NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Play Online, oferta bezprzewodowego internetu - czy warto ?
~~FRANKI
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 09:17  
Cytuj
juz przeciazony ten play w stalowej nie polecamnie wiem

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 09:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~karol
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 09:18  
Cytuj
MAM DO SPRZEDANIA STARTER PLAY ONLINE NA KARTE + MODEM HUAIWEI E160 WYSTARCZY WSUNAC DO USB I JUZ MAMY INTERNET CENA 200 PLN DO MALEJ NEGOCJACJI

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 10:20  
Cytuj
Do małej negocjacji to się nie opłaca. Play podobno obniżył cenę na modem w zestawie na kartę i teraz kosztuje 129zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ciekawy
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:20  
Cytuj
w jakich salonach czy sklepach można kupić taki modem ?

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 11:24  
Cytuj
Hmmm, skoro jest to oferta Play to chyba najszybciej w aptece jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jani0909
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:31  
Cytuj
a jakie predkosci u was są w godzinach szczytu???? u mnie ok 300, 400 kb/s nawet niezle bo jak ostatnio uzywałem play online w rzeszowie to sztrasznie wolny. Mam pytanie czego na nadajnikach umts(3g) mozna uzyskac nawet 1mb/s skoro 3g ma najszysza predkosc do 384km/s ????

 
 
 
 
~~niepowiem
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:36  
Cytuj
A czy sa jakies blokady na p2p jak jest np: iplus.

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 15:36  
Cytuj
Bo 3G to nie tylko standard UMTS. Poza tym żeby zapytać nie, musisz w tym celu tworzyć drugiego tematu o tej samej nazwie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jani0909
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 16:19  
Cytuj
bo mi sie pomyliło zamiast odpowiedz dałem napisz nową i nie wiem jak teraz to usunoc

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 16:49  
Cytuj
Ty nie usuniesz, jakiś mod się tym zajmie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~FRANKI
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:52  
Cytuj
bylem w play-u nie maja modemow e160 tylko na abonament nie da sie sciagac zadnych p2p ani uzywac polaczen voip a tak wogole to play przeciazony za duzo ludzi juz ma i muli nie polecam

 
 
 
 
~~FRANKI
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:53  
Cytuj
CYTAT
A czy sa jakies blokady na p2p jak jest np: iplus.




tak sa blokady

 
 
 
 
~~FRANKI
ff
Wysłany: 21 Sty 2009r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
a jakie predkosci u was są w godzinach szczytu???? u mnie ok 300, 400 kb/s nawet niezle bo jak ostatnio uzywałem play online w rzeszowie to sztrasznie wolny. Mam pytanie czego na nadajnikach umts(3g) mozna uzyskac nawet 1mb/s skoro 3g ma najszysza predkosc do 384km/s ????


w stw sa takze nadajniki HSDPA i to wlasnie na nich osiagasz te 1mb/s najlepiej to widac na telefonie gsm jezeli masz max 3g to na wyswietlaczu tak to widzisz jezeli nowszy to widzisz duze H"(HSDPA)LUB 3.5 G

 
 
 
 
~~terxy
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 14:31  
Cytuj
a czy da sie uzywac skype ????

 
 
 
 
~~petirek
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 14:44  
Cytuj
kupiłem na aukci ten modem e160 i powiem ze to jest jeden wielki shit w dodatku nie obsługuje edge i gprs a najczesciej jestem w tych zasiegach w iplusie. Gdy uzywam play online na tym modemie to powiem ze prendkosc jest tak jak w gprs i jest to wina modemu nie nadajników bo jak przełozyłem katre na nokie 6120 to smiga wmiare . W stalowej jest juz tak obciazony ten play ze prendkosci wynosza u mnie weczorami nie wiecej niz 150kb/s czasami 180kb/s a juz niepowiem o sciaganiu bo nawet stronki sie włączaja długo przykładowo n-k włącza sie u mnie 1min nawet dłuzej. NIE POLECAM TEGO PRZEREKLOWANEGO PLAY-A ONLINE iplus w porownając do pleya wypada swietnie

 
 
 
 
~~oponek
ff
Wysłany: 22 Sty 2009r. 14:49  
Cytuj
w zupełnosci siezgadam ten modem jest rzeczywiście do dupy nie powiem juz o prendkosciach pleya są strasznie wolne .Nie polecam

 
 
 
 
~~Carejt
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 17:33  
Cytuj
wziołem sobie tego play online na abonament i teraz żałuje ze to zrobiłem. Mam 5Gb limitu co mi stanowczo nie wystarcza. A pozatym wieczorami nie da sie wykorzystac tego limitu ponieważ strony włanczają sie strasznie długo wienc siedze tylko rano chociaż rano tez mam prendkosc ok 250 300kb/s a wieczorami o 10x wolniejszy. W czasie testów internet był ok ale to było w grudniu gdy dopiero załozyli nadajniki a teraz juz ten play online jset obciązony play powinien cos z tym zrobic bo mnie szłak trafia gdy sobie pomysle ze jeszcze z tym gównem mam jeszcze sie męczyc jeszcze przez rok. Play jest do d*** i nie polecam tego

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 17:43  
Cytuj
A może ty nie wiesz jak się z internetu korzysta skoro ledwie pisać potrafisz panie Carejt-oponek-petirek smiech2? Sprawdź jak szybko na tym twoim Play Google znajdzie takie hasła jak "słownik języka polskiego" i "słownik ortograficzny" mlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~carejt
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 21:13  
Cytuj
wkurwiasz mnie tym słownikiem to ci łeb przepołowie na poł pojebancu jak sie nie znasz to nie wyrazaj swojej opini

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~FRANKI
ff
Wysłany: 23 Sty 2009r. 23:12  
Cytuj
CYTAT
wziołem sobie tego play online na abonament i teraz żałuje ze to zrobiłem. Mam 5Gb limitu co mi stanowczo nie wystarcza. A pozatym wieczorami nie da sie wykorzystac tego limitu ponieważ strony włanczają sie strasznie długo wienc siedze tylko rano chociaż rano tez mam prendkosc ok 250 300kb/s a wieczorami o 10x wolniejszy. W czasie testów internet był ok ale to było w grudniu gdy dopiero załozyli nadajniki a teraz juz ten play online jset obciązony play powinien cos z tym zrobic bo mnie szłak trafia gdy sobie pomysle ze jeszcze z tym gównem mam jeszcze sie męczyc jeszcze przez rok. Play jest do d*** i nie polecam tego



trzeba pisac do nich a nie narzekac e-mail: ok_(at)_pomocplay.pl
Adres korespondencyjny:
skrytka pocztowa 4,
62-056 Komorniki P204

 
 
 
 
~~CZłOWIEK
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
wziołem sobie tego play online na abonament i teraz żałuje ze to zrobiłem. Mam 5Gb limitu co mi stanowczo nie wystarcza. A pozatym wieczorami nie da sie wykorzystac tego limitu ponieważ strony włanczają sie strasznie długo wienc siedze tylko rano chociaż rano tez mam prendkosc ok 250 300kb/s a wieczorami o 10x wolniejszy. W czasie testów internet był ok ale to było w grudniu gdy dopiero załozyli nadajniki a teraz juz ten play online jset obciązony play powinien cos z tym zrobic bo mnie szłak trafia gdy sobie pomysle ze jeszcze z tym gównem mam jeszcze sie męczyc jeszcze przez rok. Play jest do d*** i nie polecam tego



zzawsze mogles wziasc sobie w orange ,era,plus gdzie za okolo 50 pln abonamentu masz 1GB buuahaaaauśmiech

 
 
 
 
~~carejt
ff
Wysłany: 24 Sty 2009r. 11:40  
Cytuj
na początku był ten net z pleya szybki dlatego sie zdecydowałem wziąc ten pley ale stalowa juz ma tak przeciązone nadajniki ze juz posurfowac po necie, da sie ale czas w jakim otwierają sie strony są klasy gprs który kiedyś miałem w orange

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »