NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Czas na monitoring,
Posty: 22
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 21:06  
Cytuj
w okresie niecałego tygodnia żałoby narodowej, przy głównej ulicy miasta-Staszica,z jednego bloku ukradziono-zbeszczeszczono 4 flagi. Może monitoring pomógłby złapać, ukarać zwyrodnialców !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Kwie 2010r. 21:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Kwie 2010r. 11:35  
Cytuj
To co proponujesz, kamera na każdym balkonie???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 05:59  
Cytuj
CYTAT
w okresie niecałego tygodnia żałoby narodowej, przy głównej ulicy miasta-Staszica,z jednego bloku ukradziono-zbeszczeszczono 4 flagi. Może monitoring pomógłby złapać, ukarać zwyrodnialców !!!



Byles swiadkiem, ze zbeszczeszczono ? Jezeli zostaly skradzione to nic nadzywczajnego... w dniach 1-3 maja znikaja flagi i nikt nie robi halasu. Watpie aby ktos kradl flage Polski aby ja zbeszczescic.

A co monitoringu... chcesz zrobic ze Stalowej miasto policyjne ?

Komuno wróc ! good

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 18:41  
Cytuj
Dla mnie zerwanie flagi w dniu załoby narodowej czy święta państwowego równa się jej zbeszczeszczeniu.Jak się boisz monitoringu to masz problem i nie ma to nic do państwa policyjnego, a raczej praworządnego.Sam na własne uszy słyszałem od lekarza pogotowia o "bandyckim mieście" jakim jest Stalowa !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2010r. 14:27  
Cytuj
Nie chodzi tu tylko o flagi.... duże miasta maja monitoring i podpisuję sie pod tym wszystkimi rękami!!! Co komu przeszkadzaja kamery skoro wszyscy są prawi i sprawiedliwi???
Przeszkadzały by tylko tym którzy maja cos do ukrycia. Czas na monitoring w mieście!!!!!! POPIERAM !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Maja 2010r. 19:15  
Cytuj
Dobre, jak nie chcesz być podglądanym to znaczy że masz coś na sumieniu. Paranoja totalna.
Nie mam nic na sumieniu i nie jestem zwolennikiem kamery na każdym rogu.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Maja 2010r. 20:28  
Cytuj
masz coś do ukrycia???? niech Cię wali czy są kamery... wyluzuj... niech sobie będą. Pewnie i tak łazisz w kapturze

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »