NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Wpadka Tusk Vision Network 24 :), Ale jaja
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 11:02  
Cytuj
Jaka telewizja, taki elektorat good

Na pewno ten prezenter jest młody, "wykrztałcony po stódiach" pewnie marketing lub jakieś dziennikarstwo na "wańkowiczach" i pewnie lubi pewne używki umiech To taki szybki obraz psychologiczny umiech
http://pl.youtube.com/watch?v=FjbrxAGLygk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 11:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 11:10  
Cytuj
Nie widziałem tej ale widziałem inną...
Jak zaproszono do studia "speca" od wizerunku politycznego (taki łysy, wysoki, młody) i kogoś z innej partii (w okienku z transmisją z innego miasta). Pseudodziennikarka pyta się kolesia od wizerunku o spór prezydenta i premiera, a ten odpowiada coś o konstytucji, drugi gość w okienku zwraca mu uwagę żeby nie kłamał a ten łysy odpowiada: ... ale to jest TVN tutaj tak trzeba mówić... zmieszana pseudodziennikarka odpowiada.. NIE, NIE NIECH PAN MÓWI PRAWDĘ ;))))))

~jajajakberetty , 25.10.2008 08:17

http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,49539216,133627041,5707721,0,forum.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 14:17  
Cytuj
http://pl.youtube.com/watch?v=bsIg7r1qpqs&feature=related

Kolejna, młoda i "wykrztałcona" nauczycielka i to w szkole wyższej. Ech, szkoda gadać..... A potem ktoś się chwali, że ma "wyrzsze wykrztałcenie" i jest ynteligentem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 14:29  
Cytuj
Prawdziwku, poproś swojego sponsora żeby ci opłacił tego Wańkowicza i utrzymaj się na nim. :-) Ty naprawdę masz jakiś kompleks. Ktoś cię krzywdzi? Chcesz o tym porozmawiać? Powiedz wprost, nie musisz szukać pretekstu do wylania żalu.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 14:55  
Cytuj
CYTAT
Prawdziwku, poproś swojego sponsora żeby ci opłacił tego Wańkowicza i utrzymaj się na nim. :-) Ty naprawdę masz jakiś kompleks. Ktoś cię krzywdzi? Chcesz o tym porozmawiać? Powiedz wprost, nie musisz szukać pretekstu do wylania żalu.


To szkółka niedzielna, pewnie ją kończysz. Życzę powodzenia w znalezieniu roboty. Wcześniej mieli aferę z nielegalnymi oddziałami terenowymi. Obejrzyj sobie drugi filmik, tacy wykładowcy przeważnie pracują w tych szkółkach niedzielnych. Dzisiejszy poziom młodzieży kończącej te "stódia" nie różni się od wcześniejszego poziomu po szkole średniej, po LO. Taka jest prawda. Są jakieś perełki prywatne, to fakt, ale ich jest bardzo mało.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 15:09  
Cytuj
Gdybym kończył szkółkę niedzielną, to nie byłbym chyba teraz on-line? Zresztą, zaraz też nie będę, bo muszę Ci powiedzieć, POZA FIREWALLEM TEŻ JEST ŻYCIE!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 15:15  
Cytuj
Są laptopy z łączem komórkowym, więc bycie on line nie wyklucza niczego. Problemem jest fakt, iż Was oszukują na większości prywatnych szkół i często na państwowych zaocznych. Przyjmują hurtowo ludzi i jest produkcja magistrów. Nie interesuje ich poziom studenta, ważna jest kasa. Ilość, nie jakość. I potem mamy takie kwiatki jak pan prezenter z TVN 24, czy pani nauczycielka od Kazi Szczuki. Nieumiejętność utrzymania emocji na wodzy w programie na żywo to dyskwalifikacja. To prezenter musi łagodzić emocje np. podczas debat w studiu. A ten? Szkoda gadać. To jest właśnie ta nowa szkoła. I zero warsztatu. Poza anteną może sobie hujami i kurwami rzucać. Ale biedaczek się zapomniał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~hehe prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 15:19  
Cytuj
Sprawdziłem, że ~prawdziwy siedzi na tym forum conajmniej już od 11.00 Człowieku czy ty nie masz nic do roboty, Idź posprzątaj, zrób zakupy, ugotuj obiad, poczytaj książki, umów się z dziewczyną (...albo z chłopakiem)! Chyba, że mamusia za ciebie wszystko robi a ty taki brzydki i wkurrwiający jesteś, że już nikt nie chce z tobą gadać.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Sprawdziłem, że ~prawdziwy siedzi na tym forum conajmniej już od 11.00 Człowieku czy ty nie masz nic do roboty, Idź posprzątaj, zrób zakupy, ugotuj obiad, poczytaj książki, umów się z dziewczyną (...albo z chłopakiem)! Chyba, że mamusia za ciebie wszystko robi a ty taki brzydki i wkurrwiający jesteś, że już nikt nie chce z tobą gadać.


No i co z tego wynika? Ja mogę i przez całą dobę siedzieć. Czy jedno wyklucza drugie?
Cieszą mnie ataki personalne na moją fikcyjną, internetową postać. Dowodzą one goryczy interlokutorów nie mogących znaleźć żadnych argumentów na swoją obronę to atakują ad personam. Można i tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:03  
Cytuj
Ja mam tak duzo czasu, bo jezdze czesto do dojczland, zeby przywhosic stamtond Euro. Dzieki mojej zapobiegliwosci mam Das Funds i Das zasoby, zeby urhatowac moja ojczyzna. Nie dziekowac, za ma nie co.

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:04  
Cytuj
W ogole to czemu mnie atakujecie co? Chcecie dostac?!?!? Przeciez ja to tylko w samoobronie pisze! Dlaczego ciagle mnie atakujecie? Wasze wsciekle ataki nie zatrzymaja mnie w ujawnianiu prawdy! Dlaczego mnie atakujecie? Wasze ataki nic nie zmienia, przyznajcie sie ze atakujecie bez sensu i dajcie mi w koncu spokoj!!

PS. Luntek przy mnie wymieka. Kaczynski tez...

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:06  
Cytuj
Zaphomnialbym dopsac do mojegho wywodu:

Obejrzyjcie kiedys gwazdy tancza na lodzie w TVPiS - zobaczycie jak powinna wygladac prawdziwa rozrywka na poziomie. Gdyby nie dobry znajomy prezydenta za sterami TVPiS to nie bylo by czego ogladac! a co? Moze takie milionery maja sie rownac oralnym potyczkom dody i steczkowskiej co?

 
 
 
 
~~prwadziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:07  
Cytuj
W ogole co to jest 'łącze komórkowe'? Bo moja ograniczona wiedza informatyczna podpowiada mi, ze siedze w komorce.

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:07  
Cytuj
Sflaczały platfusie, nie podszywaj się. Wymyśl coś sam, wykaż się, bądź twórczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:10  
Cytuj
W ogole te dzisiejsze studia to nic nie warte zabobony. Popatrzcie na doktora Kaczynskiego! On to ma wyksztalcenie i charyzme - jak wchodzi do pokoju to wszyscy klekaja przed autorytetem. Dzisiejsze uczelnie produkuja niewyksztalconych ludzi! Wiem bo sam skonczylem plackologie i mam podstawy zeby tak pisac!

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:11  
Cytuj
Ja sie nie podszywam - ja jestem prawdziwy - DLACZEGO NIE ODPOWIADASZ NA PYTANIA I ZARZUTY. Czyzbys cos ukrywal i zmienial temat rozmyslnie? Dlaczego oskarzasz mnie o podszywanie sie, skoro pisze w swoim imieniu! Dlaczego chcesz uniknac prawdy?! Odpowiedz na pytania prawda wyzwoli twoja agenturalna przeszlosc!

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 18:13  
Cytuj
W ogole to zapraszam na forum www.kppis.pl - tam moderatorem jest moj dobry znajomy 'donekvondojczland' - tez z dojczland - i zobaczycie wreszcie ile obludy, zlosci i nienawisci jest w PO, PiS na wieki!

 
 
 
 
Posty: 1225
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 19:26  
Cytuj
Mordy wy moje z PO, jak ja się cieszę, że was szlag trafia umiech
Podszywajcie się dalej. Ja piszę tylko na zalogowanym nicku. Forumowicze to wiedzą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 21:30  
Cytuj
Mordo ty moja! Nie rozumiem dlaczego sadzisz, ze jestem z przeciwnej opcji politycznej - w ogole jak moge byc - skoro ty jestes bezpartyjny. Dlaczego dalej unikasz odpowiedzi na pytania czyzbys ukrywal cos niezgodnego z prawem?

Dodatkowo chcialem napisac, ze ciesze sie, ze jest jeszcze osoba o zdrowym rozsadku i nie wszedzie wszystko wolno - jak w tvnie. Tusk Vision Netłor specjalnie nie pokazuje i nie zaprasza przedstawicieli PiS, zeby ich osmieszyc. Takie metodologie zaczely sie wdzierac nawet do TVPiS. Na szczescie prezes Urbanski uratowal prezydenta:

Pałac Prezydencki z pomocą szefa TVP Andrzeja Urbańskiego zablokował w poniedziałek w "Wiadomościach" materiał o prezydencie Lechu Kaczyńskim.

Materiał przygotowany przez Kamila Dzióbkę miał dotyczyć startu Kaczyńskiego w wyborach prezydenckich i jego niewielkich szans na reelekcję. "Wiadomości" chciały też po raz pierwszy poinformować o groźbach Kaczyńskiego pod adresem Moniki Olejnik - czego jako jedyny program do tej pory nie zrobiły. Jak obliczył TVN, od soboty ta informacja przewinęła się przez większość światowych mediów.



Materiał był gotowy, czekał w tzw. szpiglu, spisie tego, co ma się ukazać na antenie - relacjonuje gazecie reporter "Wiadomości". Po 17.00, dosłownie parę minut po tym, jak inne redakcje TVP mogły zobaczyć, co pójdzie w "Wiadomościach" o 19.30, zadzwonił prezes TVP Andrzej Urbański. Kazał materiał zdjąć.

Z informacji gazety wynika, że Urbański o materiale dowiedział się z Pałacu Prezydenckiego.

Wiemy, że to ktoś z TVP, najpewniej z "Panoramy", doniósł do pałacu, co ma być w "Wiadomościach". Ludzie prezydenta natychmiast interweniowali u Urbańskiego, przekonując, że "Wiadomości" szykują atak na Kaczyńskiego - mówi "GW" inny reporter "Wiadomości".

 
 
 
 
~~prawdziwy
ff
Wysłany: 25 Paź 2008r. 21:31  
Cytuj
Oryginale, jeszcze podam linka dla pewnosci: http://wiado(...)id=16d95 i jak sadze, ze wszyscy wiedza, ze pomimo naszej bezpartyjnosci jestesmy calkowicie odroznialni, to jest oczywista oczywistosc i nie bede tlumaczyl rzeczy, ktore jako fakty, mozna znalezc na wikipedii.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »