NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie wyprac za 6(sześć) PLN netto??, Czy ktokolwiek widział i ktokolwiek wie, gdzie za 6 złotych można \"wyprać sie\"!!
~~ReSeT
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:15  
Cytuj
Witam serdecznie!

Czy ktokolwiek widział i ktokolwiek wie, gdzie za 6 złotych można wyprać się!!:szok:

Nie chciałbym za specjalnie zanudzać, ale od pewnego czasu nurtuje mnie i moich kolegów jeden problem, mianowicie : gdzie wyprać ubranie robocze za sumę 6(sześć) złotych?
Pracuję w jednej z „prężnie rozwijających się”smiech2 firm z tzw „kapitałem zagranicznym” i ...smiech2
... ale nie tu tkwi problem.
Chciałbym się zorientować, gdzie na terenie Stalowej Woli można takowe ubranie wypraćsmiech2, mieszcząc się ww kwocie, pomijam już nawet koszty dojazdu.
W skład „zestawu roboczego” wchodzi:2 x spodnie(ogrodniczki), 4 x koszula flanelowa(długi rękaw) i bluza robocza(czasem), nie wliczam w to już podkoszulka, bo można go używać lub nie i skarpet, które zaliczmy umownie do bielizny osobistej i problem ich zmiany nie podlega dyskusji aczkolwiek z tego tytułu czuć obecność niektórych...:haha:

Dodam tylko,że wspomniany strój roboczy często nadaje się do prania już po niespełna 8 godzinach pracyneutralny, że o dwudziestu kilku dniach roboczych nie wspomnę:zdechly:,bo po takim okresie ww „garnitur” roboczy stałby w szafce o własnych siłach.:haha: Tak więc z dbałości o własną higienę i zdrowie oraz zmysł powonienia współpracowników(oraz konsekwencje z tym związane, typu np. zawroty głowy bądź „sensacje żołądkowe”) wspomagam i nie narażam „pracodawcy” na dodatkowe koszty zakupu nowego stroju, obciążając tym samym domowy budżet, który...
Wspomnę jeszcze, że w stalowowolskich sklepach nie spotkałem „zwykłego proszku” , który za pewne „pracodawca” wziął pod uwagę stosując „dodatek”:haha: ww kwocie:haha:, a tylko markowe w supermarketowych promocjach:haha:...gdzie koszty „za wodę” i energię elektryczną?...a póżniej wkładam do pralki pościel,bielizne osobistą, białe rzeczy...
Po jednorazowym praniu zaistniałe zabrudzenia niestety nie ustępująneutralny, tak więc czynność należy powtórzyć...neutralny

Zwracam się o pomoc w związku ze zlokalizowaniem placówki/instytucji która za 6 złotych netto oczyści/wypierze dwa komplety stroju roboczego, co najmniej 2 razy w miesiącu...

...z góry pozdrawiam "napinaczy"... i tych co piszą(będą pisać) "od rzeczy"good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 19:15  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 00:33  
Cytuj
Pewnie temat dotyczy byłego riala...?good

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 14 Lis 2008r. 07:23  
Cytuj
nawet w ATS-ie z tego forum z innego wontku daja 39 zl na pranie ;D good a tak po za tym co to za firma daje 6 zl?

 
 
 
 
~~rufioo
ff
Wysłany: 19 Lis 2008r. 21:27  
Cytuj
Tak szczodrze płacącą firmą - z "kapitałem zagranicznym" jest UNIWHEELS Production Poland sp.z o.o. Dla niewtajemniczonych dawniej RIAL.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »