NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Play Online, oferta bezprzewodowego internetu - czy warto ?
~~zainteresowany
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 22:17  
Cytuj
Czy ktoś z was korzysta i może się podzielić opinią na temat bezprzewodowego internetu Play Online ? Najbardziej interesuje mnie opcja: 1 Mbit/s, 45 zł miesięcznie z umową na 12 miesięcy i miesięcznym limitem 5 GB (teraz i tak nie wykorzystuje nawet 1/4 tegoż) + modem Huawei E169 HSDPA (za 49 zł).
Proszę o wrażenia z użytkowania Play Online umiech
Dziękuję umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2008r. 22:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~szkoda
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 13:09  
Cytuj
obawiam się że w Stalowyj Play nie ma postawionego nadajnika UMTS więc nici z Play Online. A szkoda bo sam chętnie bym skorzystał, mają całkiem dobrą ofertę i do tego bardzo tanią w stosunku do konkurencji (Plus, Oryndż, Era) neutralny

 
 
 
 
~~olek
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 12:00  
Cytuj
to co polecasz na warunki stalowowolskie

 
 
 
 
~~Sesio
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 12:45  
Cytuj
Era ma HSDPA w centrum.... ladnie smigaumiech

 
 
 
 
~~adam
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 14:51  
Cytuj
jesli chcesz to polecam iplus 3g w calej stalowce ja na pomiaze mam stabilne 2 mega

 
 
 
 
~~euro-kołchoz
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 18:17  
Cytuj
panowie kilka godzin temu odpalilem play online no rewelacja zasieg 3-g robi swoje bardzo stabilne predkosci okolo 1,8-2,1 mega polecam i niepiszcie ze niema 3g w STW bo jest od tygodnia http://internet.playmobile.pl/maps/?x=28&y=6#goodok

 
 
 
 
~~ludwik
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 15:46  
Cytuj
no nawet ładnie ten net zasuwa polecam

 
 
 
 
~~Douk
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 15:50  
Cytuj
No jest troche wiecej... nie od tygodnia... nadajnik jest na terenie HSW

 
 
 
 
~~ganom
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 19:53  
Cytuj
Na Stalowke sensowne HSDPA ma tylko iPlus. Play też ma HSDPA ale jezeli wyjedziesz poza granice miasta, nie bedziesz mial nic bo niemaja wykupionej koncesji na EDGE!!
iPlus śmiga fajnie, ok 1.5Mb/s.


pozdro

 
 
 
 
~~ludwik
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
Na Stalowke sensowne HSDPA ma tylko iPlus. Play też ma HSDPA ale jezeli wyjedziesz poza granice miasta, nie bedziesz mial nic bo niemaja wykupionej koncesji na EDGE!!
iPlus śmiga fajnie, ok 1.5Mb/s.


pozdro
no dobrze tylko w iplusie ograniczenie predkosci transferu przy 1gb abonament za 60pln a w play 5gb za 45 pln jest róznica? dla mnie b.duza

 
 
 
 
~~ganom
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 16:34  
Cytuj
no dobrze tyle, ze jak chcesz miec internet stacjonarny to wez sobie go ze stelli, diany, etc. Bo Play nie ma mobilnego internetu - wyjedziesz poza granice miasta i nawet GPRS nie bedziesz mial. Wiec dla mnie to nie ma sensu

 
 
 
 
~~Play Online
ff
Wysłany: 20 Gru 2008r. 23:16  
Cytuj
witam, mam Play Online 5GB na modemie Hujawei, osiagam do 1,5 Mbit-a, jestem bardzo zadowolony, wcześniej miałem internet z MTM - za 35 zł/miesiąc miałem 256 kbit, teraz za 40 zł/miesiąc mam zasięg 3.5G - średnio 1500 kbit :szok:. W porównaniu do Playa MTM to porażka :/

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 00:30  
Cytuj
MTM to porażka sama w sobie, więc nie ma co porównywać.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 00:44  
Cytuj
porazka to malo powiedziane ja nazwe to TOTALNY KLOPSzaklopotanyok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~ludwik
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 01:07  
Cytuj

CYTAT
No jest troche wiecej... nie od tygodnia... nadajnik jest na terenie HSW

bzdura sa 3 na miescie http://bts-gsm.eu/uke/play

 
 
 
 
~~znawca
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 07:47  
Cytuj
CYTAT

CYTAT
No jest troche wiecej... nie od tygodnia... nadajnik jest na terenie HSW

bzdura sa 3 na miescie http://bts-gsm.eu/uke/play


akurat na terenie HSW nie ma ani jednego nodeB Playa, natomiast w STW obecnie pracują trzy nadajniki: w Rozdziadowie na kościele, na wieżowcu 16-piętrowym przy Okulickiego oraz na kuminie elektrowni.

 
 
 
 
~~douk
ff
Wysłany: 21 Gru 2008r. 10:12  
Cytuj
Masz slabo aktualne informacje...

 
 
 
 
~~znawca
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 12:17  
Cytuj
CYTAT
Masz slabo aktualne informacje...


znacz się ja ?

 
 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 12:42  
Cytuj
Wymordujo nas tymi nadajnikami! Kto to widzial tyle nadajnikow w miescie. A jeszcze ile internetowych jest.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~też używam Play
ff
Wysłany: 22 Gru 2008r. 17:13  
Cytuj
CYTAT
Wymordujo nas tymi nadajnikami! Kto to widzial tyle nadajnikow w miescie. A jeszcze ile internetowych jest.


ale zanim zejdziemy poserfujemy sobie swobodnie na porządnym internecie, gdyż Play Online smiga jak burza smiech2 diana, stella i tym podobne emteemy nie maja najmniejszych szans good

 
 
 
 
~~jani0909
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 17:01  
Cytuj
Ostatnio zakupiłem sobie starter play online i powiem ze sie zdziwiłem pozytywnie tą predkoscią chociaz wieczorem troche spowalnia ale i tak szybki ja na mobilny net. Mam pytanie czego na stronie play nie ma w Stalowej Woli zasięgu 3g chociaz uzywam neta od nadajników playa ????

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 17:10  
Cytuj
Normalnie jest, tylko najwidoczniej znowu im się mapka nieco wysypała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Playta
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zakupiłem sobie starter play online i powiem ze sie zdziwiłem pozytywnie tą predkoscią chociaz wieczorem troche spowalnia ale i tak szybki ja na mobilny net. Mam pytanie czego na stronie play nie ma w Stalowej Woli zasięgu 3g chociaz uzywam neta od nadajników playa ????


tak jak wyżej Echelon napisał zasięg 3G na mapie jest narysowany, wprawnym okiem można nawet rozpoznać iż pochodzi z 3 stacji nodeB.

 
 
 
 
~~xxxx
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 18:53  
Cytuj
play ma dobry zasieg w stalowej i szybko chodzi

 
 
 
 
~~KAROL
ff
Wysłany: 20 Sty 2009r. 19:51  
Cytuj
MAM DO SPRZEDANIA STARTER PLAY ONLINE NA KARTE + MODEM HUAIWEI E160 WYSTARCZY WSUNAC DO USB I JUZ MAMY INTERNET CENA 200 PLN DO MALEJ NEGOCJACJI

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »