NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Mechanik samochodowy II,
~~belferka
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 08:07  
Cytuj
Ponieważ poprzedni temat przerodził się w pyskówkę z przeważającym udziałem mechaników samochodowych, a nawet ich żon smiech2 więc zakładam nowy wątek.

Które warsztaty lub których mechaników polecacie, a których lepiej unikać?

Podstawą oceny ma być skuteczność i jakość naprawy, a nie cena.
Oczywiście wyłudzaczy też należy piętnować, ale nie jest to główny temat.

UWAGA!
Temat jest dla KLIENTÓW warsztatów samochodowych, a nie dla mechaników.
Opinie mechaników na tym wątku mnie NIE INTERESUJĄ!!!


P.S.
Chodzi konkretnie o Forda KA.
Byłam 3 razy u Chamery, ale nie jestem zadowolona i szukam czegoś lepszego.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 08:07  
Cytuj

 
 
 
 
~~user
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 13:15  
Cytuj
od 5 lat korzystam w 5 - 6 samochodach z usług pana Tabora na wylocie ze stalowej.
Fachowa obsługa, ceny wg mnie ok dlatego serwisuje mi wszystk oco jeździ po rodzinie.
Pozatym zarówno on jak i jego synowie mają pojęcie co robią i za co biorą kasę a nei wciskają kitu.
Btw odradzam lakiernie toyoty vel opla vel chevroleta- auto ( opel) idzie znowu na naprawe gwarancyjną po naprawie gwaraancyjnej naprawy gwarancyjnej malowania

 
 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 13:19  
Cytuj
koło pizzeri Verona jest dobry mechanik - tani i solidny - takie opinie są wśród moich znajomych. Albo jak się jedzie na brandwice - jak się facet nazywa - nie pamiętam ale ponoć też jest dobry w klockiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edyta
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 13:28  
Cytuj
Też polecam Tabora. Zawsze ak coś się u mnie dzieje jade do niego Pozdrawiam.umiech

 
 
 
 
~~budownictwo
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 14:26  
Cytuj
Ja mam kilka dostawczaków z silnikiem disla i od lat naprawiam je w DIESEL SERVICE na Posaniu.Nie miałem nigdy zadnych problemów moze nie najtaniej ale fachowo mają chłopcy wiedze i sprzęcik konkretny.Jak z dieslem to tylko tam ,a jezdziłem tez gdzie indziej i było róznie.Polecam i pozdrawiam.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
koło pizzeri Verona jest dobry mechanik - tani i solidny - takie opinie są wśród moich znajomych. Albo jak się jedzie na brandwice - jak się facet nazywa - nie pamiętam ale ponoć też jest dobry w klockiumiech


Prawdopodobnie chodzi ci o pana Warzochę, do którego wjeżdża się w taką wąską wyboistą uliczkę przy skrzyżowaniu Brandwickiej z obwodnicą; też korzystam z jego usług i nie mogę narzekać ani na jakość, ani na cenę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Bule
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 20:52  
Cytuj
Tez polecam Tabora, ciezko cos zarzucic poza tym, ze nie w centrumumiech

 
 
 
 
~~ela
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 10:46  
Cytuj
Ebardzolektryke w autku mozna zrobic Bosch service pawlik na posaniu miałam problem przez 4 miesiace nikt nie potrafił tego naprawic zrobili w jeden dzień i zapłaciłam smieszne pieniazki a straszyli mnie inni tysiacami.BARDZO POLECAM

 
 
 
 
~~zadowolony
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 11:57  
Cytuj
Ja korzystam od lat z usług Marcina Banacha. Polecam jego fachowość i solidność. A do tego trzeba dodać ze u niego jest niedrogo. good

 
 
 
 
~~Hary
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 14:38  
Cytuj
Jak zależy Ci na najwyższej jakości usług, to polecam tylko autoryzowane serwisy.
Wydaje mi się że tylko tam jest odpowiednio przeszkolony personel i specjalne narzędzia.
Jaw tej chwili korzystam z usług serwisu Opel(mam vectrę) i jestem bardzo zadowolony. Nawet ceny są przystępne(inna sprawa że stać mnie na to).
Myślę że warto zapłacić trochę drożej i mieć pewność że wszystko zrobiono zgodnie z wymogami producenta.
Ponadtto na części w serwisie zakupione dostałem 2 lata gwarancji. I nawet zrobili mi za darmo oględziny całego samochodu przed zimą chociaż nie prosiłem o to.
Poprzednio jeździłem passatem i też korzystałem z autoryzowanego serwisu.

 
 
 
 
~~mechanik
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 16:02  
Cytuj
Tak mi się zdaje że skoro miejscowe warsztaty nie poradziły sobie z usterką Twojego samochodu to szkoda czasu i pieniędzy i faktycznie lepiej jechać do autoryzowanego serwisu Forda.

 
 
 
 
~~samok
ff
Wysłany: 17 Paź 2008r. 20:18  
Cytuj
autorud - trudno powiedzieć czy cały autorud ... ale pewna osoba tam dała taki popis umiejetności że reszty nie sprawdzałem.

taki domorosły gwałciciel ~50 nie potrafił miski olejowej pospawać ... w skrócie:
- ciekła na spawie
- ciekła na uszczelce, a silikonu tam nababrał że dla dywizjony by wystarczyło ...
- dokręcał ... bez dynamometru - efekt - 3 śruby z zerwaną główką (TORX'y)
- zalał półsyntetyk - a móiwłem SYNTETYK !
- chciał połamaną osłonę blachowkrętami do nadwozia MOCOWAĆ!!
- nie był w stanie ocenić co z zawieszeniem - mimo że koło było w tył przesunięte 1,5cm (skrzywiony wahacz+sanki)

jak reszta - nie wiem ...

 
 
 
 
~~jelonek
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 00:15  
Cytuj
belferka zadzwoń 015-8432747 w tym zakładzie mogą ci pomóc

 
 
 
 
~~belferka
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 07:57  
Cytuj
CYTAT
belferka zadzwoń 015-8432747 w tym zakładzie mogą ci pomóc

A o to za warsztat?
A może to Twój prywatny telefon?jezyk

 
 
 
 
~~Karino
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 18:49  
Cytuj
Prosze podajcie dokladny namiar na warsztat pana Tabora.To jest prosba do skorzystania z jego uslug.

 
 
 
 
~~zabek
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
Prosze podajcie dokladny namiar na warsztat pana Tabora.To jest prosba do skorzystania z jego uslug.
Stalowa Wola, ul. Sandomierska 26, tel. 015 8440017 sam korzystałem i bylem zadowolony

 
 
 
 
~~zabek
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 19:30  
Cytuj
"Panowie jeżeli chodzi o elektronikę samochodową stanowczo polecam Pana Pawła Wala.
Koleś ma swój zakład na ul.handlowej koło zakłady Pana Adama naprawdę zna sie na tym co robi i co najważniejsze ma sprzęt do elektroniki samochodowej."
dajcie jakis numer tele albo dokladnie gdzie na handlowej po stronie pajtona czy spolem??????

 
 
 
 
~~dobry
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 21:54  
Cytuj
--zabek-- ty to chyba już byłes we wszystkich warsztatach i krwi napsułeś skoro znasz wszystkie nazwiska i adresy warsztatów.

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 22:56  
Cytuj
CYTAT
--zabek-- ty to chyba już byłes we wszystkich warsztatach i krwi napsułeś skoro znasz wszystkie nazwiska i adresy warsztatów.
hahaha dobregoodgood

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~zadowolony
ff
Wysłany: 23 Paź 2008r. 20:29  
Cytuj
Bosch Service Pawlik to autoryzowana stacja firmy bosch profesjonalna obsługa duzy serwis jestem bardzo zadowolony z obsługi tylko się cięzko dostać bo maja duzo roboty i długie terminy ale jak sie trafi to zrobia od reki. BARDZO POLECAM.

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 21:02  
Cytuj
CYTAT
Bosch Service Pawlik to autoryzowana stacja firmy bosch profesjonalna obsługa duzy serwis jestem bardzo zadowolony z obsługi tylko się cięzko dostać bo maja duzo roboty i długie terminy ale jak sie trafi to zrobia od reki. BARDZO POLECAM.
panie Pawlik daj pan spokój robicie klientów w h... i to wszystko zdecydowanie nie polecam tego warsztatu.

 
 
 
 
~~olo
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 21:49  
Cytuj
Adam pewnie byłes h...klientem więc zasługujesz na h... traktowanie.Piszesz h...taki pewnie h... jesteś i tyle.

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 21:54  
Cytuj
po raz kolejny :pn Pukalk i jego najlepszy mechanik jak nie w regionie pan Tomek.kto był ten wie...

 
 
 
 
~~MIREK
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 09:57  
Cytuj
Byłem u Pukalaka robił mi głowice chyba dobrze zrobiona,ale elektronike robię i moi koledzy u Boscha na brandwicy maja chyba najleprzy sprzęt do diagnozy szybko i wcale nie tak drogo jak sie spodziewałem.ŚMIAŁO POLECAM

 
 
 
 
~~~adam
ff
Wysłany: 26 Paź 2008r. 08:54  
Cytuj
CYTAT
Adam pewnie byłes h...klientem więc zasługujesz na h... traktowanie.Piszesz h...taki pewnie h... jesteś i tyle.

********* glupoty ******** tam jest smród,brud,i ubustwo i pijaństwo,chyba slepy jestes..

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »