NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
KICKBOXING!!,
~~kick!
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 17:57  
Cytuj
Wie ktos cos na temat treningow kickboxingu ? bo podobno jakies ogloszenia w skzolach wisza.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 17:57  
Cytuj

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 20:27  
Cytuj
CYTAT
Wie ktos cos na temat treningow kickboxingu ? bo podobno jakies ogloszenia w skzolach wisza.
Jeśli za dziadostwo chcesz płacić to powodzenia równie dobrze mozesz kicka ćwiczyć sam w domu .Jak Ci zalezy do przyjdz na krav mage wtedy nauczysz sie bronic i sprwnie bić:boksuj:

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 20:31  
Cytuj
boruta a ile kosztuje taki kurs k-magi???

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 21:36  
Cytuj
no własnie ile?

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 27 Paź 2008r. 22:48  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wie ktos cos na temat treningow kickboxingu ? bo podobno jakies ogloszenia w skzolach wisza.
Jeśli za dziadostwo chcesz płacić to powodzenia równie dobrze mozesz kicka ćwiczyć sam w domu .Jak Ci zalezy do przyjdz na krav mage wtedy nauczysz sie bronic i sprwnie bić:boksuj:

krav manga jest dobra dla dresow i jakis skinow i innych polmozgow

 
 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 00:12  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wie ktos cos na temat treningow kickboxingu ? bo podobno jakies ogloszenia w skzolach wisza.
Jeśli za dziadostwo chcesz płacić to powodzenia równie dobrze mozesz kicka ćwiczyć sam w domu .Jak Ci zalezy do przyjdz na krav mage wtedy nauczysz sie bronic i sprwnie bić:boksuj:

krav manga jest dobra dla dresow i jakis skinow i innych polmozgow

hehehe a kingboxing nie?

 
 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 00:54  
Cytuj

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~krav-magik
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 01:05  
Cytuj
CYTAT
krav manga jest dobra dla dresow i jakis skinow i innych polmozgow


nie jestem dresem, skinem tudzież innym półmózgiem, ale każdego ćwoka: kick boxera, karatekę, judokę, babinę, chopa z rowerem itp, rozwalam w 3,5 sekundy good

 
 
 
 
~~franek kimono
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 07:59  
Cytuj
krav-magik to slaby jestes musisz sie niezle z gosciem piescic ja to robie w 2s :boksuj:

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 10:35  
Cytuj
CYTAT
boruta a ile kosztuje taki kurs k-magi???
200 zł za 3 miesiące

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 10:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Wie ktos cos na temat treningow kickboxingu ? bo podobno jakies ogloszenia w skzolach wisza.
Jeśli za dziadostwo chcesz płacić to powodzenia równie dobrze mozesz kicka ćwiczyć sam w domu .Jak Ci zalezy do przyjdz na krav mage wtedy nauczysz sie bronic i sprwnie bić:boksuj:

krav manga jest dobra dla dresow i jakis skinow i innych polmozgow
I tu sie mylisz i wszyscy którzy uważaja że krav maga jest dobra dla dresów otóz kravka jest system typowo obronnym dres zas wybierze cos do ataku np boks czy kick boks dodam że na kravke nie maja wjazdu osoby karane.

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 28 Paź 2008r. 10:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
krav manga jest dobra dla dresow i jakis skinow i innych polmozgow


nie jestem dresem, skinem tudzież innym półmózgiem, ale każdego ćwoka: kick boxera, karatekę, judokę, babinę, chopa z rowerem itp, rozwalam w 3,5 sekundy good
Kiedyś sie przekonasz że to tylko puste słowa możesz bardzo sie zdziwić .Mniemam że ćwiczysz kravke jesli tak pewnie masz sie za mistrza kolego otóż karateka z kilku letnim stażem pojedzie Cie z wielka łatwość judoka założy dzwignie i bedzie kwiczał kick bokser uzyje prostych i low kicków chłop z rower rzuci w ciebie tym rowerem a kobieta odgryzie Ci tętnice wiec kolunio sie nie spinaj bo ja też trenuje kravke i sprowadze Cie na ziemie:boksuj:

 
 
 
 
~~Marshall
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 22:10  
Cytuj
Będę bardzo wdzięczny jeżeli podacie mi adres, telefon czy cokolwiek innego potrzebnego żeby zapisać się na kurs krav-magi w stalowej, bardzo mi zależy

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 22:39  
Cytuj
CYTAT
Będę bardzo wdzięczny jeżeli podacie mi adres, telefon czy cokolwiek innego potrzebnego żeby zapisać się na kurs krav-magi w stalowej, bardzo mi zależy
Krav maga jest w rozwadowie w poniedziłaki o 17 30 kurs trwa juz od pozdziernika najlepiej jak podejdziesz i pogadasz z trenerem osobiście

 
 
 
 
~~Marshall
ff
Wysłany: 27 Lis 2008r. 23:59  
Cytuj
[/cytat]Krav maga jest w rozwadowie w poniedziłaki o 17 30 kurs trwa juz od pozdziernika najlepiej jak podejdziesz i pogadasz z trenerem osobiście [/cytat]

Dzięki za informacje Boruta. A i z o ile sie dobrze orientuje to jest to gdzieś koło Planety tak ??

 
 
 
 
~~Boruta
ff
Wysłany: 28 Lis 2008r. 10:39  
Cytuj
CYTAT
Krav maga jest w rozwadowie w poniedziłaki o 17 30 kurs trwa juz od pozdziernika najlepiej jak podejdziesz i pogadasz z trenerem osobiście [/cytat]

Dzięki za informacje Boruta. A i z o ile sie dobrze orientuje to jest to gdzieś koło Planety tak ??[/cytat]Tak szkłoła podstawowa obok planety na pewno trafiszpotluczony

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »