NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
18-stka.. , Prosze o pomoc i opinie
~~alex116
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 17:24  
Cytuj
Za 3 miesiace wkraczam w swiat doroslych wiec z tego powodu chciałabym zrobić jakąś fajną impreze. Nieststy urodziny mam w zimie wiec nie moge zorganizować ogniska. Myślałam może o jakimś klubie ale niestety niew znam zadnego fajnego. Pomórzcie mi wybrać odpowiednie miejsce na ten "wielki" dzień.. A moze jakis inny pomysl niż klub? bardzo prosze o pomoc...

p.s Tak przy okazji. Orientujecie sie może jakie są mniej/wiecej ceny wynajecia?umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 17:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Za 3 miesiace wkraczam w swiat doroslych wiec z tego powodu chciałabym zrobić jakąś fajną impreze. Nieststy urodziny mam w zimie wiec nie moge zorganizować ogniska. Myślałam może o jakimś klubie ale niestety niew znam zadnego fajnego. Pomórzcie mi wybrać odpowiednie miejsce na ten \"wielki\" dzień.. A moze jakis inny pomysl niż klub? bardzo prosze o pomoc...

p.s Tak przy okazji. Orientujecie sie może jakie są mniej/wiecej ceny wynajecia?umiech


Zrób sobie urodziny w Sylwestra zdziwiony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~alex116
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 17:30  
Cytuj
niestety jeszcze troche po Sylwestrze... jezyk

 
 
 
 
~~bejtyzjerzowygo
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 19:29  
Cytuj
domdziałkowca

 
 
 
 
~~Pablo_89
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 20:05  
Cytuj
O tak, dom działkowca fajna sprawa, byłem tam 2 razy na 8-nastkach i bawiłem się super. Nie wiem ile to kosztuje, ale podobno niedużo ;)
A tak BTW to ja dziś mam urodziny! (co prawda już 19, ale są) smiech2

Pzdr. ;)

 
 
 
 
~~alex116
ff
Wysłany: 19 Paź 2008r. 20:23  
Cytuj
to wszystkiego najlepszegoumiech

 
 
 
 
~~Natala
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 09:52  
Cytuj
Jeśli chodzi o knajpę w mieście to Czarny Kot. Obeszłam na wiosnę wszystkie i tylko tam dali warunki do przyjęcia i cenę.
A najlepiej robić we dwie albo trzy osoby, wtedy wychodzi dużo taniej.cool

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 11:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~Stary
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 13:47  
Cytuj
CYTAT


Nie wiesz jak to jest. Myśli że to sytuacja hiperwyjątkowa mieć osiemnastkę.
Dostanie pasów na dupsko to będzie płakał:blee:

 
 
 
 
~~alex116
ff
Wysłany: 20 Paź 2008r. 15:19  
Cytuj
no jak cos to plakala... DLa mnie to jest wyjatkowa okazja, bo raz w zyciu konczy sie osiemnascie lat. A napisalam nowa wiadomosc , ponieważ rozpisujecie sie na temat młodzieży i jaka to ona jest, a nie jakie kluby sa polecane. Ale tym ktorzy mi pomogli dziekujeumiech*

 
 
 
 
~~basia
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 12:05  
Cytuj
może mini max na alejach JP

 
 
 
 
~~snikers
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 18:07  
Cytuj
Budynek remizy w Obojni, super wszytsko odnowione, elegancko, ale nie wiem jaka cena za wynajecie.
Nastepnie budynek bylej szkoly w Brandwicy, cena to okolo 100 zl, ale samemy trza wszystko przygotowac, tz ustawic stoly, przystroic sale i wlasne zarcie.

 
 
 
 
~~xxxxxxxx
ff
Wysłany: 8 Lis 2008r. 19:44  
Cytuj
najlepiej gdzies na wsi.. a ile km od Stalowej max moze byc ta 8nastaka?

 
 
 
 
~~snikers
ff
Wysłany: 9 Lis 2008r. 11:21  
Cytuj
Remiza w Obojni jest niedaleko, to jest kolo Turbi, niewiem ile km. Natomiast budynek w brandwicy to jest jakies 4 km od Rozwadowa.

 
 
 
 
~~dze
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 03:50  
Cytuj
Polecam remizę strażacką w Charzewicach, dość spokojne osiedle zaraz za Rozwadowem, koszt wynajęcia sali to ok 200zl, cena do uzgodnienie (pomocne w zbijaniu z ceny będzie 0,7 WODY swieconej;), już kilka razy ten argument bardzo pomógł w negocjacjachumiech. Szefem tego całego interesu pan Tadek, jak będzie trzeba to gdzieś Miałam numer telefonu...
Remiza jest wyposażona w aneks kuchenny oraz łazienka, sala spokojnie mieści 60 osób i można wynegocjować sprzęt nagłaśniający to kolejne 0,7 ale warto, koledzy co się znają na elektryce bardzo chwalili ten sprzęt, mikrofon i ogromne głośniki,imprezy zawsze do białego rana...



Ps. Udanej imprezy i stu lat...

 
 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 09:42  
Cytuj
a pub alternatywy umiech tam jest niedrogo

ZAPRASZAM GORACO NA MOJA STRONKE WWW.DJKUBUS.KEEP.PL OBSLUGA MUZYCZNA ( WESEL,POPRAWIN,BALóW,STUDNIóWEK,ZABAW I INNYCH IMPREZ) WIECEJ NA STRONIE.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Milka
ff
Wysłany: 10 Lis 2008r. 15:56  
Cytuj
CYTAT
a pub alternatywy umiech tam jest niedrogo


Jasne niedrogo jak cholera akurat na kieszeń osiemnastolatka. Tam można zrobić co najwyżej dostojną ,,czterdziestkę,,.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »