NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Mechanik samochodowy II,
~~Mirek
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 22:10  
Cytuj
To w końcu jest dobry mechanik do samochodów w Stalowej, czy nie??

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 22:10  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 22:28  
Cytuj
Proszę nie używać w stosunku do innych użytkowników obraźliwych i wulgarnych słow. Forum jest od wyrażania opinii a nie wyzywania się nawzajem. Co byś powiedział gdyby twoje dziecko to przeczytało ?? Zastanówcie się nad tym. Tymczasem usunalem badz wygwiazdkowałem niemiłe słowa.

Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~denso
ff
Wysłany: 20 Lis 2008r. 23:38  
Cytuj
Polecam toyotę, ale nie serwis tylko markę, tylko tą z przed mezaliansu z boschem (odpada nowa corolla i auris-niestety), o boschu to w ogóle zapomnijcie, ta marka powinna kojarzyć się z wiertareczką na baterię w hipermarku i tyle, kupa, dno i kaszana na maksa i jego serwisy też!!! Przy tak beznadziejnym poziomie coraz to nowych samochodów, zaufany mechanior to skarb, a będą oni coraz bardziej potrzebni, nawet do toyoty. To wina globalizacji, w której księgowi wyszukują jak tu (nie porządnie) tylko jak NAJTANIEJ samochód wyprodukować. ZASTANÓW SIĘ 30 RAZY ZANIM KUPISZ NOWY SAMOCHÓD!!!

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2008r. 02:15  
Cytuj
CYTAT
Co byś powiedział gdyby twoje dziecko to przeczytało ??


Pamiętaj, że nie wszyscy mają tu dzieci więc nie wszystkich to obchodzi, więc jakaś tam część ma to w pupie :co?:

Ludzie - szanujmy się a wtedy nas będą szanować (przesłanie jezyk)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Waldek
ff
Wysłany: 27 Lis 2008r. 19:38  
Cytuj
Potrzebuję dobrego mechanika do Skody Octavii z 2005r. Przegląd, wymiana filtrów i ogólne sprawdzenie. Macie kogoś??

 
 
 
 
pzz
pzz
Posty: 62
Dołączył: 9 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 13:45  
Cytuj
A ja chcialem zapytac w jakim warsztacie moge wymienić olej w silniku od ręki bez czekania i w miare tanio umiech Dodam ze olej i filtry mam ... sama robocizna zostaje ;)
(Zrobilbym sam ale się nie lubie babrać w tych rzeczach, a u mechanika mysle ze w granicach 20 zl zaplace) umiech

Dzieki za inf z gory umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Marz 2009r. 16:20  
Cytuj
CYTAT
A ja chcialem zapytac w jakim warsztacie moge wymienić olej w silniku od ręki bez czekania i w miare tanio umiech Dodam ze olej i filtry mam ... sama robocizna zostaje ;)
(Zrobilbym sam ale się nie lubie babrać w tych rzeczach, a u mechanika mysle ze w granicach 20 zl zaplace) umiech

Dzieki za inf z gory umiech


zrób to sam umiech

jak Ci korek dokręci bez dynamometru to w najlepszym przypadku będiesz go odkręcać na dźwigni 1m potluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »