NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »
Nowy Temat Odpowiedz
Zagadka,
~~?????
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 21:23  
Cytuj
Która szkoła srednia w Stalowej Woli "wychowuje " swych uczniów okazując ostentacyjne lekceważenie seniorów(emerytów) przy kazdej nadarzającej się okazji(np Dzień Nauczyciela)?????

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 21:23  
Cytuj

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 15 Paź 2008r. 21:26  
Cytuj
ktora?

 
 
 
 
~~Ludojad
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 08:43  
Cytuj
Głupi temat i niehce mi sie pisać nic

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 08:58  
Cytuj
CYTAT
Która szkoła srednia w Stalowej Woli \"wychowuje \" swych uczniów okazując ostentacyjne lekceważenie seniorów(emerytów) przy kazdej nadarzającej się okazji(np Dzień Nauczyciela)?????


Nauczyciele to nie seniorzy - przynajmniej nie wszyscy a nawet i większość - to ludzie młodzi.good Poza tym nie wiem czy jakakolwiek szkoła w taki sposób wychowuje swoich 'członków' good. Po prostu - taka jest młodzież :haha:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~:) :) :)
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 11:57  
Cytuj
Rozwiązanie zagadki: Zespół SZkół Nr1 ul. Hutnicza 17
Jeszcze jedno; do szkoły chodzą uczniowie a nie członkowie, a seniorzy -to emeryci.Temat wcale nie jest głupi. O poziomie społeczeństwa świadczy stosunek do dzieci i ludzi starszych. Dziękuję!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 12:25  
Cytuj
CYTAT
Rozwiązanie zagadki: Zespół SZkół Nr1 ul. Hutnicza 17
Jeszcze jedno; do szkoły chodzą uczniowie a nie członkowie, a seniorzy -to emeryci.Temat wcale nie jest głupi. O poziomie społeczeństwa świadczy stosunek do dzieci i ludzi starszych. Dziękuję!


1) Chodziłem do tej szkoły i stwierdzę, że nie masz racji
2) członkowie napisałem w 'pazurkach' - '' wiec powinieneś się domyśleć, że nie chodzi mi dosłownie o członków zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 21:48  
Cytuj
Callist naucz się czytac ze zrozumieniem.Chodzic do szkoły a pracowac w niej - to ogromna różnica.

 
 
 
 
~~czarny
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 10:51  
Cytuj
:wśceikły:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szkoła i studia »