle się czuje, kręci mu się z jadu zalewającego całe ciało w głowie. Pokazujesz zdjęcie Tuska z siatką jabłek, Pawlaka na kartoflisku z kosą - wpada w ekstazę, w przyjemny stan umysłu, odpręża się. Zaprogramowanie oczywiście też się dokonuje u wyborców PIS ale na znacznie mniejszą skalę. Takiej agresji jak u wyborców PO nie widziałem u stronników żadnej partii politycznej (nagonka medialna TVN, GW i `polskojęzycznych mediów' - np. w czasie Zjazdu PiS) - CI `UCZCIWI' - CZEGO TAK SIĘ BOJĄ? a teraz ta agresja wzrasta (na tym forum też to widać), ceny wszystkiego wraz z jabłkami szybują w górę, pensje stoją w miejscu, autostrady stoją, zapaść na giełdzie, inwestorzy uciekają. Zaczyna się obiecywana nam Irlandia a PO i PSL tylko PJ, PJ, PJ a co z GOSPODARKĄ !?

http://wiado(...)MDAxLmpz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 14:23  
Cytuj
czy nie mozna tylko samego linku zamiesciczaklopotanyczy naprawde czujesz sie wielki gdy kopiujesz caly artykulzaklopotanyokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~tvnowiec
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 21:57  
Cytuj
Artykul, to nie jest zaden artykul. Jakies madrosci z forum onetu, taka wykladnia prawdy ostatecznej. Zaraz sie wbije na portal nacjonalista.pl i zaczne wklejac artykuly i komentarze, dopisujac " poczytajcie, tak jest to jest prawda i trzeba tak postepowac "

 
 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Marz 2009r. 22:04  
Cytuj
CYTAT
czy nie mozna tylko samego linku zamiesciczaklopotanyczy naprawde czujesz sie wielki gdy kopiujesz caly artykulzaklopotanyokgood

Ale jak wywalą artykuł z tego portalu to jak ktoś przeczyta np. po kilku miesiącach, link będzie nieaktualny... Niektóre tematy są wygrzebywane po takim czasie.smiech2

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »