NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Dzień GRUBASA,
~~ocż
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 13:26  
Cytuj
warto wiedzieć.... http://www.tvn24(...)osc.html

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 13:26  
Cytuj

 
 
 
 
~~kolejny szok
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 13:36  
Cytuj
Orwell na talerzu - ALARM !!!
Niewiarygodne? A jednak. Jeśli obłędne pomysły urzędników Unii Europejskiej, posłusznie realizujących politykę koncernów farmaceutycznych, nie zostaną zastopowane, z końcem 2009 roku mieszkańcy państw wchodzących w skład tej organizacji nie będą mieli dostępu do ziół, witamin, suplementów i terapii naturalnych. Autorzy nowych pseudoregulacji prawnych tłumaczą , że dzięki temu nasze organizmy otrzymają specjalną ochronę. W rzyczywistości jest to zamach na fundamentalne prawa człowieka... KTO KONTROLUJE ŻYWNOŚĆ, TEN KONROLUJE ŚWIAT!!! /Więcej-Nieznany Św.nr 11/szokujący artykuł-polecam.

 
 
 
 
~~heloł
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 19:59  
Cytuj
no to kurde bela, raz dwa trzy cztery powoli Unia się za nas zabiera. Będziemy wpier.....ać wyłącznie wysokiej jakości żywność genetycznie modyfikowaną, uprawianą na ekolonielogicznych polach we francji i niemieczech. Ja nie będę jadł tego łajna !:blee:

 
 
 
 
~~asd
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 20:07  
Cytuj
Obecnie jesz zdrowa zywnosc uprawiana w dogodnej lokalizacji - tuz przy drodze nisko-stalowa. Dodatkowo stosujemy tylko naturalne nawozy (lumpy). W koncu 'dobre bo polskie' i 'nasza kielbasa przegonila ich kielbase'.

 
 
 
 
~~HEHE
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 22:40  
Cytuj
no kiełbasę to napewno mamy lepszącool

 
 
 
 
~~do asd
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 22:48  
Cytuj
rzeczywiście dobre bo polskie. Póki co mniej w tym różnych świństw np pestycydów itd.. Poza tym chyba nie podaje mi się na talerzu kurczaków chowanych na paszach z kilkukrotnie przerobionych gówien...

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 24 Paź 2008r. 23:51  
Cytuj
A ja myślałem, że chodzi o jakieś święto prezydenta najjaśniejszej Stalowej Woli good

 
 
 
 
~~ocż
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 09:36  
Cytuj
za dużo paliwa "wlałeś do baku" i twój pecet żle mysli- za dużo......potrzeba tylko 5 deko!!!!!!!!

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »