NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zabrałam przez pomyłke płaszcz,
Posty: 206
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 10:35  
Cytuj
Po prostu odnieś ten płaszcz tam skąd go wzięłaś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 10:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 11:18  
Cytuj
jeszcze tak sie nie schlalem w lokalu by swojej kurtki nie rozpoznac :] gratulacje ^^ nawet wiecej jako ze jestes kobieta to gratulacje x2 :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 11:30  
Cytuj
proszę sobie wyobrazić że nie trzeba pić żeby się pomylić. a jeśli się tak nie spiłeś to ja gratuluję x6 kontroli nad sobą i zdrowego podejścia do alkoholu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 11:33  
Cytuj
CYTAT
Taki tez mam zamiar.Ale dzisiaj jest wszystko pozamykane i myslałam,ze "złapię" jakis kontakt przez forum.

RRJ

...nie wszystko dziś pozamykane.....ale jeśli właścicielka płaszcza nie odezwie się dzisiaj to odnieś go jutro zaraz na otwarcie , bo z pewnością będzie go tam szukać.....


RRJ - przepraszam ale nie chcący usunęłam Twój wcześniejszy post z którego właśnie mam cytat - przepraszam


" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 11:34  
Cytuj
chyba się usunęła odpowiedz do zygfryd. taki mam zamiar ale dziś jest wszystko zamknięte zrobię to jutro a napisałam tu majac nadzieję że złapie kontakt z tą osobą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 56
Dołączył: 8 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 11:35  
Cytuj
Ja w szkole w szatni zakosiłam jakąs katanke co wisiala koło mojej(okazalo sie ze ktoś wczesniej przez pomylke wzial moją, a ja jego) na drugi dzien odwiesiłam "obca" kurteczke w to samo miejsce, moja tez wisiała w tym samym miejscu, w ktorym ja zostawilam dzien wczesniejcool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 11:36  
Cytuj
nic nie szkodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 12:07  
Cytuj
CYTAT
proszę sobie wyobrazić że nie trzeba pić żeby się pomylić.

zgadzam sie z tym jak najbardziej :]
CYTAT
a jeśli się tak nie spiłeś to ja gratuluję x6 kontroli nad sobą i zdrowego podejścia do alkoholu

tu kolejny raz gratuluje, rowniez x6 ^^ nie kazdy ma tyle odwagi by przyznac sie na miejskim forum do problemow z alkoholem :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 12:13  
Cytuj
ja do niczego się nie przyznałam każdy czyta to co chce przeczytać, nie masz się do czego przyczepić poza tym nie będę polemizować z kimś na tematy związane z tą chorobą pod tematem płaszcza wybacz, przenieś się na inny wątek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 12:34  
Cytuj
bawi mnie sytuacja, bo nie napisalas nic o swoim ze np zostal w lokalu, wracalas w 2 ? czy zapomnialas ze nie bylas w plaszczu ? bylo zimno i pomyslalas ze nie moglas przyjsc bez ?smiech2 ale juz nie zartuje, rozumiem ze ta awersja na humor to przez kaca :] przepraszam, wydrukuj kawalek kartki z data podmiany, popros barmana aby przy barze wystawil, odnies kurtke i napewno ktos sie znajdzie ^^ z watku juz uciekam, glowa do gory, ja bym zlodziejka cie nie nazwal :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 12:52  
Cytuj
dziękuję za rade , naprawdę wiem mam zrobić a widzę ze kiedy ludzie nie mają nic do roboty niepotrzebnie wgłębiają się w szczegóły. myśle , że najważniejsze napisałam jeśli właścicielka przeczyta na pewno będzie wiedziała, że tu chodzi o jej rzecz. jeśli chodzi o awersję nie jest spowodowana kacem. zapewniam, że nie piłam , czy to jest takie modne i rozpowszechnione, że w każdym problemie doszukuje się przyczyny alkoholu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 13:34  
Cytuj
CYTAT
dziękuję za rade , naprawdę wiem mam zrobić a widzę ze kiedy ludzie nie mają nic do roboty niepotrzebnie wgłębiają się w szczegóły.

ja w nic nie wnikam nie interesuje, mnie w jaki sposob, czy pilas czy cos bralas, inne powody z ktorych ten plaszcz znalazl sie u ciebie tez mnie nie interesuja :] od poczatku dokonca zartowalem, moglem skorzystac tym w jaki sposob to ujelas to skorzystalem :]
CYTAT
jeśli chodzi o awersję nie jest spowodowana kacem.
rozumiem to caloksztalt znaczy ja, dziekuje za szczerosc :]
CYTAT
czy to jest takie modne i rozpowszechnione, że w każdym problemie doszukuje się przyczyny alkoholu ?

to chcesz rozmawiac o alkoholu w temacie o plaszczu czy nie bo sie troche zmieszalem ?jezyk
pokoj siostro powodzenia z problemem :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
RRJ
RRJ
RRJ
Posty: 420
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 19:03  
Cytuj
a teraz chciałam zapytać jak usunąć ten temat. jest już nieaktualny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 19:10  
Cytuj
w pierwszym poście który napisałaś wciśnij opcję "zmień" i na dole zaznacz oba kwadraty "usuń" i zaznacz też "zamknij temat" potem wciskasz "wyślij"

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »