NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
chmura pyłu jak monstrum-oficjalne info,
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 19:07  
Cytuj
Daj sobie już spokój z tym wulkanem.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 19:07  
Cytuj

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 20:19  
Cytuj
CYTAT

Może nie zdajesz sobie sprawy, ale cała masa Polaków nie może wrócić do rodzin z bardzo daleka i jest bardzo prawdopodobne, że nie uda im sie to jeszcze w ciagu nastepnych dni, a nawet tygodni. I to nie sa tylko ludzie, którzy pojechali sobie na wakacje, często koczuja wręcz na podłogach lotniskowych, mają sobie po prostu dac spokój...?


barbie, dokładnie! tu jest jakaś znieczulica, taki bokser sie okopał w tym stalowowolskim grajdołku i widzi za przeproszeniem tylko swoje własne "d"!!!
Ja mam wsród znajomych osoby, które nie mogą wrócić do domu, a nawet zblizyć się do Europy przez ten wulkan, cały czas sprawdzam doniesienia, gdzie otwierają lotniska - mieli na jakis czas otworzyć też w Polsce, ale tylko do 20tej, bardzo sie martwimy o nich.To jest jakiś horror, bo na ltniskach nikt nic nie wie, czeski film i każą czekać....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 20:33  
Cytuj
Najbliżej Islandii jest Irlandia.

Zgadnijcie jakie państwa nie zamknęły lotnisk.

Islandia i Irlandia = to mi daje obraz na tą chmurę. żaden inny komentarz nie jest tu potrzebny. Chmura to jakaś ściema

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 20:44  
Cytuj
Popatrz może na animacje to będziesz wiedział dlaczego, poza tym kłania się wiedza ze szkoły na temat emisji zanieczyszczeń, dym nie spada zaraz koło komina mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 20:47  
Cytuj
Kiara a wiesz jak takie animacje się tworzy? Coś mi się wydaje, że najwyżej umiesz na komputerze uruchomić Gadu Gadu albo otworzyć Internet Explorer z www.onet.pl

P.S. Sorry za takie nieuprzejmości do Was koleżanki, ale także uważam, że to ściema

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Kiara a wiesz jak takie animacje się tworzy? Coś mi się wydaje, że najwyżej umiesz na komputerze uruchomić Gadu Gadu albo otworzyć Internet Explorer z www.onet.pl

P.S. Sorry za takie nieuprzejmości do Was koleżanki, ale także uważam, że to ściema


Wiesz co bokser, czy to ściema czy nie, to te lotniską SĄ NIECZYNNE, a samoloty nie latają
ja nie wnikam, kto i jak zrobił animacje, ale paraliż lotnisk jest faktem.
Możemy sobie wątpić lub nie w prawdziwość chmury, pyłów albo całego wulkanu, ale co mają zrobić Ci ludzie, do cholery!!

Dać sobie spokój i po prosyu wracać?? ale JAK?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 21:08  
Cytuj
Nieziomalka napisała:
CYTAT

....ja nie wnikam ...

No to Twój problem. Jestem płci męskiej i nie lubię jak próbują mnie dymać na każdym kroku good

Jak wracać? Pociągiem, autobusem, busem, samochodem - albo poczekać do jutra.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 21:28  
Cytuj
Z dużej chmury mały deszcz. Okazuje się, że chmura wcale nie jest taka groźna, jak sądzono smiech2

UE: Chmura nie taka groźna. Nie zagraża samolotom

Być może to początek końca lotniczego paraliżu. Przedstawiciel Unii Europejskiej ogłosił, że chmura pyłu nie spowodowała zagrożenia dla samolotów, które testowo odbyły rejs - podaje CNN. Przedstawiciel podał również, że według prognoz, jutro możliwe będzie wznowienie lotów w połowie Europy.

http://wiado(...)WO_.html


Czemu mnie to nie dziwi?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 21:29  
Cytuj
Dlaczego mnie również to nie dziwi?

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 21:30  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego mnie również to nie dziwi?


I mnie także nie dziwi.. po ptokach. Jak napisał jeden z redaktorów:
Kaczyński zalutowany można latać.

Przylot większości głów państw pokrzyżował pył wulkaniczny :]

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 21:32  
Cytuj
CYTAT
Nieziomalka napisała:
CYTAT

....ja nie wnikam ...

No to Twój problem. Jestem płci męskiej i nie lubię jak próbują mnie dymać na każdym kroku good

Jak wracać? Pociągiem, autobusem, busem, samochodem - albo poczekać do jutra.


dlatego manipulujesz moimi słowami


...dlatego okopałes sie w stalowymgównie z nadzieją, że Cię nie wydymają..

smiech2

wszystkiego dobrego i szerokich horyzontów - myślowych


ps. w razie otwarcia przestrzeni nad Europą najbliższe loty -wcale nie zgodne z zabukowanymi biletami -w sobotę (24.04)a autobusy ani pociągi , a nawet samochody przez ocean niestety - nie jeżdżą..

Rozumiem, że Ciebie to nie dotyczy, Ty siedzisz na tyłeczku, pójdziesz rano do pracy, albo i nie, może po bułki do Kauflanda...i lejesz na to

Jeszcze raz - wszystkiego dobrego - dzięki za typowy przykład polskiej ignorancji - typical.

Załóż jakiś wątek, ciekawy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 21:46  
Cytuj
Ciekawe czemu pył np. znad Sahary nie paraliżuje przestrzeni powietrznej, a potrafi on i do nas dolecieć, powodując m.in. żółty osad? Latanie w pobliżu wybuchającego wulkanu oraz we wzrokowym zasięgu chmury niewątpliwie może być niebezpieczne, ale na taką odległość? Jeszcze trochę, a UE zamknie przestrzeń powietrzną bo gęsi będą wracać z ciepłych krajów. smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 22:02  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Nieziomalka napisała:

Załóż jakiś wątek, ciekawy.

Wielka gorycz przemawia Twoimi słowami i to, że jestem tu jeszcze w Polsce nie oznacza, że siedzę tyłkiem i nic nie robię. Każdy widzi, że spotkało nas Polaków wielkie nieszczęście i nic nie wróży żeby było na lepiej. Ktoś decyduje nad naszymi głowami o rzeczach, o których nie mamy pojęcia. Mówią leż, leżysz. Rozkazują skacz to skaczesz. Przykro mi że życie nie układa się tak jakbyśmy chcieli. Sorry. Ale to nie oznacza, że nie oddam jak mi przyłożą pięścią w pysk. Oddam.

Nie chodzę do kauflanda

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 22:30  
Cytuj
CYTAT


Może nie zdajesz sobie sprawy, ale cała masa Polaków nie może wrócić do rodzin z bardzo daleka i jest bardzo prawdopodobne, że nie uda im sie to jeszcze w ciagu nastepnych dni, a nawet tygodni. I to nie sa tylko ludzie, którzy pojechali sobie na wakacje.


Kolego to jest to samo co z pogrzebem. Kto chcial przyleciec to byl a kto nie chcial to sie tlumaczyl zapyleniem (smieszne dziecinne gadki).

I tak samo jest z tymi ludzmi. Nie mozna samolotem to sa autobusy.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Kwie 2010r. 22:34  
Cytuj
turystykow do europy nie puszczaja, znajomy wraca z tajlandii i juz na 2gi dzien utknal w singapurze z tego co podaja na tamtejszym lotnisku posiedzi przynajmniej kolejne 2 dni :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 08:10  
Cytuj
CYTAT
O Boże! Znów wydadzą €200 mld?


Jak donosi BIZNES.ONET.pl :

http://bizne(...)ws-detal

„Komisja Europejska utworzy specjalną komisję, by ocenić wpływ perturbacji wywołanych chmurą pyłu wulkanicznego na przemysł transportu lotniczego i gospodarkę - zapowiedział w niedzielę przewodniczący KE p.Józef Barroso.

Przewodniczący, jak podano w komunikacie prasowym, chce być pewien, że UE dysponuje właściwą analizą, tak by - jeśli jest taka potrzeba - odpowiednio zareagować i podjąć odpowiednie i skoordynowane kroki na poziomie unijnym”.

Co oznacza, że będą chcieli nam wyrwać jakieś pieniądze na „walkę z chmurą pyłu wulkanicznego”. (Tak nawiasem: w Brukseli już nie mówi się o „walce z GLOBCIem” tylko o „walce ze zmianami klimatu”!)

Wszystkim twierdzącym, że JKM zna się na wszystkim (np. {~klucznik} pisze: „Mikke, samozwańczy ekspert w każdej dziedzinie. Mądrzejszy od każdego specjalisty.”) oświadczam: jest dokładnie 12.345 dziedzin, na których się nie znam (i w związku z tym na te tematy się nie wypowiadam). Natomiast gdy słyszę, że usłużni naukawcy już podpowiadają, że ten pył wulkaniczny może składać się z nawet kilkumilimetrowych ziarenek, to mogę zaproponować, by taki naukawiec wziął sobie choćby półmilimetrowe ziarnko piasku i nauczył je latać!

Oczywiście, że istnieją burze piaskowe – ale są one nad pustyniami (i kilkanaście kilometrów pod nich). Dalej piasek i pył opadają – o ile nie wpadną w jakąś trąbę powietrzną. Prawo powszechnego ciążenia działa wszędzie. I by to wiedzieć i wyciągać wnioski nie trzeba być ekspertem.

Nie trzeba też być ekspertem, by ze zdania: (to {~Rhemor}): „Lotnisko w Reykjaviku jest czynne, bo nie ma innej szybkiej drogi by dotrzeć na Islandię i wyruszyć z niej” wyciągnąć wniosek, że to zagrożenie nie jest specjalnie wielkie...

Ja nie zachęcam, by celowo latać w takiej chmurze drobnego pyłu – ale z całą pewnością jej zgęszczeń można uniknąć. Np. premier rządu Królestwa Maroka, p.Abbas El-Fassi, najspokojniej przyleciał do Krakowa dzień przed wszystkimi, u szczytu euro-pyło-histerii – i nie mógł się nadziwić głupocie i tchórzostwu giaurów:

http://www.rp.pl(...)3703.htm

Wreszcie: {~młody} pisze: „A tu dowód na to, że powyższe spełnia wszelakie psychiatryczne kryteria paranoi: http://www.hotmo(...)ow-13006

Jak zwykle p.Janusz Korwin-Mikke miał rację. Takie czasy - pochwały głupoty ”

Na tej stronie jest informacja, że kilka linii lotniczych sprawdziło, że ten pył nie psuje silników i nie przeszkadza w lotach. Obok informacja: „Islandzki wulkan pogrąża europejską gospodarkę”.

Nie „wulkan” tylko debilizm d***kratycznych polityków.

Za premierostwa śp.Piotra Jaroszewicza temperatura spadła do -10ºC – i stanęło pół Polski. Krążył wtedy wierszyk:

Niepotrzebna Bundeswehra

Starczy dycha niżej zera...

Dziś można kolportować wierszydełko:

Nie Al-Q'aida ani Hamas

Trochę pyłu i nie ma nas...

Ale teraz przyczyną nie jest już słabość techniki, tylko słabość psychiki tchórzliwych bydlaków, jakimi po latach socjal-d***kratycznej tresury stała się większość Europejczyków.

A w d***kracji decyduje właśnie ta tchórzliwa większość.
JKM (01:46)

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 16:12  
Cytuj
no i niektóre linie zaczęły latać dzisiaj, reszta też niebawem
:-)))))))
tłumaczymy sobie, że pył wulkaniczny zelżał

za kilka dni nikt o tym nie będzie pamiętał

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 293
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 19:37  
Cytuj
Tak nie ma co siać paniki, jaki pył? albo to tylko pył.
A potem mamy Smoleńsk gdzie była tylko mgła.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »